Castlevania: Lords of Shadow | Xbox360

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
تو مبارزه با غول سنگی آخره چپتر دوم من دوبار از غول بالا میرم و اون نقاط حساس و نارنجی رنگ را میزنم ولی بار سوم که باید از غول بالا برم هیچ راهی نیست .
یعنی دقیقا میره جایی که اون نقطه نارنجی دوم بوده بعد هم غول با دستش منو میندازه پایین .
ممنون میشم راهنماییم کنید .

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
خوب من الان وسطای chapter 4 هستم..و بايد بگم اين بازی انصافاً فوقو العادست !!!
يکی از بهترين هايی که رو 360 بازی دارم میکنم بدون شک اين بازی هست..از همين الان منتظر ساخت سری 2 از اين عنوان reboot شده زيبا هستم..
و در اخر اين که

FU..CK Off GameSpot & IGN
تو مبارزه با غول سنگی آخره چپتر دوم من دوبار از غول بالا میرم و اون نقاط حساس و نارنجی رنگ را میزنم ولی بار سوم که باید از غول بالا برم هیچ راهی نیست .
یعنی دقیقا میره جایی که اون نقطه نارنجی دوم بوده بعد هم غول با دستش منو میندازه پایین .
ممنون میشم راهنماییم کنید .
اونجا شما دوباره بايد از همون دستش بريد بالا تا برسيد به دايره که زدی ترکونديش..تا رسيدی اونجا سريع دوباره يکی 2 پله بيا پايين تا دستش بهت نخوره و بلافاصله RT بزن که بپره رو اون دستش

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
:)):))

خسشته نباشی...شما توقع داری فروش یک بازی مولتی پلتفرم با یک بازی انحصاری که فقط برای یه کنسول اومده برابر باشه..؟! خب معلومه بازی مولتی پلتفرم بیشتر میفروشه
من منظورم اين نبود که تو فروش با gow 3 مقايسه بشه که کدوم بازی بيشتر میفروشه...منظورم من اين بود که اگه خوب بفروشه خيلی چيز ها واسه همه روشن میشه..بازی که به قول بعضيها بازی متوسط و نسبتا خوب هست پس نبايد فروش خیلی خوبی هم داشته باشه..
وقتی قشنگ دقت کنيد به بازی دقيقاً پی خواهيد برد رو بازی خيلی زحمت کشيدن..اشالا با فروش خيلی خوب مزده زحماتشون رو بگيرند.

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
بچه ها من نمی دونم در x360 چطوری میشه اسکرین شات گرفت و روی فلش کپی کرد !:(
کسی کمکم می کنه !؟:-s

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
878
سلام

اقا برای زدن فینیشر برای باسها بعد از زدن دکمه RT باید کدوم دکمه رو زد؟ اعصابم داغون شد من میام RT رو میزنم بعد هر دکمه ای رو که میزنم اثر نمیکنه نتیجه هم این میشه که منو له میکنه.

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
فريم بازي اصلا اين جور كه يه سري از دوستان ميگن نيست. يه جاهايي افت فريم داريم ولي نه اونقدر كه بازي slow motion بشه . تو رو خدا عظمت اين بازي رو زير سوال نبرين . تو اين سبك فوق العاده عمل كرده.
فقط باس فايت هاش براي من كافيه كه نمره خوب بهش بدم. واقعا لذت بخشه. detail بدن باس ها وحشتناكه.
فقط فقط فقط لذت ببريد

mohammad_twe

کاربر سایت
Dec 28, 2006
281
سلام

اقا برای زدن فینیشر برای باسها بعد از زدن دکمه RT باید کدوم دکمه رو زد؟ اعصابم داغون شد من میام RT رو میزنم بعد هر دکمه ای رو که میزنم اثر نمیکنه نتیجه هم این میشه که منو له میکنه.
وقتی حاله های دایره شکل اومد و داشت به نقطه وسط میرسید ( دایره ها میرن تو هم ) زود باید یکی از 4 دکمه x y b a رو بزنی

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
سلام
بازي بسيار فوق العاده هستش. گرافيكش نسبت به GOW3 سينماتيك تره. اگه به GOW3 نمره 92 داده بشه اين بازي حقشه 90 رو بگيره.(البته من اولاش هستم و اين نظر رو ميدم ممكنه نظرم تا اخر بازي عوض شه. )
حالا يه سوال.
نميشه كات سين ها رو ديد؟(منظورم تو طي بازي نيستا. يه چيزي مثل DMC. كه تو منوهاش جايي رو داشت كه بشه همش رو ديد)
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر