Capcom خواستار چرخه ای 1.5 ساله برای ساخت دنباله فرنچایزهای بزرگ

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
gdro32ka26qcbyfv667w.png

Capcom اخیرا افشا کرده که برای ساخت ادامه فرنچایزهای بزرگ، انتظار چرخه ای 1.5 ساله دارد. این کمپانی در ابتدا خواهان چرخه ای 2.5 ساله بود، اما با گذر و تغییر زمان، آن‌ها احساس می‌کنند 1.5 سال کافی و فابل قبول‌تر است. علاوه بر این Capcom اشاره کرده که آن‌ها نزدیک به 30 توسعه دهنده کلیدی در اختیار دارند:

"ما حدود 30 توسعه دهنده کلیدی داریم و اگر نیاز باشد، قادر به در اختیار گرفتن پرسنل مورد نیاز در زمان نیاز هستیم. این قابلیت به ما این امکان را می‌دهد که با تعداد اندکی از کارمندان خود، محتوا تولید کنیم، در حالی که با تعدادی دیگر بتوانیم همزمان کارهای دیگری را انجام دهیم. ما به طور ایده آل، می‌خواهیم چرخه‌ای 1.5 ساله را به عنوان قانون برای هر کدام از تیم‌هایمان اعمال کنیم. هدف ما این است که این چرخه تولید را حتی کوتاه تر نیز کنیم."

منبع

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
می‌خواهیم چرخه‌ای 1.5 ساله را به عنوان قانون برای هر کدام از تیم‌هایمان اعمال کنیم. هدف ما این است که این چرخه تولید را حتی کوتاه تر نیز کنیم."

منظورشون همون Milkingه :d . هیچ استودیویی توی جهان انقدر به قانون پایبند نیست / انگار ساختمون میخواد بسازه که دنبال کارگرو ملاته که 1.5ساله بیارش بالا :| .

نخوایم ما رو خوشحال کنید کیو باید ببینیم ؟

TheGateKeeper

کاربر سایت
Jun 20, 2014
124
سر جدت با Monster Hunter و Ace Attorney کاری نداشته باش بزار روال خودشونو طی کنن (بماند که MH رو داره سیخ می کنه :|)
یاد Okami و Onimusha بیفت جای این کارا

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
امممم خوبه آدم بازی محبوبش رو شماره های زیادی رو ببینه ازش اما یکم اعصاب خورد کنه که مثلا هر 1-2 سال Devil May Cry ببینی -___- با اینکه دارم لحظه شماری میکنم که دوباره دانته قدیمی رو ببینم

من خیلی منتظر Dragon's Dogma رو ادامه بدن اما این دفعه اشتباهاشونو ادامه ندن

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
حاضرم قسم بخورم چند ماه پیش دقیقا همین خبر رو شنیدم. گزارش اصلی May منتشر شده نمیدونم چرا سایتای خبری الان دارن در موردش حرف میزنند.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
حاضرم قسم بخورم چند ماه پیش دقیقا همین خبر رو شنیدم. گزارش اصلی May منتشر شده نمیدونم چرا سایتای خبری الان دارن در موردش حرف میزنند.
از اونجايي كه كپكام الان چند وقتيه كه داره تو در و ديوار سير ميكنه، اين سايت ها و مجله ها هم توجه چنداني به اخبار مربوط بهش نميكنن فقط الان كه با كمبود اخبار مواجه شدن گفتن يه بحثي هم رو اين خبر بكنيم و به برنامه هاي شركت يكم بخنديم!

اينا كه بعد از 4،5 سال شاهكارايي مثل RE6 و DmC رو تحويل ملت دادن خدا ميدونه كه اگه بخوان RE يا DMC رو هر 1.5 سال يا اصلا هر 2 سال يك بار منتشر كنن با چه مزخرفاتي رو به رو ميشيم! حالا همه ي اينا به كنار اگه از سري SF هر 1.5 سال يه نسخه بدن بيرون كه همين علي سيف كپكام رو به آتيش ميكشه :d

الله وكيلي بيان در نيمي از استوديوهاي شركت رو تخته كنن (:-":d ) و بزارن Ono هر 2،3 سال يك بار يكي از IP هاي قديمي رو زنده كنه، حداقل آدم اون موقع ميدونه كه منتظر يه چيزيه كه كم كمش ارزش صبر كردن رو داره!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
از اونجايي كه كپكام الان چند وقتيه كه داره تو در و ديوار سير ميكنه، اين سايت ها و مجله ها هم توجه چنداني به اخبار مربوط بهش نميكنن فقط الان كه با كمبود اخبار مواجه شدن گفتن يه بحثي هم رو اين خبر بكنيم و به برنامه هاي شركت يكم بخنديم!

اينا كه بعد از 4،5 سال شاهكارايي مثل RE6 و DmC رو تحويل ملت دادن خدا ميدونه كه اگه بخوان RE يا DMC رو هر 1.5 سال يا اصلا هر 2 سال يك بار منتشر كنن با چه مزخرفاتي رو به رو ميشيم! حالا همه ي اينا به كنار اگه از سري SF هر 1.5 سال يه نسخه بدن بيرون كه همين علي سيف كپكام رو به آتيش ميكشه :d

الله وكيلي بيان در نيمي از استوديوهاي شركت رو تخته كنن (:-":d ) و بزارن Ono هر 2،3 سال يك بار يكي از IP هاي قديمي رو زنده كنه، حداقل آدم اون موقع ميدونه كه منتظر يه چيزيه كه كم كمش ارزش صبر كردن رو داره!
تو خوابت نمیاد اینجا داری پست میدی؟:| :d

کاری ندارم کپکام چی میگه، ولی این حرفش کلا خیلی شوته و تو دیواره:d کپکام کمپانی نیست و نبوده که از این غلطا بکنه:d هر روز یه چیزی میگه و به هیچ کدومشون هم عمل نمیکنه:d من به شخصه الان فقط منتظر معرفی DMC5 به کارگردانی ایتسونو توی TGS هستم:d اونو هم که یه بازی معرفی نشده در چنته داره و اونم احیانا رونمایی میکنه ازش:d SF هم بازی نیست که بتونن هر 1.5 سال یکی بدن بیرون:d کلی فیدبک لازمه تا شماره بعدی رو بسازه. تنها چیزی که این اواخر از کپکام میپسندم اینه که بازی سال 2009 رو هنوز که هنوزه داره ساپورت میکنه و ولش نمیکنه:d در واقع همون جریان هر نسل، یک قایتینگ هست:d شماره بعدی هم که گفتن تا قبل از 2018 عرضه میشه که خب منطقیه چون وارد نسل بعد شدیم:d انصافا کپکام توی نسل قبل ژانر فایتینگ رو یه تنه برد جلو و چند عنوان بزرگ عرضه کرد و توی دستش گرفت:d اگر این برنامه رو روی باقی IP ها هم پیاده کنه (نمیدونم چرا فکر میکنم DMC5 فوق العاده میشه:d) باز میتونه به روزهای اوجش برگرده:d

پ.ن: فقط این ساساکی لیکر رو هم بیرون کنه من دیگه هیچی ازش نمیخوام:d

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
تو خوابت نمیاد اینجا داری پست میدی؟:| :d

کاری ندارم کپکام چی میگه، ولی این حرفش کلا خیلی شوته و تو دیواره:d کپکام کمپانی نیست و نبوده که از این غلطا بکنه:d هر روز یه چیزی میگه و به هیچ کدومشون هم عمل نمیکنه:d من به شخصه الان فقط منتظر معرفی DMC5 به کارگردانی ایتسونو توی TGS هستم:d اونو هم که یه بازی معرفی نشده در چنته داره و اونم احیانا رونمایی میکنه ازش:d SF هم بازی نیست که بتونن هر 1.5 سال یکی بدن بیرون:d کلی فیدبک لازمه تا شماره بعدی رو بسازه. تنها چیزی که این اواخر از کپکام میپسندم اینه که بازی سال 2009 رو هنوز که هنوزه داره ساپورت میکنه و ولش نمیکنه:d در واقع همون جریان هر نسل، یک قایتینگ هست:d شماره بعدی هم که گفتن تا قبل از 2018 عرضه میشه که خب منطقیه چون وارد نسل بعد شدیم:d انصافا کپکام توی نسل قبل ژانر فایتینگ رو یه تنه برد جلو و چند عنوان بزرگ عرضه کرد و توی دستش گرفت:d اگر این برنامه رو روی باقی IP ها هم پیاده کنه (نمیدونم چرا فکر میکنم DMC5 فوق العاده میشه:d) باز میتونه به روزهای اوجش برگرده:d

پ.ن: فقط این ساساکی لیکر رو هم بیرون کنه من دیگه هیچی ازش نمیخوام:d
من حاضرم تا 4،3 بيدار بمونم تا به مزخرفات تو گوش بدم :d

كپكام كلا تو زمينه ي اجرايي كردن ايده هاي مزخرف و به درد نخور يد طولايي داره بنابراين بعيد نيست كه براي بالا بردن سرعت توليدشم كه شده به يه سري از استوديوهاي تو آفسايد غربي رو بياره ( مشابه كاري كه با LP3 كرد ) و طرفداراش رو ترول كنه :d ( 1% ـم منطقي نيست ولي خوب كپكامم منطق حاليش نميشه :d )

خوشبختانه كپكام فايتينگ ساز هنوز رنگ و بوي همون كپكام نسل پنجم و ششم ـي رو داره كه شاهكارايي مثل Okami و RE4 و DMC و Onimusha رو خلق كرد. من هنوزم كپكام رو با تمام اين چرنديات چند سال اخيرش قبول دارم چون هنوزم احساس ميكنم كه يه جرقه هايي ( تو بخون Soul :d ) از اون دوران طلاييش باقي مونده و خدا خدا ميكنم كه هيدئاكي بتونه با ساخت DMC 5 اين جرقه رو به يه آتيش بزرگ تبديل كنه كه ما طرفداراش بتونيم دورش حلقه بزنيم و حسابي گرم بشيم :d

فكر كن معرفي DMC 5 اونم با يه تريلر كه توش نشون بدن ورجيل دانته رو له ميكنه و ... 8->:bighug::-":d

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
البته منظور از چرخه 1.5 سالهه این نیست که هرشرکت مجبور بشه توی 1.5 سال یک نسخه از بازی رو بسازه، منظور اینه که مثلا دوتا شرکت جدا مسئول ساخت یکی از فرنچایزها مثل DMC بشن و یک درمیان بازی هاشون رو عرضه کنن.مثل کاری که بقیه ناشرهای بزرگ میکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر