::: Clash of Clans :::

آخرین بروزرسانی : 20 مرداد 93

بازی Clash of Clans یکی از بازی های معروف و محبوب Android هست که به صورت آنلاین می باشد
اگر بخواییم بازی مشابه ای برای این بازی انتخاب کنیم، فکر کنم بازی Travian بهترین گزینه باشه

تو این بازی شما باید دهکده خودتون رو بسازید و رهبری کنید
چینش حرفه ای Defence ها و سرباز ها مهمترین کاریست که در هنگام دفاع و حمله باید انجام بدید
همچنین میتوانید در Clan دلخواهتان عضو شوید و با اعضای تیم همکاری کنید و در دفاع و حمله به آنها کمک کنید

دانلود آخرین ورژن بازی: Clash of Clans

-------------------------------------------------------------

نحوه اجرای بازی بر روی کامپیوتر:

شک نکنید که اجرای این بازی رو کامپیوتر لذتی چند برابر داره
برای اینکار ابتدا به نرم افزار BlueStacks احتیاج داریم
این نرم افزار یکی از بهترین شبیه سازهای Android هست و شما به راحتی میتونید اکثر برنامه های و بازی های Android رو بروی کامپیوترتان اجرا کنید

دانلود نرم افزار Bluestacks

بعد از دانلود و نصب نرم افزار، فقط کافیست بازی Clash of Clans رو دانلود کرده و روی آن دوبار کلیک کنید
حالا کمی صبر کنید تا بازی روی نرم افزار شبیه ساز نصب بشه
وارد برنامه BlueStacks بشید و بازی Clash of Clans را اجرا کنید و لذت ببرید ;)

-------------------------------------------------------------

نحوه پیسرفت به صورت حرفه ای :

همانطور که میدونید تو این سبک بازی ها یا باید کاملا دفاعی بازی کنید، یا هجومی
نحوه ی بازی دفاعی که کاملا مشخصه ! باید Defence ها و دیوار ها رو تقویت کنید و برای بدست آوردن منابع مورد نیازتون هم باید معادن رو ارتقا بدید
اما به نظر من این سبک صبر و حوصله ی زیادی می خواد و کمی کسل کنندست !

بهترین کار برای پیشرفت در این سبک بازی ها، حمله و غارت دهکده های دیگر است
برای این کار کافیست ابتدا 20 سرباز بسازید و از منو Attack گزینه Find a Match رو بزنید
همونطور که گفتم نحوه چیدمان Defence ها، یکی از مهمترین کارهاییست که برای دفاع باید انجام بدهید
توی Find Match به راحتی میتونید دهکده هایی با Arange دفاعی ضعیف پیدا کنید و منابع آنها را غارت کنید
با منابع بدست آمده سرباز بسازید ، سرباز خانه (Barracks) را Upgread کنید
کمپ سربازها (Army Camp) را برای بالا بردن تعداد سرباز ها آپگرید کنید
همینطور مخازن Gold و Exier هم باید آپگرید کنید
این کار رو تا جایی که میتونید تکرار کنید
کم کم منابعتون به اندازه ی میرسه که جایی واسه نگه داشتنشون پیدا نمی کنید !!!
حالا میتونید سیستم دفاعی دهکدتون رو تقویت کنید
Defence ها رو آپگرید کنید
دیوار بسازید و دیوارها رو ارتقا بدید

با این روش سرعت پیشرفتتون چند برابر خواهد شد
در ضمن، نگران حمله دشمنان نباشید
چون بر خلاف بازی تراوین ، ساختمان ها شما تخریب نمیشند ! در نتیجه جز منابع و کمی رنک، چیزی از دست نمی دید
اما به زودی قدرتی بدست میارید که بازیکنان هم سطحتون، جرات حمله به شما رو پیدا نمی کنن

البته این روش تا زمانی که Tawn Hall شما به لول 6 یا 7 برسه جواب میده !!!
بعد از اون به منابع بیشتری نیاز دارید.
وقتی Tawn Hall رو به لول 6 رسونیدن، سعی کنید معادنتون رو به آخرن سطح ممکن برسونید

و نکته آخر اینکه قبل از اینکه از بازی خارج بشید
سعی کنید مخزن ها رو تا جایی که میتونید خالی کنید و نهایت استفاده رو از منابعتون بکنید

-------------------------------------------------------------​
نکات مهم :

1. توجه داشته باشید که این بازی به دلیل آنلاین بودن باید همیشه آپدیت باشه. به عبارتی باید حتما آخرین ورژن بازی رو نصب کنید !!!

2. برنامه Google Play Servies هم باید همیشه اپدیت باشه.

اگر سوالی بود من در خدمتم
موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
من روی گوشی بازی میکنم . ایا میشه اینجا سینکش کرد؟ راستی هکی چیزی نیست؟ دهنمو سرویس کردن نامردا ... هی میام تو بازی میبینم صافم کردن رفتن و تا دوباره شیلد تموم میشه باز صاف میکنن نامردااااااا....
2 3 تا مشکل داری اولیش دفاعی با دیوار هات درست چیده نشدن یا آپگرید نشدن
اینجا می تونی مدل های مختلف دفاع بر اساس لول رو ببینی و البته بر اساس Rate یا بیشترین استفاده یا نمایش ( حتی نقشه هم برای Clan Wars گذاشتن )
یکی دیگه از مشکلات هم احتمالا سر نزدن و نداشتن اتحاد برای گرفتن نیرو برای دفاع
-------------
دوست عزیز XPrinCe شرمنده فضولی می کنم ولی برای حمله به قصد منابع و نباختن حمله لازم نیست نیرو های مختلف بچینید تا تروفی بالا 1600 یا 1800 فقط کافیه کل نیرو رو Barbarian بسازید و بگردید دنبال کسی که منابعش بیرون از دیوارش باشه و فقط منابع رو بزنید و چند تا ساختمون دیگه بیرون از دیوارا تا یک ستاره که گرفتید پایان حمله رو بزنید
ولی چند توصیه به دوستان اگه اهل قارت هستید ساختمان اصلی رو هی الکی بالا نبرید بالا و بقیه چیزای دیگرو ول کنید این جوری هرچی لول میره بالاتر به کسایی که ساختمان اصلیشون لول پایینتر از شما هست حمله کنید درصد کمتری از وقتی که هم لول یا به لول بالاتر حمله می کنید منابع به دست میارید سعی کنید همه چیز رو لول آپ کنید بعد برید سراغ لول آپ ساختمان اصلی چون عین من میرید تو دیوار مجبورید هی فقط حمله به قصد تروفی بدید تا به کسایی برسید که لول بالاتر از شما هستن / من قبل این اشتباه از هر حمله بین 100 هزار تا 190 هزار طلا از هر غارت در میوردم الان الان به زور 50 هزار ( سعی کنید تروفی شما با لول ساختمان اصلی هماهنگ باشه الکی لول آپ نکنید )
اینم چند توصیه در مورد اینکه چه کارایی رو نباید تو Clash of Clans کرد ( انگلیسی هست منم نویسنده خوبی نیستم نمی تونم دقیق ترجمه کنم )
اینم 7 توصیه ( که البته خودش زده 8 راز )

XPrinCe

کاربر سایت
Nov 10, 2008
242
نام
M 3 H D I
دوست عزیز XPrinCe شرمنده فضولی می کنم ولی برای حمله به قصد منابع و نباختن حمله لازم نیست نیرو های مختلف بچینید تا تروفی بالا 1600 یا 1800 فقط کافیه کل نیرو رو Barbarian بسازید و بگردید دنبال کسی که منابعش بیرون از دیوارش باشه و فقط منابع رو بزنید و چند تا ساختمون دیگه بیرون از دیوارا تا یک ستاره که گرفتید پایان حمله رو بزنید

منظور منم دقیقا همین بود !!!
گفتم به جای اینکه منابع Gold و Exiler بسازید و ارتقا بدید و برید تو لاک دفاعی
نیرو بسازید و حمله کنید و غارت کنید ! اینجوری خیلی سریعتر میشه پیشرفت کرد.

بابت لینک ها و توضیحاتتون هم ممنونم ;)

gintoki91

کاربر سایت
Sep 26, 2011
411
منم یه چند ماهی بازی میکردم ، اومدم بیرون ، الان دارم دوباره دانلودش میکنم ، با شبیه ساز بازی میکنم ، با vincent یه جاییم

به نظرم تو اینجا فقط باید منابع رو محافظت کرد و قلعه ی اصلی رو گذاشت بیرون دفاع تا اونایی که ضعیفن بهتون حمله کنن و فقط تروفی از دست بدید نه منابع مهم رو

gintoki91

کاربر سایت
Sep 26, 2011
411
الان دیدم چقدر تروفی از دست دادم ، بالای 2000 تا داشتم الان شده 1000 تا :d

به نظرم همه تو یه گیلد جمع بشن بهتر میشه پیشرفت کرد ، الان گیلد ما 2 نفرن ، گیلد oldashkan هم 5 نفر و گیلد xprince هم 5 نفر ، همه یه جا جمع شیم ، حالا خودتون تصمیم بگیرید تو کدوم گیلد ، من حاله جر و بحثشو ندارم :d

آخرین ویرایش:

XPrinCe

کاربر سایت
Nov 10, 2008
242
نام
M 3 H D I
منم این بحث رو کلا واس همین ایجاد کردم
کلن های ایرانی خیلی زیاد هستن و جالب اینجاست که هر کدوم 4 - 5 تا عضو بیشتر نداره
به نظرم رسید که این بحث رو ایجاد کنم که حداقل بچه های بازی سنتر رو یه جا جمع کنم

دوست داشتم اسم کلن رو بازی سنتر بذارم
اما همیشه دوست دارم تو همچین محیط اسم ایران رو هم به همراه داشته باشم
واس همین اسمشو گذاشتم 4the Persia

حالا دیگه باب میل خودتونه ;)

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
فقط یه چیز دیگه رو اضافه کنم اگه به قصد منابع رفتین و منابع بیرون بود دقت کنید که انبار Gold و Exir خالی باشه چون معولا انبار هارو می زارن داخل و با شمشیرزن نمیشه درست و کامل همرو کامل صاف کرد ( :d )

Daman2

کاربر سایت
Jul 21, 2013
170
دوستان من زدم تو bluestack نصب شد بعد که اجراش می کنم می نویسه
good news new version is availble
یه چیز تو این مایه ها بعدشم که رو ok کلیک می کنم می یاد بیرون
من گشتم تو نت آخرین نسخه رو دانلود کردم ولی باز همونو می گه
چی کار کنم؟

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
چی کار کنم؟
گزینه Not Now یا Cancel نداره ؟

- - -ویرایش - - -

هر برنامه‌ای نصب میکنم این اخطار رو میده:

[LTR]

BlueStacks Apk Handler
---------------------------
Apk Installation failed: INSTALL_FAILED_CONTAINER_ERROR
[/LTR]

و برنامه میگه گرافیک رو آپدیت کن، اما گرافیکم آخرین آپدیته. مشکل از کجاست؟
دوست عزیز شما حتما دارین با لب تاپ وصل میشید و لب تاپ شما 2 تا گرافیک دار یکی Intel و اون یکی GForce یا Ati برنامه از شما آخرین آپدیت Intel رو می خواد

Daman2

کاربر سایت
Jul 21, 2013
170
گزینه Not Now یا Cancel نداره ؟

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز شما حتما دارین با لب تاپ وصل میشید و لب تاپ شما 2 تا گرافیک دار یکی Intel و اون یکی GForce یا Ati برنامه از شما آخرین آپدیت Intel رو می خواد
نه نداره
می شه لینک بازی که خودتون دانلود کردید رو بدید؟ممنون

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
نه نداره
می شه لینک بازی که خودتون دانلود کردید رو بدید؟ممنون
اوه من فکر کردم خود برنامه Blue Stack رو می گید
برای نسب Clash of Clans بهتره برنامه بازار رو از این لینک دانلود کنید ( مستقیمه با حجم 1.88 مگ ) بعد از نصب برید داخل برنامه سرچ کنید بازی رو / چون این بازی ممکنه آپدیت بده این راه سریع تره اگه آپدیت بیاد میری داخل برنامه بازار بازی رو پیدا می کنی ارتقا رو میزنی و به روز میشه

XPrinCe

کاربر سایت
Nov 10, 2008
242
نام
M 3 H D I
چی کار کنم؟

واسه اینه که بازی ورژن جدید داده و باید ورژن جدیدشو نصب کنید