Castlevania: Lords of Shadow صحنه هايه CGI ندارد

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
lordsofshadow.jpg

David Cox (تهيه كننده بازي) در twitter اينطور اعلام كرده كه همه ي چيز هايي كه تا الان از Castlevania: Lords of Shadow نشون داده شده مستقيما از داخل بازي بوده.

همچنين گفته كه هيچ CGI اي در بازي وجود نداره.

" همه ي cut scene (صحنه هاي وسط بازي به قولي دمو) توسط موتور بازي انجام ميشه."
"Castlevania LOS يك بازي آري از هرگونه CG هست , هرچيزي كه نشون داديم شامل trailer ها همه داخل بازي هستن و توسط موتور بازي رندر شدن"

بازي براي ps3 و xbox 360 در امسال در نظر گرفته شده است.
منبع:
http://www.vg247.com/2010/02/18/castlevania-lords-of-shadow-wont-have-cgi-cutscenes/

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
اگه کیفیت نهایی بدون افت فریم در حد نمایش های قبلی باشه مطمئنا عنوان
قابل اعتنایی خواهد بود حداقل از لحاظ بصری...البته 60 فریم یه شرط برای موفقیتشه...

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
30 برای این سبک بازی کافی. دیدیم که در فلان بازی (!!) جواب نداد.
:biggrin1: خطاب به dante.ولی در کل بازیه جالبی از آب در میاد من که اولین بار تریلرشو تو dvd بازیرایانه دیدم تعجب کردم.خیلی گرافیکش ترو تمیز بود انگار همون موقع گرافیکش دیگه کارش تموم شده بود چون کم و کاستی نداشت.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
30 برای این سبک بازی کافی. دیدیم که در فلان بازی (!!) جواب نداد.
30 فریم؟؟؟!
شما گاد آف وار رو اگه با 30 فریم بازی میکردی اون موقع کاملا می فهمیدی که فریم بالای 40 چقدر اهمیت داره توی این سبک! اون بازی هم یکی از نکات مثبتش فریم بالاش بود !

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
30 فریم؟؟؟!
شما گاد آف وار رو اگه با 30 فریم بازی میکردی اون موقع کاملا می فهمیدی که فریم بالای 40 چقدر اهمیت داره توی این سبک! اون بازی هم یکی از نکات مثبتش فریم بالاش بود !

واقعا به نظرت gow2 رو 60 فریم اجرا میشد؟ gow1 رو 60 اجرا میشد ولی gow2 عمرا.این بازی با 30 هم اجرا بشه فاز میده خیالی نیست.گرافیکش خیلی ماله.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
واقعا به نظرت gow2 رو 60 فریم اجرا میشد؟ gow1 رو 60 اجرا میشد ولی gow2 عمرا.این بازی با 30 هم اجرا بشه فاز میده خیالی نیست.گرافیکش خیلی ماله.
روونیه کار رو میتونن فدای گرافیک کنن!ولی یکسریا دلشون نمیاد گرافیک رو فدای فریم ریت بالا کنن-چون جزئیاتشون میپره از دم:-"

در کل با 30 هم میشه کار کرد!ولی ممکنه بلا های اسمونی نازل بشه تو فریم ریت تصاویر!

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
روونیه کار رو میتونن فدای گرافیک کنن!ولی یکسریا دلشون نمیاد گرافیک رو فدای فریم ریت بالا کنن-چون جزئیاتشون میپره از دم:-"

در کل با 30 هم میشه کار کرد!ولی ممکنه بلا های اسمونی نازل بشه تو فریم ریت تصاویر!

تایید میشه.از گرافیکی که تا اینجا از بازی دیدیم معلومه سازنده هاش خیلی با عرضه هستن.اگه بتونن یه گرافیک عالی رو با فریم قفل روی 30 عرضه کنن حسابی ترکوندن.

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
"Castlevania LOS يك بازي آري از هرگونه CG هست , هرچيزي كه نشون داديم شامل trailer ها همه داخل بازي هستن و توسط موتور بازي رندر شدن"
یعنی دمو E3 کاملا رندر شده بود ؟!
اگه اینطوره واقعا گرافیک شاخی خواهد داشت :biggrin1: البته علاوه بر گیم پلی و داستان زیباش ....
تایید میشه.از گرافیکی که تا اینجا از بازی دیدیم معلومه سازنده هاش خیلی با عرضه هستن.اگه بتونن یه گرافیک عالی رو با فریم قفل روی 30 عرضه کنن حسابی ترکوندن.
جناب Kojima که معرف حضور هستن دیگه ! :biggrin1:

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
ببینم کگه میشه بازی رو روی 30 فریم بازی کرد اخه ؟ چرا یه حرفهایی میزنید فریم زیز 40 برسه انگار داری رسلو میری

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
ببینم کگه میشه بازی رو روی 30 فریم بازی کرد اخه ؟ چرا یه حرفهایی میزنید فریم زیز 40 برسه انگار داری رسلو میری

کارشناسان مجرب بازیسنتر فرموده اند که بالاتر از 30 فریم رو چشم تشخیص نمیده .. شما چطور نمیدونید ؟ :biggrin1:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
یه نکته همینجوری یادم اومد اضافه کنم ببخشید که اسپم گونه هستش:biggrin1: ولی چشم انسان 24 فریم در ثانیه میبینه حالا دقیق علمی بلد نبودم بگم ولی لپه مطلب(:biggrin1:) همینه اینقدر به 30 فریم در ثانیه خرده نگیرید.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
کارشناسان مجرب بازیسنتر فرموده اند که بالاتر از 30 فریم رو چشم تشخیص نمیده .. شما چطور نمیدونید ؟ :biggrin1:

همون پس پارسا جان بنده شرمنده هستم حرف ایشون تایید میشه :biggrin1: گور بابای فریم ریت اصلا بیانه ای بدیم بازیها 10 فریم بیشتر نشه تا بابا قوری نگیریم :biggrin1:

یه نکته همینجوری یادم اومد اضافه کنم ببخشید که اسپم گونه هستش ولی چشم انسان 24 فریم در ثانیه میبینه حالا دقیق علمی بلد نبودم بگم ولی لپه مطلب(:biggrin1:) همینه اینقدر به 30 فریم در ثانیه خرده نگیرید.

خوب مسئله چش من و شما نیست ما که تو خیابون نیستیم اجسام رو با این فریم ببینیم بحث در مورد frame rate بازیهاست که در60 , 50 باید باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر