Multi Platform Call of Duty: Vanguard

سازنده
Sledgehammer
تاریخ انتشار
November 2021
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
COD.png

سازنده: Sledgehammer Games
ناشر: Activison
تاریخ عرضه: 5 نوامبر
پلتفرم: PC و کنسول های نسل هشت و نهم
عنوان جدیدی از سری محبوب کالاف دیوتی با نم Call Of Duty: Vanguard معرفی شد.
این عنوان جدید, بار دیگر از نظر زمانی به دوران تاریخی جنگ جهانی دوم بازگشته, و شما را در نقش چهار شخصیت جدید با نام های Polina Petrova , Anna Drake , Milos Novak و Lewis Howard قرار میدهد.

بازی با انجین جدید اینفینیتی وارد ساخته شده و از ویژگی های عناوین جدید سری میشود.

براساس لیک ها:

1. براساس تصاویر, بازی شامل دو ادیشن, Cross Gen و Ultimate Edition میشود, که یکی از آنها شامل اوپن بتا خواهد شد.
2. Ultimate Edition, شامل اصلاعات دباره 3 اپراتور بازی, با نام های, Lucas, Polina, و Wade میشود.
3. اسکین این سه شخصیت, در یک پکیج با اکسین Night Raid Mastercraft برای اسلحه PPSh-41, و یک پک از بلح های general Frontline قرار دارد.
4. همچنین, التمیت ادیشن شامل چند Double XP و چیزی که بنظر یک ابلم یا نشان انحصاری میشود.
5. بازی در تاریخ 19 آگوست, معرفی خواهد شد.

تصاویر

E8kIufhXEAomznr.jpg E8kIuooWUAE-dc0.jpg E8kIuTgWUAMRSgW.jpg

آخرین ویرایش:

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
سلام دوستان می‌خوام فقط وارزون رو دانلود کنم روی پلی استیشن ولی تو استور سرچ میکنم نمیاره فقط با کل دیتای مدرن وارفیر میاره چیکار باید کنم ؟

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
دوستان دیشب کسی میتونست انلاین بازی کنه؟
اصلا فایند نمیکرد
ریبرس و بتل رویال هم همینطور
من تا 1 شب داشتم بازی میکردم اوکی بود.
-------------
اقا ونگارد رو دو هفته مجانی کردن! ولی روی مال من البته PC ام ولی زده امکان بازی ندارید، کسی میدونه چرا؟

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
من تا 1 شب داشتم بازی میکردم اوکی بود.
-------------
اقا ونگارد رو دو هفته مجانی کردن! ولی روی مال من البته PC ام ولی زده امکان بازی ندارید، کسی میدونه چرا؟
مولتی شامل فصل دو یه سری نقشه محبوب دیگه مفتی شده نه کمپین الان شما به هیچ بخشی دسترسی نداری؟

• Like
Reactions: ps34

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
دوستان ونگارد باز مجانی شده ولی من وقتی میخوام توی بتل نت بزنم میگه بازی رو بخر، سری قبل هم همین بود.
چون اکانت من روسی هست اینطور شده؟

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
دوستان چرا این آنقدر حجم میخوره ؟!!! دو ساعت بازی میکنم حدودا یک گیگ حجم مصرف میکنه ، قبلا بسته حجم بالا میگرفتم متوجه نمی‌شدم ولی جدیدا که در حد ده گیگ میخرم فهمیدم آنقدر مصرف میکنه !!!

• Like
Reactions: ps34

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان بخش سینگل پلیر بازی نیازی به آپدیت اولیه یا اتصال به نت داره ؟
فقط سینگل میخام بزنم و دسترسی به نت هم ندارم روی کنسول

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
کسی میدونه دقیق الان رو ps5 بازی چقدر اپدیت داره و اینکه کمپین و باید جدا دانلود کنیم یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر