Multi Platform Call of Duty: Vanguard

سازنده
Sledgehammer
تاریخ انتشار
November 2021
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
COD.png

سازنده: Sledgehammer Games
ناشر: Activison
تاریخ عرضه: 5 نوامبر
پلتفرم: PC و کنسول های نسل هشت و نهم
عنوان جدیدی از سری محبوب کالاف دیوتی با نم Call Of Duty: Vanguard معرفی شد.
این عنوان جدید, بار دیگر از نظر زمانی به دوران تاریخی جنگ جهانی دوم بازگشته, و شما را در نقش چهار شخصیت جدید با نام های Polina Petrova , Anna Drake , Milos Novak و Lewis Howard قرار میدهد.

بازی با انجین جدید اینفینیتی وارد ساخته شده و از ویژگی های عناوین جدید سری میشود.

براساس لیک ها:

1. براساس تصاویر, بازی شامل دو ادیشن, Cross Gen و Ultimate Edition میشود, که یکی از آنها شامل اوپن بتا خواهد شد.
2. Ultimate Edition, شامل اصلاعات دباره 3 اپراتور بازی, با نام های, Lucas, Polina, و Wade میشود.
3. اسکین این سه شخصیت, در یک پکیج با اکسین Night Raid Mastercraft برای اسلحه PPSh-41, و یک پک از بلح های general Frontline قرار دارد.
4. همچنین, التمیت ادیشن شامل چند Double XP و چیزی که بنظر یک ابلم یا نشان انحصاری میشود.
5. بازی در تاریخ 19 آگوست, معرفی خواهد شد.

تصاویر

E8kIufhXEAomznr.jpg E8kIuooWUAE-dc0.jpg E8kIuTgWUAMRSgW.jpg

آخرین ویرایش:

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
دوستان من بازی رو دو سه روزه گرفتم برخلاف بازخورد های منفی زیادی که ازش دیدم کاملا از مولتی پلیر بازی راضیم ، طبق تجربه خودم از کلد وار گیم پلی گان پلی بهتری داره ، با ttk پایین بازی شدیدا دارم حال میکنم و کلا مقدار درگیری رفته بالا نسبت به کلد وار و مدرن وارفیر که من حداقل خوشم اومد ، تعداد سلاح های بازی خوبه البته با بعضی هاشون آشنام و تو bf5 دیده بودمشون البته اینجا به نظرم طراحی دقیق تری دارن ، اگه اشتباه نکنم دو تا اتچمنت به کاستومایز اسلحه ها اضافه شده و آیتم هایی که تو هر اتچمنت هم هست تعداد و تنوعشون خیلی خوبه ، از گان پلی بازی خیلی راضیم البته باز به نظرم مدرن وارفیر چیز حرفه ای تری بود ولی در کل خوبه و نسبت به کلد وار حس باحال تری ازش میگیرید ، گرافیکش هم از نظر کیفیت تکسچر در حد کلد وار هست حالا شاید یه کم بالاتر و همون طور که بالاتر دو تا از دوستان هم گفتن کاملا اوکیه فقط نمیدونم چرا تو ویدیو هایی که تو یوتیوب میدیدم جالب نبود برام ولی الان که خودم بازی میکنم در کل راضیم البته یه مورد که به نظرم پیشرفت زیادی داشته و گرافیک بازی رو دلچسب تر کرده افکت های بازیه که یکم بالاتر از کلدوار قرار میگیره ، این فیلتر مچ میکینگ بازی هم اومدن دسته بندی براش گذاشتن که تعداد پلیر بازی رو کم و زیاد میکنه و یه سری تغییرات دیگه هم میده که من هنوز درست متوجه نشدم در کل فکر نمیکنم خیلی چیز اساسی ای باشه خواستن فقط یه تغییری بدن حالا باز باید هر سه رو برم بازی کنم شاید مورد خاصی تو هر کدوم باشه ، بتل پس سیزن یک هم آیتم های باحال توش زیاد داره من فعلا رسیدم تایر 30 که امیدوارم بتونم تا دو هفته دیگه که ریست میشه حداقل تا تایر 80 برسم .

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
منم نسخه هوم بازی رو برای کنسولم گرفتم کسی بود بگه باهم پلی بدیم
درسته امسال خیلی چیز خفنی نبوده ولی حداقل همون کار هرساله خودشو درست انجام داد
من از برهوت گندِ ۲۰۴۲ دارم میام احتمالا بازی بهم بچسبه :D

• Like
Reactions: VEGETAR

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان ظرفیت 3 بگیرم میتونم با اکانت خودم پلی بدم؟
گانها رو که لول اپ کنم میتونم روی اکانت خودم استفاده کنم؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
نه خیر اکانت ظ3 بخری باید با خود اون اکانت بازی کنی،
با هیچ اکانت دیگه ای نمیتونی بازی کنی

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: db07

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
با اکانتی که ظرفیت سه داخلش هست وارد بازی بشید و بعدش سوییچ کنید رو اکانت اصلی خودتون

• Like

Killa Kang Lao

کاربر سایت
Jan 23, 2012
96
سلام دوستان کسی هست صبحا پایه باشه مولتی پلیر قفلی بزنیم.. من فک کنم K/D ایم ۱.۵ هستش و لولم الان رو ۷۰۰ هه... ولی تنهایی حال نمیده اصن

Killa Kang Lao

کاربر سایت
Jan 23, 2012
96
سلام. من پی اس ۴ ام رو ریست فکتوری کردم فردا دانلود ونگارد تمومه. اددت میکنم. ممنون
دارک ایتر رو باز کردم ماه پیش... ولی هنوز بازی میکنم.
یه سرور دیسکورد هم ساختم که آدم بتونه توش همبازی تو بازیهای مختلف كال آف پیدا کنه:
Join the دورهمی طرفداران Callofduty Warzone Discord Server!

• Like
Reactions: ArMaN458

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان حجم بازی با اپدیتاش چقدره؟
چند مدت پیش چند روز مولتیش فیری شد مولتی رو دانلود کردم, باز لازمه دانلودش کنم؟

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
دوستان حجم بازی با اپدیتاش چقدره؟
چند مدت پیش چند روز مولتیش فیری شد مولتی رو دانلود کردم, باز لازمه دانلودش کنم؟
من فقط بخش مولتی و زامبی رو دانلود کردم حجمش با آخرین آپدیت 77 گیگ هست

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر