Multi Platform Call of Duty: Vanguard

سازنده
Sledgehammer
تاریخ انتشار
November 2021
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
COD.png

سازنده: Sledgehammer Games
ناشر: Activison
تاریخ عرضه: 5 نوامبر
پلتفرم: PC و کنسول های نسل هشت و نهم
عنوان جدیدی از سری محبوب کالاف دیوتی با نم Call Of Duty: Vanguard معرفی شد.
این عنوان جدید, بار دیگر از نظر زمانی به دوران تاریخی جنگ جهانی دوم بازگشته, و شما را در نقش چهار شخصیت جدید با نام های Polina Petrova , Anna Drake , Milos Novak و Lewis Howard قرار میدهد.

بازی با انجین جدید اینفینیتی وارد ساخته شده و از ویژگی های عناوین جدید سری میشود.

براساس لیک ها:

1. براساس تصاویر, بازی شامل دو ادیشن, Cross Gen و Ultimate Edition میشود, که یکی از آنها شامل اوپن بتا خواهد شد.
2. Ultimate Edition, شامل اصلاعات دباره 3 اپراتور بازی, با نام های, Lucas, Polina, و Wade میشود.
3. اسکین این سه شخصیت, در یک پکیج با اکسین Night Raid Mastercraft برای اسلحه PPSh-41, و یک پک از بلح های general Frontline قرار دارد.
4. همچنین, التمیت ادیشن شامل چند Double XP و چیزی که بنظر یک ابلم یا نشان انحصاری میشود.
5. بازی در تاریخ 19 آگوست, معرفی خواهد شد.

تصاویر

E8kIufhXEAomznr.jpg E8kIuooWUAE-dc0.jpg E8kIuTgWUAMRSgW.jpg

آخرین ویرایش:

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
دوستان سلام من یه مشکلی دارم میخوام شلیک کنم بعضی وقتا اصلن شلیک نمیکنه یعنی R2 رو فشار میدم ولی کاری نمیکنه باید دستم رو از روی R2 بردارم دوباره فشار بدم تا شلیک کنه ، این مشکل هم بعد از آپدیتی که دو سه روز پیش اومد برام به وجود اومده کلا عملکرد R2 به مشکل خورده میخواستم ببینم برای شما هم پیش اومده ؟

diba2000

کاربر سایت
Jun 5, 2021
323
سینگل بازی واقعا عالی بود هم سینگل این بازی هم cold war انلاینشونم کلا نرفتم چون انلاین باز نیستم

من البته روی پی سی رفتم اکانت بتلشم گذاشتم بفروشم بره
کمپین ونگارد من نمیدونم چرا ازش ایراد میگیرن
گرافیک وحشتناک بالا کارکترا خوب موسیقی هاش عالی بود تنوع محیط ها و لول دیزاین هم خوب بود
دیگه از یه بازی که هر ساله داره میاد انتظار کمپین ولفنشتاین که نمیشه داشت نکته منفیش افت افریم و لگ توی کات سین ها بود

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
سینگلش جدی در مقایسه با سری بلک اپس یا مدرن وارفر با اون داستانای زیباشون چیزی برای گفتن نداشت. از نظر داستانی فقط منظورمه.قشنگ یاد کمپینای بتل ۱ و v افتادم که هر ماموریت خاطره یکی از سربازا تو یه منطقه بود‌.این حالت اپیزودیک زیاد جالب نیست واسم.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
کمپین ونگارد من نمیدونم چرا ازش ایراد میگیرن
گرافیک وحشتناک بالا کارکترا خوب موسیقی هاش عالی بود تنوع محیط ها و لول دیزاین هم خوب بود
دیگه از یه بازی که هر ساله داره میاد انتظار کمپین ولفنشتاین که نمیشه داشت نکته منفیش افت افریم و لگ توی کات سین ها بود
من که همون لگ هم نداشتم شاید با اپدیت های اخیرش درست شده سینگلش عالی بود به نظرم مدت زمانشم 6 7 ساعتی بود که طولانی تر از بقیه بود
سینگلش جدی در مقایسه با سری بلک اپس یا مدرن وارفر با اون داستانای زیباشون چیزی برای گفتن نداشت. از نظر داستانی فقط منظورمه.قشنگ یاد کمپینای بتل ۱ و v افتادم که هر ماموریت خاطره یکی از سربازا تو یه منطقه بود‌.این حالت اپیزودیک زیاد جالب نیست واسم.
اتفاقا داستانش حرف نداشت بازی از چندین زاویه تعریف می شد و بر عکس بازی های جنگ جهانی که هیتلر همش هست اینجا بر عکس داستان اطرافیانش بود من فکر کنم داستانش زیاد متوجه نشدید
کات سین های بازی هم تعدادشون خیلی زیاد و خوب بود چیزی که این روزا بازی ها خیلی کم دارن

اون بخش احساسی داستان اسنایپر بازی با باس فایت بی نظیرش هم بعد از سال ها منو یاد خاطرات بسیار خوش mw ها انداخت

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
سلام دوستانی هستن اینجا با مبین نت یا همراه اول آنلاین تست کرده باشن وضعیت سروراش چطوره؟
من با همراه اول امروز تست کردم پینگ بالا بود ولی فقط امروز ، با نت ثابت من مشکلی ندارم

• Like
Reactions: Siavash_MH

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
دوستان شما میدونید چه جوری میتونم با ساپورت اکتیویژن صحبت کنم ؟ تو سایت که میرم قسمت ارسال تیکت کار نمیکنه نمیدونم مشکلش چیه
مشکلم رو این جا هم میگم اگه کسی تونست راهنمایی کنه ، من تایید دو مرحله ای رو برای اکانت اکتیویژنم فعال کرده بودم ولی چند روز پیش موبایلم رو عوض کردم و اصلا نمیدونستم باید اکانت های گوگل اتنتیکیتور رو وارد گوشی جدیدم کنم ، بکاپ کد های اکتیویژن رو هم جایی ننوشتم خلاصه الان نمیتونم برم تو اکانتم

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
من یه مشکلی دارم توی تیراندازی بازی مخصوصاً تو آنلاین اونم اینکه احساس میکنم نسبت به نسخه های پیش وقتی داری تیر میزنی صفحه خیلی میلرزه
کسی همچین مشکلی داشته؟
یا شایدم فقط احساس منه یا یه افکت اضافه
نمیدونم!

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
من تقریبا آخرای کمپین بازیم..
نظرم اینه که واقعا داستان بازی خیلی خوبه..کمپین درگیر کننده اس و خوب در اومده
اما بازی برای من از نظر ویژوالی چیز جذابی نداره مخصوصا که من بیشتر برای مولتی گرفتم بازی رو تا مشکلات ۲۰۴۲ درست بشه
کلدوار به مراتب بازی با روح تری بود از نظر ویژوال و مپ های به شدت بهتری داشت
در کل اگه بازی رو به خاطر کمپین میگیرید ارزش داره ولی برای مولتی چیز جالبی برای من حداقل نداره

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
مولتی بازی به شدت خوب و سرگرم کننده اس
فکر میکردم باید بعد تموم کردن کمپین بفروشمش ولی الان واقعا اگه شوتر بازی میکنید بگیریدش
تنوع اسلحه ها بالاس و واقعا عالین
مپای بازی هم تنوعشون بالاس و واقعا سرگرم کننده است بازی
حتی از کلدوار برای من بهتره همه چیزه بازی با اینکه من از تم جنگ جهانی واقعا خسته ام

Reza779

کاربر سایت
Oct 5, 2021
324
هیچ راهی نیست تو بتل نت وقتی میخوام COD:MW2019 رو نصب کنم این وارزون هم همراهش نصب نشه 81 گیگ حجمشه من فقط اون کمپینگ بازی رو میخوام

Attachments

• Screenshot (27).png
    Screenshot (27).png
    416.8 KB · مشاهده: 3

Killa Kang Lao

کاربر سایت
Jan 23, 2012
96
نه من مشکلی ندارم

مولتی بازی به شدت خوب و سرگرم کننده اس
فکر میکردم باید بعد تموم کردن کمپین بفروشمش ولی الان واقعا اگه شوتر بازی میکنید بگیریدش
تنوع اسلحه ها بالاس و واقعا عالین
مپای بازی هم تنوعشون بالاس و واقعا سرگرم کننده است بازی
حتی از کلدوار برای من بهتره همه چیزه بازی با اینکه من از تم جنگ جهانی واقعا خسته ام

این آیدی من رو پلی استیشن: x_Tombless_x

اد کنید پیغام بدید بازی کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر