Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
درستش کردم و کردن! هر شب هروز پیغام میزاشتم گفتم راه داره گفتم حتی 1% هم که شده من تمام تلاشمو میکنم توی تمام صفحات توییتر فیسبوک اینستا کالاف مدیر شرکت اکتیویژن اسبیج همر ریسس اسلیج همر علی ای پشتیبانی اکتیویژن یکی از کارمندان اسلیج همر بلاخره هدکوارتز درست کردن برامون نوشتم منم 100 دلار پول دادم چرا باید برای ما که ایرانیم خراب باشه ؟ بالای 100 تا لایک خورد شبای گذشته بلاخره جواب داد لذت ببرین عزیزانم حرفتونو همیشه بزنین حقتونو بگیرین شاید 1% هم که شده جواد داد که الان داد اشک شوقم سرا زیر شده

ps34 دیدی بهت گفتم درست میشه دیدی گفتم راضیم از دلاکس ادیشن خوشحالم برای خودم و همتون عشق کنین حال کنین کالاف محشره همیشه حقتونم به زبون بیارین و بخواین شاد باشن :x iHamid4Wizard

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: guppy and amir_k2m

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
درستش کردم و کردن! هر شب هروز پیغام میزاشتم گفتم راه داره گفتم حتی 1% هم که شده من تمام تلاشمو میکنم توی تمام صفحات توییتر فیسبوک اینستا کالاف مدیر شرکت اکتیویژن اسبیج همر ریسس اسلیج همر علی ای پشتیبانی اکتیویژن یکی از کارمندان اسلیج همر بلاخره هدکوارتز درست کردن برامون نوشتم منم 100 دلار پول دادم چرا باید برای ما که ایرانیم خراب باشه ؟ بالای 100 تا لایک خورد شبای گذشته بلاخره جواب داد لذت ببرین عزیزانم حرفتونو همیشه بزنین حقتونو بگیرین شاید 1% هم که شده جواد داد که الان داد اشک شوقم سرا زیر شده

ps34 دیدی بهت گفتم درست میشه دیدی گفتم راضیم از دلاکس ادیشن خوشحالم برای خودم و همتون عشق کنین حال کنین کالاف محشره همیشه حقتونم به زبون بیارین و بخواین شاد باشن :x iHamid4Wizard

برای من یکی که هنوز خالی هست و کسی نیست:-"

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207

من روی ps4 و اکانت رجیون 1 اوکی شدم مشکلی نیست حتی بازی همین الان بستم دوباره باز کردم اوکی شده هیچ مشکلی نی ۴۰ نفر تو هدکوارتزن :) اهان کنسولتونو حتما الان خاموش روشن کنین درست میشه عشق کنین

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
کلا این جریانات برمیگرده به نت ایران که برای هر شرکتی یه جوره یکی tdm داره یکی مثل من نداره یکی هدکوارتز پیدا میکنه یکی نمیکنه همش برمیگرده به ispها که اون راهای ارتباطی بین شما و سرورهای cod رو دارن و باز گذاشتن یا نه این فیلترینگ هوشمند هم کم تقصیر نداره

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
کلا این جریانات برمیگرده به نت ایران که برای هر شرکتی یه جوره یکی tdm داره یکی مثل من نداره یکی هدکوارتز پیدا میکنه یکی نمیکنه همش برمیگرده به ispها که اون راهای ارتباطی بین شما و سرورهای cod رو دارن و باز گذاشتن یا نه این فیلترینگ هوشمند هم کم تقصیر نداره
نه اصلا فکر نمیکنم این چیزا باشه همش دسته خوده اسلیج همر و اکتیویژنه الان درستش کردن کنسولاتونو خاموش روشن کنین درست میشه مگه میشه فقط واسه من بیاره منم تو همین مملکتم کیهان یه ایرانی هم دیدم ۳۰ نفر تو هد کوارتزیم درستش میکنن بابا دیدین گفتم برین کالاف عشق کنین عربا هستن خارجی هست بیا یارو داره خارجی شعر کریسمس میخونه ای جاااان خخخخخخخ \:D/=))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amir_k2m

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
چی دارم میبینم خدایا مارو وصل کردن سرور اختصاصی سرچ زدم سه سوت رفت تو مچ مپ سزن پس کرنتان همین الان جولومه کانکشنم دو خطه تیر میزنم همه خارجین ایرانی اصلا نی کم پیش میاد تو مپ کرنتان ببینم تیرام سه سوت دان میکنه جااااااااان اشک شوق دارم میریزم عالی شده عالی $-):x

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
چی دارم میبینم خدایا مارو وصل کردن سرور اختصاصی سرچ زدم سه سوت رفت تو مچ مپ سزن پس کرنتان همین الان جولومه کانکشنم دو خطه تیر میزنم همه خارجین ایرانی اصلا نی کم پیش میاد تو مپ کرنتان ببینم تیرام سه سوت دان میکنه جااااااااان اشک شوق دارم میریزم عالی شده عالی $-):x
تایید میشه حرف این دوستمون باورم نمیشه tdm دارم بازی میکنه:))مثل اینکه مشکلات برطرف شد:D

• Like
Reactions: hrdpc1

Scorpion 1363sh

کاربر سایت
Nov 9, 2017
15
من از اول گفتم شانسیه گفتید نه.
الان چند نفر گفتن درست شده ولی من با سه تا isp امتحان کردم. اخریشم TDLTE بود که بیشترین سرعت رو تو ایران میده.
ولی بخش هدکوارتر هیچکس نیست.
بقیرم یکی در میون جوین میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر