Castlevania: Lords of Shadow l PC

70346916147817292071.jpg

درود

بدون شک بازار PC و فروش دیجیتالی عناوینش در ژانر های مختلف در چند سال اخیر رشد فوق العاده چشمگیری داشته است . موفقیتی که حتی ناشران ژاپنی را هم به وسوسه انداخت تا عناوینی که بنظرشون فقط مناسب کنسول و کنترلر هست بر روی این پلتفرم محبوب و خیلی عجیب !! عرضه کنن .

Lord of shadow رو میتوان یکی از 5 عنوان برتر H&S این نسل نامید که امتیازت و فروش نسبتا خوبش توانست طرفداران زیادی رو به خودش جلب کند که متاسفانه خیلی از PC Gamer ها در حسرت تجربه ش تا به امروز باقی موندن .

بنظر میاد PC عجیبترین پلتفرم صنعت گیم در این نسل بوده و هست چرا که فقط روی PC میتوان عناوینی رو یافت کرد که ابتدا شماره 2 یک عنوان براش تایید میشه و بعد از ماهها موقعی که هیچ کسی فکرش رو هم نمیکنه خبرهای مختلف مبنی بر عرضه شدن نسخه قدیمیترش به گوش میرسه :d:d . اگر چه هنوز هیچگونه تاییدی از طرف ناشر بازی کونامی (ناشر عناوینی چون metal gear rising که بتازگی خبر تاییدش بروی PC منتشر شده) بصورت رسمی منتشر نشده اما میتوان تصور کرد که آخرین عنوان باقی مونده (از 5 عنوانی که ماه ها پیش اطلاعاتش در دیتا بیس استیم منتشر شد که فقط این یکی باقی مونده و بقیه همه بصورت رسمی تایید شدن) هم سرانجام خوشی در انتظارش خواهد بود و بعد از مدتی برای PC عرضه میشود .

اولین تصاویر منتشر شده از نسخه ی PC :

آخرین ویرایش:

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
ببخشید من دسته ps3 اورجینال دارم و اکثر بازیها هم باهاش بازی کردم چطوری این بازیو با این دسته بازی کنم؟ اگه کمک کنید ممنون میشم

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
اینقدر جک و جونور دورت جمع میشن تو مبارزه ها که فقط باید جا خالی بدی. در حالی که موو ها و کومبو های جدیدی که باز کردی مونده رو دستت . :)

Toxic Fighter

کاربر سایت
Jan 28, 2012
29
سلام.شرمنده اگه جای اشتباهی میپرسم سوالمو

دوستان من نمیدونم اینجا چیکار کنم :d بعد اینکه سنگو میگیرم دیگه نمیدونم چی رو بزنم :d

اینم تنظیم دکمه ها

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,928
نام
آن مرد !
چنت چپتر رفتم اما اونطوری که تعریف شنیدم و انتظار داشتم نبود
بازی خوبیه ولی حوصله سر بر و تکراری
نسخه دومش هم همینطوریه :-/

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
سلام.شرمنده اگه جای اشتباهی میپرسم سوالمو

دوستان من نمیدونم اینجا چیکار کنم :d بعد اینکه سنگو میگیرم دیگه نمیدونم چی رو بزنم :d

اینم تنظیم دکمه ها

اول یه کم صبر کن تا Titan یه سنگ طرفت پرتاب کنه وقتی که سنگ نزدیکت شد و رنگش عوض شد F رو بزن گابریل با زنجیر صلیب سنگ رو میگره بعد سریع WASD یه دور بزن سنگ پرتاب میشه طرف خوده Titan از این جا به بعد مراحل مبارزه مثل Ice Titan هست...

MrGaga

کاربر سایت
Jul 6, 2011
130
اول یه کم صبر کن تا Titan یه سنگ طرفت پرتاب کنه وقتی که سنگ نزدیکت شد و رنگش عوض شد F رو بزن گابریل با زنجیر صلیب سنگ رو میگره بعد سریع WASD یه دور بزن سنگ پرتاب میشه طرف خوده Titan از این جا به بعد مراحل مبارزه مثل Ice Titan هست...

آقا با کیبورد خیلی سخته بچرخونیش, هیچ راهی نداره با دسته های معمولی بازی کرد؟؟؟

an2loss

کاربر سایت
Aug 30, 2011
20
* آقا ما آخرش نتونستیم درست و حسابی گیم پد رو برای این بازی راه بندازیم . کسایی که از x360ce استفاده میکنن ممکنه تنظیماتشون رو که باهاش مشکلی ندارن آپ کنن ؟ :((
من با این تنظبمات بازی میکنم خوب هم جواب میده . کافیه بریزی تو پوشه bin یا پوشه اصلی بازی.
http://uploadkon.ir/?file=Game Pad.rar

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,827
نام
مهراد
بازی رو تو چهار روز تمومش کردم. داستان جالب و گیرایی داشت خصوصا آخرش ، اما به قول این دوستمون دشمن ها به گابریل اجازه نمیدن از کمبو ها استفاده کنه ، همش باید جاخالی داد و یه قسمت مزخرفش اینه که وقتی داری طرف رو به باد کتک میگیری ، به جای اینکه پرت شه اونور ، همینطور وسط ضربه های شما بهتون ضربه میزنه و الفاتحه! ما که این همه سکه جمع کردیم کلی کمبو خریدیم تک و توک میشد استفاده کرد. یکی همین Y (ایکس باکس) رو نگه داشتن و بعد دوباره فشارش دادن، یکی هم X رو نگه داشتن و تند تند فشار دادن. دیگه بقیشه اش کاربردی نداشت. اها راستی ، پازل های جالبی هم داشت اما برای حلش الکی ازت پول میگیره و هیچکار هم نمیکنه ، ما که یه دفعه استفاده کردیم دیگه بیخیال شدیم. در کل امیدوارم نسخه بعدی خیلی بهتر از این نسخه باشه. ;)

J_C

کاربر سایت
Sep 9, 2013
16
سلام
من اینجا هر کاری میکنم نمیتونم از اون در رد شم ! اون اهرم رو که پانچ میکنم سیخا در میان ولی با هر سرعتی برم باز در بسته میشه !

29593870184737705643.jpg

ممنون میشم کمک کنید
28371833530699654145.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر