Multi Platform Call of Duty: Vanguard

سازنده
Sledgehammer
تاریخ انتشار
November 2021
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
COD.png

سازنده: Sledgehammer Games
ناشر: Activison
تاریخ عرضه: 5 نوامبر
پلتفرم: PC و کنسول های نسل هشت و نهم
عنوان جدیدی از سری محبوب کالاف دیوتی با نم Call Of Duty: Vanguard معرفی شد.
این عنوان جدید, بار دیگر از نظر زمانی به دوران تاریخی جنگ جهانی دوم بازگشته, و شما را در نقش چهار شخصیت جدید با نام های Polina Petrova , Anna Drake , Milos Novak و Lewis Howard قرار میدهد.

بازی با انجین جدید اینفینیتی وارد ساخته شده و از ویژگی های عناوین جدید سری میشود.

براساس لیک ها:

1. براساس تصاویر, بازی شامل دو ادیشن, Cross Gen و Ultimate Edition میشود, که یکی از آنها شامل اوپن بتا خواهد شد.
2. Ultimate Edition, شامل اصلاعات دباره 3 اپراتور بازی, با نام های, Lucas, Polina, و Wade میشود.
3. اسکین این سه شخصیت, در یک پکیج با اکسین Night Raid Mastercraft برای اسلحه PPSh-41, و یک پک از بلح های general Frontline قرار دارد.
4. همچنین, التمیت ادیشن شامل چند Double XP و چیزی که بنظر یک ابلم یا نشان انحصاری میشود.
5. بازی در تاریخ 19 آگوست, معرفی خواهد شد.

تصاویر

E8kIufhXEAomznr.jpg E8kIuooWUAE-dc0.jpg E8kIuTgWUAMRSgW.jpg

آخرین ویرایش:

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
بچه ها بخش داستانی ارزش داره ؟ من حالم از کلد وار بهم خورد خیلی سس شعر بود . اینم همونه ؟
خیالت راحت اینم همون فقط مولتی بازی که خوبه زامبیش با اینکه کژوال شده و راحت اما خسته کننده میشه

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
Wade Jackson: به دست آوردن ۱۰۰ هدشات
Daniel Yatsu: به دست آوردن 200 Kill با Rifle
Halima Zamardi: به دست آوردن 50 Kill در حالت سینه‌خیز
Constanze Muller: به دست آوردن 300 Kill با تفنگ LMG
Padmavati Balan: به دست آوردن 200 Kill با شاتگان
Arthur Kingsley: به دست آوردن 10 Killstreaks
Roland Zeimet: به دست آوردن 300 AR Kill
Lucas Riggs: به دست آوردن 300 Kill بدون زوم کردن
Beatrice Mercier: 10: بار بدون اینکه کشته شوید 5 Kill به دست آورید
باز کردن اپراتور این مراحل باید برین

• Like
Reactions: VEGETAR

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
بازی از فردا شب به مدت 4 روز رایگان میشه میتونید بازی کنید.
بخش مولتی پلیر هست و نقشه شیپمنت که امروز اضافه شد هم توش هست.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
نسخه نسل 8 و نسل 9؟
نسخه نسل 8 و نسل 9؟
کلا برای همه پلتفورم هاست فرق نمیکنه.
اینقدر وضعیت بازی وخیم هست تو فروش که گفتن بزار اینطوری کنیم بلکه 4 نفر خوششون بیاد مخصوصا خیلی ها ( از جمله خودم ) بعد بتا بیخیال بازی شدن

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
کلا برای همه پلتفورم هاست فرق نمیکنه.
اینقدر وضعیت بازی وخیم هست تو فروش که گفتن بزار اینطوری کنیم بلکه 4 نفر خوششون بیاد مخصوصا خیلی ها ( از جمله خودم ) بعد بتا بیخیال بازی شدن
البته همین وضعیت وخیمش بازم بعد FIFA22 بهترین فروش سال بوده به هر شکل. ولی با تکیه به گزارش GamesIndustry فروش بازی نسبت به سال قبل 26 درصد نسخه ریتیل و 44 درصد نسخه دیجیتالی تو انگلیس کاهش داشته. من خودم از کسانی بودم که بازی رو پیش خرید کرده بودم به هر شکل و سر بتا بازی رو ریفاند کردم. ولی احتمالا دوباره با اولین تخفیف بازی رو تهیه می‌کنم. نسبت به بتا وضعیتش به مراتب بهتر شده با توجه به Review ها.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
البته همین وضعیت وخیمش بازم بعد FIFA22 بهترین فروش سال بوده به هر شکل. ولی با تکیه به گزارش GamesIndustry فروش بازی نسبت به سال قبل 26 درصد نسخه ریتیل و 44 درصد نسخه دیجیتالی تو انگلیس کاهش داشته. من خودم از کسانی بودم که بازی رو پیش خرید کرده بودم به هر شکل و سر بتا بازی رو ریفاند کردم. ولی احتمالا دوباره با اولین تخفیف بازی رو تهیه می‌کنم. نسبت به بتا وضعیتش به مراتب بهتر شده با توجه به Review ها.
همون نسبت به نسخه های پیشین وخیم هست البته خب امسال 2 تا عنوان دیگه FPS هم داریم اینم باید مد نظر گرفت
ولی کلا درسته نسبت به بتا خیلی خیلی خیلی بهتر شده ولی واقعا بجز یک تخفیف حسابی ارزش خرید نداره. الان من نصب کردم یک تنوعی هست ولی در نهایت واقعا COD MW بازی بهتر و خوش ساخت تر و به مراتب گرافیکش بهتر از این بازی هست اگر یک کم سرورهاش همه مپ هاشو شامل میشد هنوز به نظرم ارزشش بیشتر از این دوتا COD آخری هست، توی این بازی دقیقا همون بافت ها و همون گرافیک COD WW2 رو استفاده کردن انگار! اوج خلاقیتشون هم یک سری در های چوبیه که گلوله میزنی خورد میشن

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
کمپین تموم کردم
خیلی وقت بود یک همچین جنگ جهانی توپی نزده بودیم 😁
واقعا حال داد
اخه چقدر این Laura Bailey هاته😍
خیلی شخصیت پردازی خوبی داره تو این بازی برعکس بقیه شون که متوسط هستن
بازی با دوال سنس لذت بازیو حقیقتا صدچندان کرد
گرافیک بازی هم خیلی خوب البته بشرطی که بذارید همه تکسچرها رو استریم کنه
واسه من تقریبا سی و خورده ای دان کرد و حجم بازی هم ۱۳۰ گیگ تقریبا شد ولی بجاش تکسچرها خیلی خیلی خوب شدن
اون مشکل فریز هم حقیقتا تو کل بازی سه بار باهاش مواجه شدم که اصلا اذیت کننده نبود و بقیه بازی فوق العاده Smooth و نرم و روان
شات بعدا یه چندتایی میذارم حتما

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
دوستان کپمین پکهارو کامل نصب کردم همون اول ولی بازم .سینگل پلیرم قفله .
کسی همچین مشکلی داشته ؟
اقا ی سوالی ، منظورت از کمپین پک اینه ک فقط بخش کمپین بازی رو نصب کردی؟

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
نه اونجوری که نمیشه . بازی اصلی رو هم نصب کردم قبلش که اینا روش نصب بشه
درسته منظورم اینه ک میشه بازی رو نصب کرد ولی مثلا قرار نباشه ۱۰۰ گیگ اپدیت برا انلاین بازی دانلود کرد و فقط مثلا با ۲۵ ۳۰ گیگ بخش داستانی رو رفت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر