Castlevania: Lords of Shadow 2 | PS3

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
حجم نسخه اول چند گیگ بود؟ تخمینتون از حجم این نسخه چیه؟ میخوام بدونم میشه از استور خرید یا نه:d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خب دمو رو با اینکه خیلی وقت بود دانلود کرده بودم ! اما دیروز وقت کردم بازی کنم !
خیلی بنظرم بهتر شده بازی و اون حالت سنگینی و یا به نوعی افت فریم رو کمتر شاهد هستیم تو دمو ! گرافیک هم از اون حالت رنگی دراومده و شکل طبیعیتری بخودش گرفته

SMM9
حجم دمو 700 و خرده ای مگه ! با یه ربع گیم پلی !!
فک کنم حول و حوش 15 تا بشه ! :d

- - -ویرایش - - -

11 گیگ بود
فکر کنم این سری 15 گیگ باشه

چه تفاهمی !!!! :|

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی

اره خب اون موقع ها خیلی از بازیا رو استور نمیومدن ولی الان خیلی کم پیش میاد بازی ها دیجیتالی عرضه نشن! و احتمالش خیلی کم هست که دیجیتالی نیاد!

البته با توجه به حدس بچه ها اگر 15 گیگ باشه و دیجیتالی هم عرضه بشه دانلودش خیلی سخت میشه! مگر اینکه یکی از بچه ها دانلود کنه و برای بقیه بفرسته:d

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
اره خب اون موقع ها خیلی از بازیا رو استور نمیومدن ولی الان خیلی کم پیش میاد بازی ها دیجیتالی عرضه نشن! و احتمالش خیلی کم هست که دیجیتالی نیاد!

البته با توجه به حدس بچه ها اگر 15 گیگ باشه و دیجیتالی هم عرضه بشه دانلودش خیلی سخت میشه! مگر اینکه یکی از بچه ها دانلود کنه و برای بقیه بفرسته:d

از اون جایی که بخش آنلاین نداره و نهایتش آدم دو هفته بازیش می کنه.فک کنم به صرفه تر باشه فیزیکی بخریم و بلافاصله بفروشیمش. چون شریکیش هم 25 پوند (حدود 120 ) میشه که هیچیش بر نمی گرده.دردسرای دانلود و اینا هم بماند..

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
از اون جایی که بخش آنلاین نداره و نهایتش آدم دو هفته بازیش می کنه.فک کنم به صرفه تر باشه فیزیکی بخریم و بلافاصله بفروشیمش. چون شریکیش هم 25 پوند (حدود 120 ) میشه که هیچیش بر نمی گرده.دردسرای دانلود و اینا هم بماند..

اخه مشکل من اینه که تو 2 هفته نمیرسم تمومش کنم:d
ولی در کل فکر کنم این رو دیگه بعد مدت ها فیزیکی بخرم اخه سرعت دانلودم هم چند وقتیه افتضاح شده:d

تازه دنیای باز و ماموریت ها جانبی و ... هم هست که اگر بخواهی بازی رو کامل تموم کنی باید خیلی وقت بذاری روش

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
دقت کردید عکس کاور این نسخه که گابریل رو خطری و شیطانی نشون میده تو نسخه قبل وجود داشته!!
نشون میده سازنده ها یه خط داستانی رو از همون ابتدا در نظر داشتن و همه چیز از قبل معین بوده!

KNPS

کاربر سایت
Dec 12, 2013
66
دقت کردید عکس کاور این نسخه که گابریل رو خطری و شیطانی نشون میده تو نسخه قبل وجود داشته!!
نشون میده سازنده ها یه خط داستانی رو از همون ابتدا در نظر داشتن و همه چیز از قبل معین بوده!

یه ذره میشه دقیق تر توضیح بدید ؟ متوجه نشدم.
--------------------------------
یکی از مشکلاتی که من تو نسخه اول بازی داشتم این بود که انیمیشن های گبریل خیلی مصنوعی بود مخصوصا نحوه ی راه رفتنش.
نسخه ی اول رو حدود یک ساعت بازی کردم بعد دیگه واقعا نتونستم تحمل کنم مخصوصا این که توی بازی مشخص هم نبود مسیر از کجاس . منظورم اینه که معلوم نبود که باید کجا بری.
یه جایی بود گبریل از شیشه ی یک کلیسا میپرید بیرون بعد از اونجا یادمه که 2 تا راه بود یکیش باتلاق مانند بود اون یکی هم یه چیزی تو همین مایه ها
اونجا بود که دیگه تحملم تموم شد و بازی و برگردوندم به دوستم ولی الان بد جوری پشیمونم و دربه در هم دنبال نسخه ی اول هستم که بازی کنم و خودم و آماده کنم برای شماره ی دوم.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
یه ذره میشه دقیق تر توضیح بدید ؟ متوجه نشدم.
--------------------------------
یکی از مشکلاتی که من تو نسخه اول بازی داشتم این بود که انیمیشن های گبریل خیلی مصنوعی بود مخصوصا نحوه ی راه رفتنش.
نسخه ی اول رو حدود یک ساعت بازی کردم بعد دیگه واقعا نتونستم تحمل کنم مخصوصا این که توی بازی مشخص هم نبود مسیر از کجاس . منظورم اینه که معلوم نبود که باید کجا بری.
یه جایی بود گبریل از شیشه ی یک کلیسا میپرید بیرون بعد از اونجا یادمه که 2 تا راه بود یکیش باتلاق مانند بود اون یکی هم یه چیزی تو همین مایه ها
اونجا بود که دیگه تحملم تموم شد و بازی و برگردوندم به دوستم ولی الان بد جوری پشیمونم و دربه در هم دنبال نسخه ی اول هستم که بازی کنم و خودم و آماده کنم برای شماره ی دوم.

این عکسی که برای کاور نسخه دوم در نظر گرفتن تو یکی از لودینگ ها اوایل نسخه اول هم بوده که اونجا سیاه سفید بود و اینجا رنگی شده که مضمون عکس هم وجه شیطانی گبریل هست.

اتفاقا نسخه اول که کاملا خطی بود ولی بعضی جاها دو تا راه میشد که یکیش بهت جایزه میداد و یه چیزی اخرش بود و یکی هم راه اصلی بود. کلا خیلی پیچیده نبود و اگر یکم صبر میکردی روند بازی دستت میومد و همچین بازی رو از دست نمیدادی

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
دوستان من شماره 1 این بازی رو دارم دانلودمیکنم. .. نسخه PC مشکل افت فریم و گرافیک و این چیزا نداره که؟؟ هان؟؟

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
دوستان من شماره 1 این بازی رو دارم دانلودمیکنم. .. نسخه PC مشکل افت فریم و گرافیک و این چیزا نداره که؟؟ هان؟؟

تایپک مربوطه

- - -ویرایش - - -

من الان رفتم یه نگاه انداختم هرچی دقت کردم ندیدم

ولی با حرفت موافقم همه چیز از قبل معین بوده به نظر خودم نسخه سوم هم داره چون بازی داستانش طولانی میشه

KNPS

کاربر سایت
Dec 12, 2013
66
این عکسی که برای کاور نسخه دوم در نظر گرفتن تو یکی از لودینگ ها اوایل نسخه اول هم بوده که اونجا سیاه سفید بود و اینجا رنگی شده که مضمون عکس هم وجه شیطانی گبریل هست.

اتفاقا نسخه اول که کاملا خطی بود ولی بعضی جاها دو تا راه میشد که یکیش بهت جایزه میداد و یه چیزی اخرش بود و یکی هم راه اصلی بود. کلا خیلی پیچیده نبود و اگر یکم صبر میکردی روند بازی دستت میومد و همچین بازی رو از دست نمیدادی
اره میدونم
بد جوری اشتباه کردم
حالا دربه در دنبال بازی ام جایی هم هنوز پیدا نکردم .
مثل اینکه چون قدیمیه کلا دیگه پیدا نمیشه.
در مورد حرفت هم کاملا موافقم به نظر میرسه که همه چیز از اول برنامه ریزی شده بوده.

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
توی جدیدترین تصاویری که از بازی منتشر شده ، بازی توی زمان آینده ـست که میشه همین الان ما..
بعد این قضیه اش چیه؟؟

آخرین ویرایش:

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
توی جدیدترین تصاویری که از بازی منتشر شده ، بازی توی زمان آینده ـست که میشه همین الان ما..
بعد این قضیه اش چیه؟؟
آخرین کات سین بازی قبلی زوبک اومد پیش گبریل و گفت شیطان داره با ارتشش میاد اگر جلوش رو نگیریم حیوون خونگیش میشیم (این مربوط به فضای مردن هست)
حالا این شیطان که میخواد دنیا رو نابود کنه و اسمش هم ساتان و قبلا زوبک رو گول زده حالا تو زمان حال گبریل و زوبک میخوان اونو بکشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر