Castlevania: Lords of Shadow 2 | Xbox360

siamaktehrani

کاربر سایت
Oct 23, 2013
57
سلام اونجایی که موش میشه بعد میره پشت او یارو دوباره آدم میشه گیر کردم نمیدونم باید چیکار کنم اگه میشه یکی راهنمایی کنه

کجا موش میشه؟تو بازی چند بار موش میشه،بگو کجای بازی؟
اگه اونجایی که واسه اولین باره موش میشه رو میگی،بعد میری پشت نگهبان،آدم میشه،باید بری وایستی پشت سر نگهبان،B رو بزنی که بره تو بدن نگهبان،بعد برگرد پشت سرت،برو بغل در دوباره B رو بزن تا در باز بشه

- - -ویرایش - - -

دوستان یکی مشکل منو حل کنه:(
باید سریع خنجرها رو بزنی که آتیش بهش نخوره،خنجرها رو به نزدیکترین هدف باید بزنی
1-اولی سمت راست
2-اولی سمت چپ
3-دومی سمت چپ
4-آخری سمت راست

آخرین ویرایش:

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
من دقیقا همینجا گیر کردم و نمیدون چطور باید از در رد شم هر کاری هم که میکنم نگهبانان میفهمن!!!
هرچی هم خفاش میزنم فایده نداره!؟ چطور باید نگهبان بالایی رو خر کرد>؟
20140310002550.jpg

1861k

کاربر سایت
Feb 3, 2011
46
من دقیقا همینجا گیر کردم و نمیدون چطور باید از در رد شم هر کاری هم که میکنم نگهبانان میفهمن!!!
20140310002550.jpg

یه خفاش پرت کن به سمت راستی تا سمت چپیه رفت سمتش برو جلوی پله ها . بعد حالت غیب شو برو جلو تا از اون غوله و دره رد بشه

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
20140310002550.jpg
اول ی خفاش بزن ب سمت راستیه ک بعد اون یکی میره طرفش خودت برو مخفی شو سمت راست پشت دیوار بعد ک این دوتا روشونو برگردوندن ب همون ک جلوی دره خفاش بزن و mist بزن و ازش رد شو بعدش میرسی ب ی سری لیزر ک از روی اونا هم باید بپری
@1861k
من اینطور رفتم :d

آخرین ویرایش:

1861k

کاربر سایت
Feb 3, 2011
46
اول ی خفاش بزن ب سمت راستیه ک بعد اون یکی میره طرفش خودت برو مخفی شو سمت راست پشت دیوار بعد ک این دوتا روشونو برگردوندن ب همون ک جلوی دره خفاش بزن و mist بزن و ازش رد شو بعدش میرسی ب ی سری لیزر ک از روی اونا هم باید بپری

راه من که حیلی آسون تره !!!!!

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
747
نام
امیررضا
منم همینکارو میکنم ولی رو چوب اخر که میزنم شعله اتش سریع میزنش .یه راهنمای تصوریری یا ویدئویی نیست از این قسمت
کجا موش میشه؟تو بازی چند بار موش میشه،بگو کجای بازی؟
اگه اونجایی که واسه اولین باره موش میشه رو میگی،بعد میری پشت نگهبان،آدم میشه،باید بری وایستی پشت سر نگهبان،B رو بزنی که بره تو بدن نگهبان،بعد برگرد پشت سرت،برو بغل در دوباره B رو بزن تا در باز بشه

- - -ویرایش - - -

باید سریع خنجرها رو بزنی که آتیش بهش نخوره،خنجرها رو به نزدیکترین هدف باید بزنی
1-اولی سمت راست
2-اولی سمت چپ
3-دومی سمت چپ
4-آخری سمت راست

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
یه جا تو بازی هست بعد از اینکه تیکه اینه دوم رو میبری پیشه اون پسره..بعدش میگه برو به old cathedral و سرچ کن اونجارو ولی وقتی دنباله فلش میرم و از توی downtown میرم دنباله فلش روی مپ هی فلش مسیرش عوض میشه ..گیجم کرده..چکار کنم؟کی بازی کرده؟؟

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
747
نام
امیررضا

siamaktehrani

کاربر سایت
Oct 23, 2013
57
مرسی دوست عزیز من مشکلم حل شد جاخالی نمیدادم.فقط بعد از تیتراژ پایانی بازی دوباره برمیگرده تو شهر خواستم بدونم بازی مراحلش مونده هنوز یا فقط حالت جهان ازاده؟

من هم دنبال این هستم،که اگر خواستم بازی رو از اول با درجه سختی بیشتر و با قدرت هایی که داریم،دوباره شروع کنم،چیکار باید بکنم؟!

siamaktehrani

کاربر سایت
Oct 23, 2013
57
دوستان لطفن راهنمایی کنید اینجا چکار کنم:
86964236092843681478.jpg
48550632413742835564.jpg
46591553296384470843.jpg
98849435089469527459.jpg

مسیر عکس اوله:برو سمت راست ،از طریق پریدن روی زنجیرها برو به سمت چپ

- - -ویرایش - - -

یه جا تو بازی هست بعد از اینکه تیکه اینه دوم رو میبری پیشه اون پسره..بعدش میگه برو به old cathedral و سرچ کن اونجارو ولی وقتی دنباله فلش میرم و از توی downtown میرم دنباله فلش روی مپ هی فلش مسیرش عوض میشه ..گیجم کرده..چکار کنم؟کی بازی کرده؟؟

دقیقا یادم نیست کجا رو میگی،میتونی عکس بذاری؟تکه دوم آینه رو از کجا گرفتی؟

- - -ویرایش - - -

دوستان منzobekرو کشتم بعد دیگه چیزی نشون نداد آیا بازی تمام شده؟! یا باید کاری کرد!؟ چرا کردیت بازی رو نشون نداد! ؟
باید برگردی تو شهر،پسرش رو پیدا کنی،بعد با هم برن واسه مرحله آخر
این ویدئو میتونه کمکت کنه واسه پیدا کردن مسیر
http://www.youtube.com/watch?v=ZJNFVKBNPHg

Last edited by a moderator:

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
سلام دوستان
من تو اون مرحله که دوتا غولن باید موش شی بد در قفله اونجا ک دکتر میاد بد با زنه میجنگیم نه بدش
بد اونجا که از واگنا میپری همونا که جسبیده ب سقف اونجارو رد کنی میرم اونحا اصن هم ذر قفله هم سوراخی واسه رد شدن موشا نیست
خودم نفهمیدم چی گفتم اگه کسی فهمید بگه چیکار کنم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر