Call of Duty: Warzone | PC

132128

درود.
این تاپیک برای علاقه مندان به Call of Duty سبک Battle Royale ایجاد شده.
بازی Call of Duty: Warzone یک عنوان FTP هست و شما می تونید به صورت رایگان این بازی رو تجربه کنید.
تلاش می کنیم در این تاپیک خبرها، مشکلات و اتفاقات بازی رو بررسی کنیم.

آموزش نصب بازی:

نصب بازی به دو روش قابل انجام هست. اما قبل از نصب، باید ابزار رو آماده کنیم:
1- ساخت اکانت blizzard. وارد این آدرس بشید و یک اکانت blizzard بسازید. شما برای نصب و اجرای بازی به اکانت blizzard احتیاج دارید. این اکانت روی سرویس Battle.net لاگین میشه. در حین ساخت اکانت ترجیجا کشور ایران رو انتخاب کنید. 132113 ممکنه برای تکمیل مراحل ساخت اکانت از شما شماره تلفن درخواست بشه. شماره تلفن وارد شده بعدها می تونه در ریکاوری اکانت به شما کمک کنه.
2- ساخت آی دی Activision. یکی از امکانات جالبی که اکتیویژن در اختیار کاربرهاش قرار داده، آی دی Activision هست. شما با ساخت آی دی Activision، می تونید تمام محتویات اکانتتون رُو در هر پلتفرمی که می خواید اجرا کنید. می تونید تمام نسخه های COD رُو روی آی دی خودتون ذخیره کنید و به هرجائی که می خواید انتقال بدید. پس طبیعتا ساخت یک آی دی Activision ضروریه! برای ساخت آی دی Activision وارد ایــن لــیــنــک بشید. 132115 در این قسمت پلتفرم های مختلف نمایش داده میشه. شما قصد بازی بر روی سرویس Battle.net رو دارید، پس روی لوگوی Battle.net کلیک کنید تا با آی دی شما سینک بشه. بعدها می تونید هر پلتفرمی که خواستید رو در پروفایلتون اضافه کنید.
3- نصب کلاینت Battle.net. شما برای اجرای بازی نیاز به لانچر دارید. وظیفه این کار به عهده سرویس Battle.net هست. کافیه کلاینت رو از ایــنــجــا دانلود کنید و با اکانت blizzard که در شروع کار ساخته بودید، لاگین کنید.
4- نصب بازی توسط کلاینت Battle.net. خب، می رسیم به آخرین مرحله، یعنی نصب بازی! شما می تونید به دو روش بازی رو توسط کلاینت نصب کنید. یک، دانلود دیتایِ بازی توسط خودِ کلاینت Battle.net. دو، دانلود دیتای بازی به صورت جداگانه (از سایت های داخلی).
برای نصب توسط کلاینت از لیست بازی های موجود 132118 COD MW رو انتخاب کنید. گزینه Install رو بزنید و تا اتمام دانلود صبر کنید.
اگر شما دیتای بازی رو دارید، کافیه بعد از زدن دکمه نصب بازی توسط کلاینت، چند ثانیه بعد از شروع دانلود دکمه توقف رو بزنید. دیتا رو در محل نصب بازی کپی کنید، در داخل کلاینت Battle.net وارد Options بشید و گزینه Scan and Repair رو بزنید. دیتای شما شناسائی می شه و دیگه نیازی به دانلود بازی توسط کلاینت نیست.

بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید.

رفع مشکلات بازی:

پینگ و پکت لاس بالا.
اولین و بزرگ ترین مشکل تمام ما ایرانی ها در بازی های آنلاین، پینگ و پکت لاس بالاست! متاسفانه این بازی از اون چیزی که فکرشو می کردیم بیشتر اذیتمون کرده! از بخت بدمون، سرورهای بازی برای ما ایرانی ها (به هر دلیلی) مناسب نیست و شاهد پکت لاس فراوان هستیم! تلاش های زیادی برای حل این مشکل کردیم که اکثرشون نتیجه بخش نبود! اما به مرور، روش هائی برای رفع این مشکل پیدا شد! از برنامه های جانبی و سرورهای کاهش پینگ داخلی!
برای حل مشکل پینگ و پکت لاس در بازی COD WZ شما چند تا انتخاب دارید. اولین راه استفاده از سرورهای کاهش پینگ ایرانی ـه. اکانت های کاهش پینگی که می تونه برای رفع پکت لاس در بازی به شما کمک کنه. اما شخصا با تست هائی که کردم، به دلیل نوسان های شدید در پینگ، سرورهای کاهش پینگ داخلی رو به شما پیشنهاد نمی کنم! مگر اینکه مجبور باشید!
پیشنهاد من به شما استفاده از دو روشی هست که در ویدئو زیر برای شما آماده کردم. ویدئو رو ملاحضه کنید و امیدوارم مشکلتون حل بشه.

لینک ویدئو حل مشکل پینگ و پکت لاس در آپارات

کرش کردن بازی.
این مشکل خیلی هاست. یکی از دوستان نزدیک بنده همین مشکل رو داشت و هیچ روشی جواب نمی داد! با تست هائی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که مشکل از مقدار حافظه رم هست! دوست بنده رم 8 داشت، همراه با لگ و ارور فراوان! با اضافه کردن 8 گیگ رم اضافه، مشکل کاملا رفع شد! اینطور که به نظر می رسه، بازی تا 10 گیگ فضای رم رو اشغال می کنه! این تست رو خودم انجام دادم و جواب داده! پس برای حل مشکل کرش و ارور و لگ های بی مورد، شما باید رم رو ارتقاء بدید.ممکنه در آپدیت های بعدی این ایرادات رفع بشه.
لود نشدن تکسچر:
این مشکل دو دلیل داره: 1- پائین بودن مقدار رم کارت گرافیک 2- مشکل در دانلود فایل های بازی. اگر VRAM کارت گرافیک شما بالاست اما همچنان مشکل لود شدن تکسچر دارید، بازی رو از سرورهای داخلی دانلود و مجددا نصب کنید.
سیاه شدن تصویر و ماندن در لودینگ.
-درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید.
-فولدر players در Documents رو حذف کنید و دوباره وارد بازی بشید و صبر کنید آپدیت های shaders انجام بشه.
-اینترنت رو چک کنید! گاهی پینگ بالا باعث این اتفاقات می شه!

آیدی های زیر برای ارتباط با بنده:
Telegram: @Ategetemen
Discord: Ategetemen#1233
Battle.net: Ategetemen#2999
گروه دیسکورد جهت هماهنگی برای بازی: Join the Call of Duty: Warzone Discord Server!!

آخرین ویرایش:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
وسط دانلود متوقف کردید دانلود رو؟ باید بدون pause کردن دانلود تموم بشه! برای من که بار اول بازیو دانلود کرده بودم مشکل به خاطر این بود از اول بدون pause کردن دانلود کردم مشکل حل شد
از یکی دوستان گرفتم و ریختم بازی رو خیلی ترفند زدم ولی نشد.فقط مونده یک راه،اینکه از اول به قول شما دانلود کنم بدون توقف
آپدیت سیزن 6 رو چند بار متوقف کردم! هیچ مشکلی ندارم الآن! فکر نمی کنم ربطی به این قضیه داشته باشه. شما یک بار اسکن کنید ببینید چی میشه.
فقط مشکل FATAL ERROR داشتم که از خود بازی بود و اکتیوژن حلش کرد.

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
سرچ کردم، دیدم خیــلی ها مثل ما این مشکل رو دارن.
روشی که مشکل رو حل کرده اینه.
برید تو آپشن و گزینه On demand texture streaming رو غیر فعال کنید.
بعد از هر سیزن جدید ارور ها و بیرون انداختن ها زیاد میشه و به مرور با اون آپدیت های 200 مگی کم وکمتر میشه / کار خوده اکتیویژنه مریضه:| دعا کنین براش شفا پیدا کنه

tranceyou

کاربر سایت
Nov 11, 2010
210
دوستان من یه مشکلی که دارم در این بازی warzone گاهی وقتی بازی رو پلی میکنم موس با اینکه حساسیتش روی 16 هست انگار تاخیر داره
و داستانیه اینه فلجا میشه داستان چیه مشکل از کجاس؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
دوستان من یه مشکلی که دارم در این بازی warzone گاهی وقتی بازی رو پلی میکنم موس با اینکه حساسیتش روی 16 هست انگار تاخیر داره
والا من جدید فهمیدم یک مدل هکی وجود داره که وقتی طرف روی شما نشونه میگره شما دیگه نمی‌تونی صفحه رو تکون بدی، شاید شما به این افراد بر خوردی.

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
اگر پکت لاس داری مشکل از اونه.
دقیقا برای من هر وقت پکت لاس میره روی 1 یا 2 درصد اینجوری میشه. ( Vsync هم یکمی Input latency ایجاد میکنه اگر روشن باشه )

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
سلام دوستان میشه یکی بگه کدوم نسخه درایور کارت انودیا بهتره واسه کال اف وارزون؟ یه مشکل خیلی عجیبی برام پیش اومد دوستم یه سیستم با مشخصات رم 8 ddr4 سی پیو i3 7100 , گرافیک Gtx 1050 2gb داره کال اف وارزون رو رو سیستمش نصب کردیم و آخرین درایور کارت گرافیک اصلا نمیشد بازی رو انجام داد خیلی بازی سنگین شد و خیلی کند بیخیال شدیم بعد بازی دیتروید رو نصب کردیم دیدیم اونم مشکل داره سرچ زدم گفته بودن درایور کارت انودیا نسخه 446.14 رو نصب کنید مشکل رفع میشه . خلاصه درایور رو پاک کردیم همون نسخه 446.14 نصب کردیم با کمال تعجب مشکل کال اف حل شد و راحت میتونه بازی کنه همینطور مشکل دیتروید !!!!! اینطور که معلومه انویدیا اپدیت کارت گرافیکش جدیدا مشکل داره یا به عمد قدرت سیستم رو کم کرده تو اپدیت جدید!!8->

• Like
Reactions: saeed_sg

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
سلام دوستان میشه یکی بگه کدوم نسخه درایور کارت انودیا بهتره واسه کال اف وارزون؟ یه مشکل خیلی عجیبی برام پیش اومد دوستم یه سیستم با مشخصات رم 8 ddr4 سی پیو i3 7100 , گرافیک Gtx 1050 2gb داره کال اف وارزون رو رو سیستمش نصب کردیم و آخرین درایور کارت گرافیک اصلا نمیشد بازی رو انجام داد خیلی بازی سنگین شد و خیلی کند بیخیال شدیم بعد بازی دیتروید رو نصب کردیم دیدیم اونم مشکل داره سرچ زدم گفته بودن درایور کارت انودیا نسخه 446.14 رو نصب کنید مشکل رفع میشه . خلاصه درایور رو پاک کردیم همون نسخه 446.14 نصب کردیم با کمال تعجب مشکل کال اف حل شد و راحت میتونه بازی کنه همینطور مشکل دیتروید !!!!! اینطور که معلومه انویدیا اپدیت کارت گرافیکش جدیدا مشکل داره یا به عمد قدرت سیستم رو کم کرده تو اپدیت جدید!!8->
1060 دارم اخرین نسخه نصبه اما فرقی با قبل نداره

• Like
Reactions: DAT 47 and zadis

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
جالبه!!!
شما مطمئنید از درایور بوده!؟

• Like
Reactions: zadis

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
خیلی بده بانتی بخاطر باگ! حذف شده از بازی
یکی از لذت های بازی واسم بانتی ه :Cursing:
پلاندر عملا بدرد نخور شده بدون بانتی 8-}

آخرین ویرایش:

NewEvil

کاربر سایت
Nov 10, 2012
200
نام
محمد
بازی کلا شده چیت
هر کسی رو میبینی می کشتت چیت داره
پشت دیواری طرف نشونش قفله روت تا میای بیرون میمیری
باید چیکار کرد؟ من می خوام دیگه بازی نکنم
بتل پس هم فدای سر اکتیویژن

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
بازی کلا شده چیت
هر کسی رو میبینی می کشتت چیت داره
پشت دیواری طرف نشونش قفله روت تا میای بیرون میمیری
باید چیکار کرد؟ من می خوام دیگه بازی نکنم
بتل پس هم فدای سر اکتیویژن
دقیقا منم برای همین داستانا زده شدم!
واقعا نمی دونم چی کار کنم!!! :D
خط می گیری، طرف یهو میاد با دو تا تیر تمومت می کنه!!!! :D

NewEvil

کاربر سایت
Nov 10, 2012
200
نام
محمد
حداقل نمیشه پلاندر بازی کرد
یا مچ پیدا نمی کنه یا اگه هم پیدا کرد پینگ سرورش 80 هست ولی یه علامت 3 تا مربع میاد سمت چپ صفحه و بازی بشدت لگه و فقط هم توی پلاندر این مشکل هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر