Call of Duty: Warzone | PC

132128

درود.
این تاپیک برای علاقه مندان به Call of Duty سبک Battle Royale ایجاد شده.
بازی Call of Duty: Warzone یک عنوان FTP هست و شما می تونید به صورت رایگان این بازی رو تجربه کنید.
تلاش می کنیم در این تاپیک خبرها، مشکلات و اتفاقات بازی رو بررسی کنیم.

آموزش نصب بازی:

نصب بازی به دو روش قابل انجام هست. اما قبل از نصب، باید ابزار رو آماده کنیم:
1- ساخت اکانت blizzard. وارد این آدرس بشید و یک اکانت blizzard بسازید. شما برای نصب و اجرای بازی به اکانت blizzard احتیاج دارید. این اکانت روی سرویس Battle.net لاگین میشه. در حین ساخت اکانت ترجیجا کشور ایران رو انتخاب کنید. 132113 ممکنه برای تکمیل مراحل ساخت اکانت از شما شماره تلفن درخواست بشه. شماره تلفن وارد شده بعدها می تونه در ریکاوری اکانت به شما کمک کنه.
2- ساخت آی دی Activision. یکی از امکانات جالبی که اکتیویژن در اختیار کاربرهاش قرار داده، آی دی Activision هست. شما با ساخت آی دی Activision، می تونید تمام محتویات اکانتتون رُو در هر پلتفرمی که می خواید اجرا کنید. می تونید تمام نسخه های COD رُو روی آی دی خودتون ذخیره کنید و به هرجائی که می خواید انتقال بدید. پس طبیعتا ساخت یک آی دی Activision ضروریه! برای ساخت آی دی Activision وارد ایــن لــیــنــک بشید. 132115 در این قسمت پلتفرم های مختلف نمایش داده میشه. شما قصد بازی بر روی سرویس Battle.net رو دارید، پس روی لوگوی Battle.net کلیک کنید تا با آی دی شما سینک بشه. بعدها می تونید هر پلتفرمی که خواستید رو در پروفایلتون اضافه کنید.
3- نصب کلاینت Battle.net. شما برای اجرای بازی نیاز به لانچر دارید. وظیفه این کار به عهده سرویس Battle.net هست. کافیه کلاینت رو از ایــنــجــا دانلود کنید و با اکانت blizzard که در شروع کار ساخته بودید، لاگین کنید.
4- نصب بازی توسط کلاینت Battle.net. خب، می رسیم به آخرین مرحله، یعنی نصب بازی! شما می تونید به دو روش بازی رو توسط کلاینت نصب کنید. یک، دانلود دیتایِ بازی توسط خودِ کلاینت Battle.net. دو، دانلود دیتای بازی به صورت جداگانه (از سایت های داخلی).
برای نصب توسط کلاینت از لیست بازی های موجود 132118 COD MW رو انتخاب کنید. گزینه Install رو بزنید و تا اتمام دانلود صبر کنید.
اگر شما دیتای بازی رو دارید، کافیه بعد از زدن دکمه نصب بازی توسط کلاینت، چند ثانیه بعد از شروع دانلود دکمه توقف رو بزنید. دیتا رو در محل نصب بازی کپی کنید، در داخل کلاینت Battle.net وارد Options بشید و گزینه Scan and Repair رو بزنید. دیتای شما شناسائی می شه و دیگه نیازی به دانلود بازی توسط کلاینت نیست.

بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید.

رفع مشکلات بازی:

پینگ و پکت لاس بالا.
اولین و بزرگ ترین مشکل تمام ما ایرانی ها در بازی های آنلاین، پینگ و پکت لاس بالاست! متاسفانه این بازی از اون چیزی که فکرشو می کردیم بیشتر اذیتمون کرده! از بخت بدمون، سرورهای بازی برای ما ایرانی ها (به هر دلیلی) مناسب نیست و شاهد پکت لاس فراوان هستیم! تلاش های زیادی برای حل این مشکل کردیم که اکثرشون نتیجه بخش نبود! اما به مرور، روش هائی برای رفع این مشکل پیدا شد! از برنامه های جانبی و سرورهای کاهش پینگ داخلی!
برای حل مشکل پینگ و پکت لاس در بازی COD WZ شما چند تا انتخاب دارید. اولین راه استفاده از سرورهای کاهش پینگ ایرانی ـه. اکانت های کاهش پینگی که می تونه برای رفع پکت لاس در بازی به شما کمک کنه. اما شخصا با تست هائی که کردم، به دلیل نوسان های شدید در پینگ، سرورهای کاهش پینگ داخلی رو به شما پیشنهاد نمی کنم! مگر اینکه مجبور باشید!
پیشنهاد من به شما استفاده از دو روشی هست که در ویدئو زیر برای شما آماده کردم. ویدئو رو ملاحضه کنید و امیدوارم مشکلتون حل بشه.

لینک ویدئو حل مشکل پینگ و پکت لاس در آپارات

کرش کردن بازی.
این مشکل خیلی هاست. یکی از دوستان نزدیک بنده همین مشکل رو داشت و هیچ روشی جواب نمی داد! با تست هائی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که مشکل از مقدار حافظه رم هست! دوست بنده رم 8 داشت، همراه با لگ و ارور فراوان! با اضافه کردن 8 گیگ رم اضافه، مشکل کاملا رفع شد! اینطور که به نظر می رسه، بازی تا 10 گیگ فضای رم رو اشغال می کنه! این تست رو خودم انجام دادم و جواب داده! پس برای حل مشکل کرش و ارور و لگ های بی مورد، شما باید رم رو ارتقاء بدید.ممکنه در آپدیت های بعدی این ایرادات رفع بشه.
لود نشدن تکسچر:
این مشکل دو دلیل داره: 1- پائین بودن مقدار رم کارت گرافیک 2- مشکل در دانلود فایل های بازی. اگر VRAM کارت گرافیک شما بالاست اما همچنان مشکل لود شدن تکسچر دارید، بازی رو از سرورهای داخلی دانلود و مجددا نصب کنید.
سیاه شدن تصویر و ماندن در لودینگ.
-درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید.
-فولدر players در Documents رو حذف کنید و دوباره وارد بازی بشید و صبر کنید آپدیت های shaders انجام بشه.
-اینترنت رو چک کنید! گاهی پینگ بالا باعث این اتفاقات می شه!

آیدی های زیر برای ارتباط با بنده:
Telegram: @Ategetemen
Discord: Ategetemen#1233
Battle.net: Ategetemen#2999
گروه دیسکورد جهت هماهنگی برای بازی: Join the Call of Duty: Warzone Discord Server!!

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
منم با صدا مشکل دارم!
همش صدای درگیری می شنوم! می دُوئَم می رم سمت صدا، می بینم هیچی نیست! هِی می رم، هِی میرم و تهش به هیچی نمی رسم! :D مثل کابوسه! :D:D
والا من تقریبا همه بتل رویالا مهمو بازی کردم به اندازه کافی، با هیچ کدوم مشکلی نداشتم اما این افتضاحه واقعا :D حالا دیشب اونقد بازی نکردم بگم بهتر شده یا نه اما قبلا که داغون بود.
صداهای دور انگار داره از ده متریت میاد، پشت دوتا کوه یا ساختمون دارن فایت میکنن انگار جلوتن بعد میری بلندی زوم میکنی میبینی اون سر مپن :D صدا قدم پاها خیلی رندومه بعضی موقعا مال تیم میتا صداش بیشتره از انمی :| فک کن مثلا بتل رویالی مثل Ring of elysium که یک استدیو گنده پشتش نیست صداهاش ده برابر این دقیق تر و بهتره :D
اول فک میکردم من هدفونم مشکل داره که استریم Shroud ـو نگاه میکردم بحث Audio شد دقیقا همین حرفای منو میزدن و همشونم تایید کردن، میگن انجینش احتمالا واسه این حجم بزرگ مپ جوابگو نیست، چون تو مولتی پلیر صدا ها خیلی خوبه تو وارزون اینطوری.

Mr20

کاربر سایت
Mar 3, 2008
225
تست کردم تا الان خیلی بهتر از {Irantournoment و PingHint } هست
PingHint سرورش تیک گرفته برای من .
Irantournoment بعضی از ساعت خوبه. هر دوتا ساعت 6 عصر تا 2 مشکل دارن . یکی دو روز اول خوب بودن
GameAssist دیروز تست کردم تا الان بدونه مشکل بوده پکت لاست نداشت تیک نداشت پینگم زیر 120 بود
من با اکانت تست پینگهینت پکت لاسم 0 بود ولی پینگ 170 تا 200
با پینگ بالای 100 نمیشه بازی کرد لامصب طرف پینگش 20ه چطور بزنیش تو فایت نزدیک!

Mr20

کاربر سایت
Mar 3, 2008
225
والا من تقریبا همه بتل رویالا مهمو بازی کردم به اندازه کافی، با هیچ کدوم مشکلی نداشتم اما این افتضاحه واقعا :D حالا دیشب اونقد بازی نکردم بگم بهتر شده یا نه اما قبلا که داغون بود.
صداهای دور انگار داره از ده متریت میاد، پشت دوتا کوه یا ساختمون دارن فایت میکنن انگار جلوتن بعد میری بلندی زوم میکنی میبینی اون سر مپن :D صدا قدم پاها خیلی رندومه بعضی موقعا مال تیم میتا صداش بیشتره از انمی :| فک کن مثلا بتل رویالی مثل Ring of elysium که یک استدیو گنده پشتش نیست صداهاش ده برابر این دقیق تر و بهتره :D
اول فک میکردم من هدفونم مشکل داره که استریم Shroud ـو نگاه میکردم بحث Audio شد دقیقا همین حرفای منو میزدن و همشونم تایید کردن، میگن انجینش احتمالا واسه این حجم بزرگ مپ جوابگو نیست، چون تو مولتی پلیر صدا ها خیلی خوبه تو وارزون اینطوری.
دقیقا مشکل داره صدا
صدای پا که کلا رو اعصابه ... صدای فایت بقیه هم مدام به گوش میرسه ولی هرچقد میری سمتش ازت دور میشه!

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
312
اقا کسی هست از game assist استفاده کرده باشه ؟
کیفیتش چطوره ؟ پینگ چقدره ؟ لگ میزنه مثل پینگ هینت ؟
سلام، این سرویس رو استفاده کردم از لحاظ پکت مشکل نداره ولی داغون ترین پینگ بین اشتراکهای سرویس بهت میده یعنی 800 میره بعضی وقتا اصلا نمیره تو بازی ، بهترینش همون پینگ هینت و Iran Tournament هست که اینها هم مشکل بالا و پایین رفتن پینگ زیاد داره یعنی تو 150 تا 250 زیاد میچرخه که واقعا رو اعصاب که این باعث پرش تصویر میشه، در این مورد کلی باهاشون بحث کردم میگه فقط مشکل شما دارید بقیه استفاده کردن راضین منم تو دلم گفتم آره جان ...به هر حال سرویسی در حال حاضر وجود نداره که صد در صد اوکی باشه

dsdgamer

کاربر سایت
Apr 12, 2020
10
من هم پینگ هینت گرفتم هم ایران تورنومنت ولی هر دوشون خیلی لگ میزدن وپینگ بالا داشتن . گیم اسیست هم که اینجوریه.... واقعا چرا نمیشه تجربه کرد این بازی رو

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
من یه مشکلی که دارم اینه که دارم مثل آدم بازی میکنم (با این کاهش پینگایی که گفتین) ولی تا یکی رو میبینم یهو فریز میشه (فریز های کوچیک که انگار fps میاد رو 10 بعد باز میره 100 و ادامه)
حالا نمیدونم مشکل از pc منه یا مشکل از نت و سرورو این داستاناست?
البته فکر کنم رم 8 هم یکی از دلایل باشه :)

mojtabafighter

کاربر سایت
Oct 28, 2013
341
نام
مجتبی
من یه مشکلی که دارم اینه که دارم مثل آدم بازی میکنم (با این کاهش پینگایی که گفتین) ولی تا یکی رو میبینم یهو فریز میشه (فریز های کوچیک که انگار fps میاد رو 10 بعد باز میره 100 و ادامه)
حالا نمیدونم مشکل از pc منه یا مشکل از نت و سرورو این داستاناست?
البته فکر کنم رم 8 هم یکی از دلایل باشه :)
دقیقا مشکل از رمه. منم همین مشکلو داشتم یه رم 4 اضافه کردم درست شد کامل

• Like
Reactions: omid_13

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201
سلام
من با PS4 میزنم
والا من با نت همراه اول تا قبل عید مشکلی نداشتم یه چند دست تفننی زدم (اگر میدونستم این وضع پیش میاد هر شب بازی میکردم)
نه پکت لاستی و نه لگی
پینگ هم 90 100 بود
ولی دقیقا از دم عید به بعد سرویس شدیم رفت... همش لگ همش پکت لاست
کم کم خودمونم داریم لاست میشیم وسط این زیرساخت خراب شده
من سرویس کاهش پینگ رو تست نکردم.و تنها مشکلم هم تو این warzone
وگرنه برای تست چند دست pubg زدم مثه دمبه بود
و COD Mobile هم پینگ همیشه زیر 90 عه البته نت وایرلس خونه.(هرچند با نت همراه اول هم اوکی بود ولی با ایرانسل و رایتل داغونههههه)
حتی The Last of us هم با نت همراه اول اوکی بود پینگ پایین ،پکت لاست هم نداشتم
بدبختی داریم با این Warzone
پلن اکانت های exitlag هم ضمیمه کردم.پولش برای اونوریا شوخیه (اونا پینگشون پایینه از این استفاده کنن دیگه چی میشه؟!!! )
تمام صفحات هم خوندم
چیز جدیدی تست کردم جواب داد ، همینجا راه حلشو میگم(البته نت با نت شهر با شهر فرق میکنه ولی بازهم شاید مفید باشه)
مخلص

Attachments

• exitlag-price.jpg
    exitlag-price.jpg
    111.9 KB · مشاهده: 28
آخرین ویرایش:

mahan351

کاربر سایت
Feb 17, 2011
181
نام
ماهان
دوستان با تجربه چند هفته ای من اینه که هر اپن وی پی ان ی که با پروتکل TCP استفاده میکنه استفاده کنید مشکل حل میشه.همین گیم اسیست هم واسه این مشکل از TCP استفاده کرده.پروتکل (transmission control protocol (tcp يک پروتکل ارتباط محور (connection oriented) است و عملکرد آن بدين صورت است که براي هر پکت ارسالي توسط کامپيوتر مبدا بايد يک پکت ack از سرور مقصد مبني بر دريافت صحيح و بدون نقص پکت دريافت کند .
اگه مشکلی دیگه داشتید بعد این مخصوصا تو PC از فایل بازیه . کلا فایلو پاک کنید از اول نصب کنید. مخصوصا cache رو . واسه کنسول هم Cache رو پاک کنید حله.یعنی کل SAved data و Profile
Portforwarding هم فراموش نشه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دوستان با تجربه چند هفته ای من اینه که هر اپن وی پی ان ی که با پروتکل TCP استفاده میکنه استفاده کنید مشکل حل میشه.همین گیم اسیست هم واسه این مشکل از TCP استفاده کرده.پروتکل (transmission control protocol (tcp يک پروتکل ارتباط محور (connection oriented) است و عملکرد آن بدين صورت است که براي هر پکت ارسالي توسط کامپيوتر مبدا بايد يک پکت ack از سرور مقصد مبني بر دريافت صحيح و بدون نقص پکت دريافت کند .
اگه مشکلی دیگه داشتید بعد این مخصوصا تو PC از فایل بازیه . کلا فایلو پاک کنید از اول نصب کنید. مخصوصا cache رو . واسه کنسول هم Cache رو پاک کنید حله.یعنی کل SAved data و Profile
Portforwarding هم فراموش نشه
آقا دمت گرم :D پروتون رو حالت دیفالت بود گذاشتم TCP پکت لاس فیکس 0 شد هم تو این هم Apex، فقط پینگ شدید نوسان گرفته دلیلش چی میتونه باشه؟ مثلا از 100 یک لحظه میره 200-400 باز میاد 100، فک کردم شاید نتم خراب باشه کلا برگردوندم دیفالت پینگ ثابت ثابت شد باز پکت لاس برگشت حالت عادی، وضعیتی داریم :D

• Like
Reactions: saeed_sg

mahan351

کاربر سایت
Feb 17, 2011
181
نام
ماهان
آقا دمت گرم :D پروتون رو حالت دیفالت بود گذاشتم TCP پکت لاس فیکس 0 شد هم تو این هم Apex، فقط پینگ شدید نوسان گرفته دلیلش چی میتونه باشه؟ مثلا از 100 یک لحظه میره 200-400 باز میاد 100، فک کردم شاید نتم خراب باشه کلا برگردوندم دیفالت پینگ ثابت ثابت شد باز پکت لاس برگشت حالت عادی، وضعیتی داریم :D
پروتون خودش مشکل داره با TCP واسه منم نوسان داره. از 20SPEED استفاده میکنم موردی نداره. فقط بعضی بعد از ظهر ها نوسان شدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر