Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سرورهای Dedicated رو هنوز باز نکردن:|کسی خبر نداره کی باز میکنن؟پس ما کی بازی کنیمش؟:-<این مسخره بازیها چیه دیگه[-(
نه هنوز باز نکردن و هیچ تاریخ مشخصی هم نداره.فقط میگن در حال انجامه.یعنی 12 نفر توی ایران نسخه ایکس باکس ww2 رو نگرفتن باهاشون بتونی بازی کنی؟؟؟؟ روی ps4 ایرانی ها دویسدنفرن مشکلی نداره.

• Like
Reactions: amir_k2m

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
نه هنوز باز نکردن و هیچ تاریخ مشخصی هم نداره.فقط میگن در حال انجامه.یعنی 12 نفر توی ایران نسخه ایکس باکس ww2 رو نگرفتن باهاشون بتونی بازی کنی؟؟؟؟ روی ps4 ایرانی ها دویسدنفرن مشکلی نداره.
من فرند ایرانی ندارم متاسفانه:-<آخه اینطوری هم نمیشه که سرورها بسته باشه فقط من این مشکل رو ندارم خیلی ها هستن که نمیتونن بازی کنن:-<اصلا مشکل از منه چون توی هر زمینه ای وارد میشم کلا اون چیز نابود میشه:|

• Like
Reactions: VEGETAR and ps34

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
اگه 20 نفرم که باشن نمیشه اخه :D کلا باید پای کنسول بشینی منتظر پلیر بمونی.
.
.
عجیب اینکه قسمت زامبی برای من پلیر خارجی پیدا میکنه ولی مولتی نه.

• Like
Reactions: ps34

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
گفتن سرورهای اختصاصی رو فقط برای آمریکای شمالی باز کردن تا تستهایی که روش انجام میدن رو ببینن مشکلاتشو کاملا حل کنن بعد برای همه جا باز میکنن.واقعا بازی ای که 80درصدش رو مولتی میگرده باید روز عرضه بیان تست کنن و اشکالاتشو بگیرن؟:|اونم شرکت بزرگی مثل اکتیویژن:|زشت بخدا:|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
من امروز هرچی بازی کردم فقط خارجی اورد.انگار یا سرورهای اختصاصی برگشته یا جز اون مناطق هستم که به صورت ازمایشی سرور اختصاصیش فعال شده

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
برای من همچنان هیچی پیدا نمیکنه:|
خب پس برای من حتما جزء مناطق آزمیشی بوده چون من چک کردم هیچ تویتی کارگردان بازی از بازگشت سرورهای اختصاصی نداده بود و توی اینستا هم هیچ پستی نذاشتن و کاربرهای خارجی هم پشت هم دارن اعتراض میکنن.فعلا زیاد نگران نشو و تا اپدیت بعدی صبر کن.سرورهای اختصاصی به احتمال زیاد با اپدیت بعدی برمیگردن.اصلا خودشون بیشتر عجله دارن سریع تر مشکلات رفع شه وگرنه تعطیلات سال نوی میلادی نزدیکه و خیلی ها میخوان این عنوان رو تجربه کنن و اگر ببینن مشکلات سرورش رفع نشده به فروشه بیشتر بازی صدمه جدی میخوره

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
اما پینگها همچنان همون قبلیه یک خط:|برای بقیه هم همینطوره
اگر همه افراد ایرانی باشه هر 3خط پر میشه برات.
مشکل اساسی من در بازی اینه فقط میتونم با کلاس ایربورن و سری اسلحه smg بازی کنم.هر کلاس دیگه ای رو برمیدارم به شدت سنگینن و زود خسته میشن.یا شات گان فاصله دور به درد نمیخوره یا سلاح سنگین جونش در میاد تا خشاب اسلحه رو عوض کنی حتی اگر پرک فست ریلود رو بزاری.
اما ایرون بورن و smg هم خیلی سریع هست هم قدرتمند و نود درصد مواقع با 25-30 کیل اول میشم.نمیدونم واقعا باید چی کار کنم بتونم با بقیه کلاس ها و اسلحه ها هم بتونم بازی کنم !

• Like

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
سروراش آشغاله امروز گفتن سرورای اختصاصی فعال کردیم و فعال کردن بازم پر از لگه یا همش ایرانی سرچ میکنه dns هم عوض کردم بازم همونه گند زده الان زامبی میرفتم از صبح کلی نیم ساعت بگذره پر از لگ میشه تازه همه رو هم ایرانی پیدا کرده بود بازی خ.دش م.لتی داستانی زامبیش عالیه اما سروراش واقعا الان داغونه یا واسه ما که ایرانیم اینه چون بر پایه هاست هست متاسفانه و خیلی حساس به پینگه اما اگه خرابه چرا ایرانیم سرچ میزنه زامبیش نیم ساعت بعد لگ شدید میشه بعدم هممونو پرت کرد بیرون تمام امتیازامونم از دست دادیم!
من توی توییتر و اینستا اکتیویژن و استدیو سازنده خیلی شکایت کردم خارجی ها هم خیلی شاکی بودن باید صبر کنیم ببینیم چه میکنن خدایش رنبو سیکس عالی عمل کرد واسه سروراش بتلفیلد 1 هم خیلی سرورای خوبی داره باید ببینیم کالاف چه میکنه فعلا که داغونه

یچه ها عراقیا خیلی فعالن اسم کشورشونو همش میارن اونام میگن برای مارو درست کنین همش از کشور خودمون میاراه برین توییتر اکتیویژن ساپورت اسم کشورمونو بیارین اعتراض کنین پر از لگه و فقط ایرانی میاره @ATVIassist

• Like

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
امروز زود پیدا میکرد واس من ولی بعضی موقع ها هم نه
ولی همش با خارجی پیدا کرد
پینگمم دو یا سه خط بود
امیدوارم زودتر حلش کنن کامل بازی انلاین دیگه ای ندارم تو ps4 :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟