Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
توی مولتی خودمو پرستیژ کردم ولی همه اسلحه ها یا قابلیت هایی که باز کرده بودم با اون همه زحمتی که کشیدم براشون رو کلا صفر میکنه و باید از نو شروع کنید:| وقتی لول 55 رو پر کردید برید پایگاه اون بالا پیش ژنرال باهاش حرف بزنید تا پرستیژ شید. حالا باز خوبه یه تروفی گلد هم داشت !

• Like
Reactions: amir_k2m

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
توی مولتی خودمو پرستیژ کردم ولی همه اسلحه ها یا قابلیت هایی که باز کرده بودم با اون همه زحمتی که کشیدم براشون رو کلا صفر میکنه و باید از نو شروع کنید:| وقتی لول 55 رو پر کردید برید پایگاه اون بالا پیش ژنرال باهاش حرف بزنید تا پرستیژ شید. حالا باز خوبه یه تروفی گلد هم داشت !
تایتانفال 2 هم همینجوری بود یادمه

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
هزار برابر اکس باکسم بفروشه دیگه همه میدونن لایو به شدت از psnقوی تره. بحثی ندارم با شما درین یه مورد

Sent from my SM-G930F using Tap
این دوستمون از اونایی که فقط تعصب داره
عزیز من هم وان دارم هم 4 بازی مشترک رو هر دو مثل رینبو هم دارم عزیز سرورهای لایو مایکروسافت خیلی خیلی از پی اس ان قویتره اصلا شک نکن
همینطور اینکه بزرکترین ایرادی که داره با نت استریک حتی پارتی هم نمیتونی اینوایت کنی اما رو وان هیچ مشکلی نداره

scorpian031

کاربر سایت
May 17, 2015
333
نام
Seeker of fire
واقعا سازنده ها بخش مولتی چی تو کلشون میگذره ؟؟ همه بازیا الان میشه deadzone ها کنترلرو عوض کرد توشون، اونوقت این بازی که خیر سرش مسابقه و esport و ... هست واسش هیچی تنظیمات نداره :/
خود بازیم که عملا باس تا نصفه استیک رو بچرخونی تا تازه شروع کنه به چرخیدن ! واقعا در یک کلام بخوام بگم : ریدن !

amirabedi666

کاربر سایت
Apr 29, 2011
155
نام
امیر
داداش هر ایرادی بازی داره متوجه سرورهای ضعیف خودش و به خصوص چون تازه ریلیز شده حجوم بیش از حد کاربرها هست. من psn هستم و نتم ایرانه و هر 3 خطمم سبزه و در عرض 5 ثانیه مچ پیدا میکنه.بیخیال عیب الکی روی سونی نزار که 4برابر مایکرو کنسول فروخته.هرکس مشکل داره نت خودش مشکل داره چون بازی سالمه فقط سرورهاش ضعیفن و نت قوی میخواد برای ران کردنش

شما چون پینگتون بالاست مشکل دارید چون من همش دارم به راحتی با خارجی ها بازی میکنم و 3سوت هم مچ رو پیدا میکنه.بتل رو نمیشه با این مقایسه کرد چون نوع سرور بتل اختصاصی هست ولی این آشغاله و به صورت هاست هستش
سلام
عزیز میتونم بپرسم isp شما چیه و از چه dns استفاده میکنید؟
چون قبول دارم سروراش فعلا شلوغه چون من خودم پینگ 85 و سرعت 4 مگه 1 خط یا 2 خطم تو بازی
برا همین برام سوال شده isp تون چه شرکتیه که 3 خط می گیرین:)

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
تایتانفال 2 هم همینجوری بود یادمه
چرا اینجوره؟حالا مثلا اسلحه ها قدرتمندتر میشن یا چه اتفاق خاصی میوفته؟یا همش صرف یه مدال هستش؟اخه من تمام ایتم ها رو آنلاک کرده بودم حیف شد.
سلام
عزیز میتونم بپرسم isp شما چیه و از چه dns استفاده میکنید؟
چون قبول دارم سروراش فعلا شلوغه چون من خودم پینگ 85 و سرعت 4 مگه 1 خط یا 2 خطم تو بازی
برا همین برام سوال شده isp تون چه شرکتیه که 3 خط می گیرین:)
شاتل.من dns اتومات میزنم هیچ مشکلی هم نداره.فقط ما خونمون به اداره مخابرات خیلی نزدیکه قشنگ سیم از اونجا درمیاد بدون طی کردن مسیر میوفته خونه ما. شاید واسه اینه

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
چرا اینجوره؟حالا مثلا اسلحه ها قدرتمندتر میشن یا چه اتفاق خاصی میوفته؟یا همش صرف یه مدال هستش؟اخه من تمام ایتم ها رو آنلاک کرده بودم حیف شد.

شاتل.من dns اتومات میزنم هیچ مشکلی هم نداره.فقط ما خونمون به اداره مخابرات خیلی نزدیکه قشنگ سیم از اونجا درمیاد بدون طی کردن مسیر میوفته خونه ما. شاید واسه اینه
شاتل پروفایل گیمینگش خوبه من با های وب فعلا در مذاکره هستم:Dمخابرات کلا گند زده چند وقت دیگه هم دخلش میاد چون الان ispها جز مخابرات دارن ادغام میشن مخابراتو بکشن پایین به دلایل س ی ا س ی

• Like
Reactions: ps34

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361

عزیز کلا روند پرستیج اینگونه هست توی هر بازی. اسلحه هایی که دارین و همه چیزتون ریست میشه ولی یک سری امتیازات به شما داده میشه مثل مدال بهتر، اسلحه ی جدید تر و غیره. بیشتر مخصوص کسانی هستش که زیاد بازی میکنن و قاعدتا اگر مدت زیادی همه ی اسلحه ها را داشته باشی حوصله ادم سر میره و میخواد به جای روند ثابت،صعودی داشته باشه

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
بابا من غلط کردم پرستیژ کردم.برای باز کردن مجدد اسلحه ها و قابلیت ها که لول مورد نیازشون قبل پرستیژ مثلا 11 بوده حالا شده 48 :| بیاد تروفی گلدش رو پس بگیره همون ژنرال 5 ستاره ی من رو برگردونه:| الان یکلی باید با اسلحه هایی که ازشون بدم میاد بازی کنم تا به سلاح مورد علاقه ی خودم برسم

• Like

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
جریان چیه؟ tdmپیدا نمیکنه ولی بقیه مدها پیدا میشه ... :/ درست بودا چشم زدم خودمو دو روزه الان tdm پیدا نمیکنه

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

بازی فعلا وضع سرور خوبی نداره...!!
خیلی از دوستان که پینگشون تو هر بازی بین 150 تا 200 هست توی این بازی میشه 300 تا 350 تازه با هاست های همسایه یا داخلی.

• Like

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
جریان چیه؟ tdmپیدا نمیکنه ولی بقیه مدها پیدا میشه ... :/ درست بودا چشم زدم خودمو دو روزه الان tdm پیدا نمیکنه

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
دقیقا برای منم چند روزه tdm پیدا نمیکنه پینگم 100 هست توی بازیهای دیگه اما برای این بازی خیلی بالاست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر