Civilization Beyond Earth

بر طبق گزارشات سایت
IndieRetroNews
، استدیو Sid Meier هم اکنون در حال کار بر روی Civilization Beyond Earth است، که در واقع دنباله ای بر Alpha Centauri (یکی از برجسته ترین استراتژی های نوبتی سال 1999) است و بر طبق گفته های سازندگان، این عنوان تنها یک بازسازی ساده از Alpha Centauri نیست بلکه دنباله اتفاقات بعد از Civilization V نیز محسوب می شود.

Sid Meier’s Civilization Beyond Earth دارای 3 نوع سیاره خواهد بود. از سیاره ای سرسبز و پر از گل و گیاه گرفته تا سرزمین های خشک و بی آب و علف رو به زوال.

بازیکنان کار خود را با یک پایگاه کوچک شروع کرده و تنها هدفی که دارند جان سالم به در بردن است. آیا در این دنیا تنها هستید؟ شهرهای خود را بر روی نواحی سرسبز بنا می کنید یا رو به فساد؟ آیا تجربه بازی، همانند Alpha Centauri لذت بخش خواهد بود؟ چه کسی می داند! باید منتظر ماند و دید. تشکر
http://forum.bazicenter.com/members/50544/
60052526525911290500.png

تاریخ انتشار: پاییز 2014
سازنده: Firaxis
ناشر:2K
سبک: استراتژیک نوبتی
پلتفرم ها: PC ،Linux ،Mac

OMID1992

کاربر سایت
Apr 9, 2014
59
نام
امید
من به شخصه عاشق بازیهای کنترل منابع و استرادجیک هستم اما از سری بازی هایCivilization متنفرم و هیچ وقت سمتشون نرفتم اما انگار این یکی ارزش امتحان رو داره

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
سیر تکاملی یکان های پیاده نظام بخش Purity:
dddocf5wc1swacooi9n.jpg

سیر تکاملی یگان های سواره نظام بخش Purity:
jy3dc5m0ph7z1q95uqdz.jpg

سیر تکاملی ناوگان های جنگی بخش Purity:
rtf44vrwhxqd50jy9rs.jpg

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
کم نیست سیر تکاملی شون؟!:-/
دیگه توقع تنوعی که Civilization V داشت رو نباید داشته باشید:d

سیر تکاملی یگان های پیاده نظام بخش Supremacy:
wiw7qakzucoqot80fpr.jpg

سیر تکاملی یگان های سواره نظام بخش Supremacy:
ytt1b82czc09xi0mkz69.jpg

سیر تکاملی ناوگان های جنگی بخش Supremacy:
89jsytettlaf5wodm5m7.jpg

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
سیر تکاملی یگان های پیاده نظام بخش Harmony:
83887647814568527278.jpg

سیر تکاملی یگان های سواره نظام بخش Harmony
:
60207843855871382544.jpg

سیر تکاملی ناوگان های جنگی بخش Harmony:
90959076996585893796.jpg

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
تاپیک رو از زیره خاک در بیارم مثلا 2 ماه دیگه عرضه میشه:d
تا به حال 3 تا استریم از بازی پخش شده که عملکرد بازی رو نشون میده که مکانیزم بازی تغییراتی داشته مثلا شما دیگه Turn اول رو با Settler شروع نمیکنید یک شهر به شما داده میشه.
Aliens درون بازی کاملا با بربر ها فرق میکنن هر عملی در مقابلشون واکنش متفاوتی داره و دشمنی زیاد ممکنه حتی باعث از بین رفتن خودتون در همون اول بازی و همچنین دشمنی از طرف بقیه Civها رو در پی داشته باشه.
قبل از شروع بازی شما باید ملیت، محموله، آدم‌های مورد نظر و همچنین نوع شاتل رو مشخص کنید که همه اینها قابلیت‌های خاصی رو بهتون میدن.
Purity و Supremacy باعث تغییر شکل شهرا و ساختمون ها هم میشن (از هارمونی خیلی نشون ندادن ولی گفتن میتونید جانوران روی سیاره رو کنترل کنید)
توی یک کنفرانس خصوصی که برای خبرنگران بود فقط و تنها 100 Turn میشد رفت جلو خبرنگار PCGamer بازی رو خوب توصیف کرده و همچنین از هوش مصنوعی Aliens تمجید کرده اما Polygon یکم شک داره و بازی رو Civ V خونده که در آینده اتفاق افتاده (به عنوان یک DLC گفته ازش) و گفته باید بازی توی این 2 ماه بیشتر خودش رو نشون بده.

استریم‌ها رو میتونید در سایت Twitch و در صفحه‌ی Firaxis ببینید.

آخرین ویرایش:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
خب چیزی دیگه به عرضه بازی نمونده و بازی الان برای Pre-load آماده هست و برای من داره دانلود میشه. حجم بازی به شدت کم هست و تنها 5 گیگ رو فعلا اشغال میکنه (حجم دانلود هم 2.7 گیگ هست) اما طرفدارای سری میدونن همیشه Civilization با 5 گیگ شروع میشه آخرش به 40 گیگ ختم میشه :d

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
کاشکی تو فضا و ایندگان و اینا نمیرفت:dمن از قدیم الایام سری بازی های سید میر رو دمبال میکنم کاراش رو علاقه دارم ولی کلا با بازیهایی که تو فضا و موجودات فضایی و این قبیل داستاناس اصلا نمیتونم ارتباط برقرار کنم..

آخرین ویرایش:

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
اصلا از بازی خوشم نیومد..گرافیکش که افتضاحه رزلوشن FHD هم نداره !!

civilization V از وقتی اومده من 2 3 سری سیتمم رو عوض کردم و از اون موقع تنها بازی هست که از رو سیستم پاک نشده.اما این سری جدید به کل دلمو زد! :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر