Castlevania: Lords of Shadow | Xbox360

SAEID_Sh

کاربر سایت
Sep 29, 2010
9
بچه ها کسی میداند در چرپتر 2 اونجایی که زنه با یک قول شمشیر به دست ایستاده است و باید کریستال صورتی را تکمیل بکنیم من دو تا از چهار کریستال صورتی را بدست آورده ام ولی دو تا یه دیگه را پیدا نمیکنم کجا را باید بگردم

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام از کپچر 3 سوال دارم
من دو تا از سه تا پروانه رو گیر آوردم (کله شیرها روهم فعال کردم رفتم اون ور پروانه رو برداشتم)
حالا موندم تو سومی
میشه کمک کنید

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بچه ها کسی میداند در چرپتر 2 اونجایی که زنه با یک قول شمشیر به دست ایستاده است و باید کریستال صورتی را تکمیل بکنیم من دو تا از چهار کریستال صورتی را بدست آورده ام ولی دو تا یه دیگه را پیدا نمیکنم کجا را باید بگردم
سلام ، اونجا خیلی دقیق باید به زوایا نگاه کنی چون تو هر چرخش دور بین ممکنه راه باشه
فقط یکیشو یادمه وقتی یه جا از زنجیرت آویزون میای پایین قبل از رسیدن به زمین به اون سمتت نگاه کن یه لبه میبی باید بپری روش (با دکمه X)

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام از کپچر 3 سوال دارم
من دو تا از سه تا پروانه رو گیر آوردم (کله شیرها روهم فعال کردم رفتم اون ور پروانه رو برداشتم)
حالا موندم تو سومی
میشه کمک کنید
یه جایی هست که باید چوب دستیو بزنی به یه چیزی و بچرخونیش تا در باز بشه بعدش یهو یه گرگ میاد باید بترکونیش.....خب؟دوباره چوبو بردار و یه ذره برگرد عقب یه جایی هم هست که با اون چوبه درو باید باز کنی.همین

Last edited by a moderator:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,546
نام
کورش
ما که بازی رو تموم کردیم فوق العاده بود
برای pc هم عرضه نمیشه !!!
در ضمن آخر بازی همه شوکه خواهید شد :d

اخر بازی خوب بود ولی چیزی که منو اذیت میکنه این ـه که حس میکنم دمو اخر بازی کار مرکوری استیم نبود و بیشتر به ژاپنی بازی میخورد. همون موقع که بازی رو تموم کردم اینطوری بنظرم اومد و این پست رو که دیدم یادش افتادم. شاید اشتباه کنم ولی فکر میکنم دمو اخر رو همین شرکت کوجیما و یا کونامی به اخر بازی اضافه کرده باشه(که اگه اینطوری باشه جای تاسف ـه).
یه حالت تین ایجری مزخرفی که در انیمه های ژاپنی حس میکنم اینجا هم بود و اون لحن جدی و دراماتیک بازی رو واقعا از بین برد. محیط شهری هم کاملا ژاپنی به نظر میاد.حتی مدل ها هم متفاوت بنظر میرسید البته گذر زمان رو هم در نظر گرفته بودن ولی طراحیش متفاوت بود. البته باز هم میگم شاید اشتباه میکنم ولی کلا اون دمو اخر اصلا با بازی هماهنگ نبود و نصف لذت بهترین بازی که رو 360 بازی کرده بودم رو پروند.

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
من خومدم اونجا مشکل داشتم یکی از کریستالا جایی که اونجا که با rt یه جا رو میگیری میری بالا جلوت یه مسیره اونو نره و به سمت دوربین بیا اونجا یکی هست...

m6d

کاربر سایت
Oct 20, 2010
69

یه جایی هست که میری یه غول از تو یه چاه مانند میاد بیرون یکی از اونهایی که باید برداری
مشخص هست ولی یکی دیگه یه گوشه تقریبا بین دوتا دیواره

یکی دیگه اونجایی که از یه قسمت دیوار میری بالا بعد با سلاح از یه جایی میگیری میری بالا
بعد میپری اون طرف دوباره با سلاح میگیری میری بالا بعد احتمالا میری جلو اون جا برگرد پشت سرش یکی هم اونجاست

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
با اون که وقت کافی واسه بازی کردن نداشتم بالاخره اين بازی شاهکارو تموم کردم.
اون کومبو ultimate shadow رو حتماً بگيريدش..خيلی چيزه خفنيه.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
من چهار تا اچیومنت دیگه بگیرم 1000 تایی میشه بازی ... اون 4 تاش هم لامصب This is a secret .... هستش ...
یکیشو حدث میزنم واسه چی باشه ، اینکه تمام پازل هارو خودمون حل کنیم ...
حالا من بالاشتباه یکیو زدم باز شد روشش ، حالا هر کاری میکنم و رو هر درجه ای هم میرمش اون معما راه حلش بازه :( منظورم اون کتیبه ایه که افتاده نزدیک پازل :(
دوستان کسی راهی سراغ نداره ؟یعنی باس Saveـم رو پاک کنم از اول همه معماهارو خودم حل کنم ؟ :(
خدا کنه من اشتباه کنم و اون اچیو ها مال این نباشه :(
کورش خان شما چقدرشو گرفتین ؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
من چهار تا اچیومنت دیگه بگیرم 1000 تایی میشه بازی ... اون 4 تاش هم لامصب This is a secret .... هستش ...
یکیشو حدث میزنم واسه چی باشه ، اینکه تمام پازل هارو خودمون حل کنیم ...
حالا من بالاشتباه یکیو زدم باز شد روشش ، حالا هر کاری میکنم و رو هر درجه ای هم میرمش اون معما راه حلش بازه :( منظورم اون کتیبه ایه که افتاده نزدیک پازل :(
دوستان کسی راهی سراغ نداره ؟یعنی باس Saveـم رو پاک کنم از اول همه معماهارو خودم حل کنم ؟ :(
خدا کنه من اشتباه کنم و اون اچیو ها مال این نباشه :(
کورش خان شما چقدرشو گرفتین ؟
نه، نترس:D من تمام معماها رو خودم حل کردم، هیچ اچیومنتی نداد.
برای اون Secret ها هم یه سرچی تو گوگل بزن، پیدا میشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر