Multi Platform Call of Duty: Vanguard

سازنده
Sledgehammer
تاریخ انتشار
November 2021
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
COD.png

سازنده: Sledgehammer Games
ناشر: Activison
تاریخ عرضه: 5 نوامبر
پلتفرم: PC و کنسول های نسل هشت و نهم
عنوان جدیدی از سری محبوب کالاف دیوتی با نم Call Of Duty: Vanguard معرفی شد.
این عنوان جدید, بار دیگر از نظر زمانی به دوران تاریخی جنگ جهانی دوم بازگشته, و شما را در نقش چهار شخصیت جدید با نام های Polina Petrova , Anna Drake , Milos Novak و Lewis Howard قرار میدهد.

بازی با انجین جدید اینفینیتی وارد ساخته شده و از ویژگی های عناوین جدید سری میشود.

براساس لیک ها:

1. براساس تصاویر, بازی شامل دو ادیشن, Cross Gen و Ultimate Edition میشود, که یکی از آنها شامل اوپن بتا خواهد شد.
2. Ultimate Edition, شامل اصلاعات دباره 3 اپراتور بازی, با نام های, Lucas, Polina, و Wade میشود.
3. اسکین این سه شخصیت, در یک پکیج با اکسین Night Raid Mastercraft برای اسلحه PPSh-41, و یک پک از بلح های general Frontline قرار دارد.
4. همچنین, التمیت ادیشن شامل چند Double XP و چیزی که بنظر یک ابلم یا نشان انحصاری میشود.
5. بازی در تاریخ 19 آگوست, معرفی خواهد شد.

تصاویر

E8kIufhXEAomznr.jpg E8kIuooWUAE-dc0.jpg E8kIuTgWUAMRSgW.jpg

آخرین ویرایش:

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,314
نام
Rashed
مولتی بازی نسبت به کلد وار پیشرفت اساسی داشته اما هنوز نسبت به مدرن خیلی جای کار داره مپ بازی بیشترشون جوری که مناسب کمپرا طرف بسته زامبی واقعا عالی سرگرم کنندست داستان که به نظرم کشش لازم داره و جذاب اما جوری نیست که زیاد درگیرش بشید موسیقی که واقعا تو داستان مولتی عالی کار شده
بازی نسبت به کلد وار پسرفت اساسی داشته نه پیشرفت....
با اختلاف بدترین COD چند سال اخیر

Reza779

کاربر سایت
Oct 5, 2021
324
بازی واسه من یهو وسطش میپره بیرون و ارور some thing wrong رو میده رو اکانت های مختلفم هم تست کردم باز هم همینطور میشه در حالی که دو سه روز اول بازی مشکلی نداشت لطفا یه راه حلی بدین
راستی بازی خیلی وحشیانه شده..

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
سلام دوستان.من دیسک بازی رو واسه فایو نصب کردم اپدیت هم کردم الان حجم بازی نزدیک ۷۵ گیگ شده ولی داخل بازی میشم بخش داستانی بازی قفل هست چیکار کنم باز بشه؟

• Like
Reactions: ardalthebest

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
531
سلام دوستان.من دیسک بازی رو واسه فایو نصب کردم اپدیت هم کردم الان حجم بازی نزدیک ۷۵ گیگ شده ولی داخل بازی میشم بخش داستانی بازی قفل هست چیکار کنم باز بشه؟
وقتی داخل منوی بازی هستی یکبار دکمه هوم یا همون psرا بزن یکسری پنجره اون پایین برات میاره ،کمپین 1و2 را بزن برا دانلود،درضمن من تقریبا تا اواسطش رفتم تا اینجا میتونم بگم بدترین بخش داستانی را بین همه کال اف ها داشته سال به سال بدتر میشه

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
وقتی داخل منوی بازی هستی یکبار دکمه هوم یا همون psرا بزن یکسری پنجره اون پایین برات میاره ،کمپین 1و2 را بزن برا دانلود،درضمن من تقریبا تا اواسطش رفتم تا اینجا میتونم بگم بدترین بخش داستانی را بین همه کال اف ها داشته سال به سال بدتر میشه
سلام همتن کاری که گفتین کردم ولی نمیره رو دانلود

Attachments

• 1636438868705804277610600190961.jpg
    1636438868705804277610600190961.jpg
    486.1 KB · مشاهده: 19
  • 16364389137674809600491764234565.jpg
    16364389137674809600491764234565.jpg
    254.3 KB · مشاهده: 19

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
امکانش هست چون اکانت من ریجن ۱ هست ولی بازی ریجن ۲ هست نمیتونه از استور امریکا دانلود کنه باید با یه اکانت ریجن ۲ دیتا کمپین رو دانلود کنم

Attachments

• ۲۰۲۱۱۱۰۸_۲۳۲۰۲۸.jpg
    ۲۰۲۱۱۱۰۸_۲۳۲۰۲۸.jpg
    743.9 KB · مشاهده: 12

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
امکانش هست چون اکانت من ریجن ۱ هست ولی بازی ریجن ۲ هست نمیتونه از استور امریکا دانلود کنه باید با یه اکانت ریجن ۲ دیتا کمپین رو دانلود کنم
بله دلیلش همینه. سر همین قضیه خیلی از دوستان دنبال دیسک ریجن یک بودن. اما اگر یه اکانت ریجن دو بسازید فکر نکنم مشکل خاص دیگه‌ای داشته باشید.

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
بله دلیلش همینه. سر همین قضیه خیلی از دوستان دنبال دیسک ریجن یک بودن. اما اگر یه اکانت ریجن دو بسازید فکر نکنم مشکل خاص دیگه‌ای داشته باشید.
تشکر ....یدونه درست کردم امتحان میکنم خبرشو میدم

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
این یکی از مسخره ترین کارهاییه که فقط هم کال او دیوتی داره. شما پول واسه دیسک میدی، ولی کل محتوای بازی رو بعدش باید دانلود کنی!! نمیدونم واقعا دو تا دیسک زدن چقدر براشون گرون میشه که این کارو نمیکنن

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
داستان بازی خیلی گسسته ادم تا میاد با یه کاراکتر انس بگیره گند میزنه توش بعد پایان داستان هیچ حسی به ادم نمیده مولتی بازی به نظرم نسبت به کلد ولر بهتر شده ولی اسلحه ها هیچ تفاوتی حس نمیکنید

• Like
Reactions: VEGETAR

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
دوستان راهی نیست ک بشه فقط بخش داستانی بازی رو خرید؟
من فقط کمپین بازی رو میرم و زور داره کلی حجم اینترنت بخاطر انلاین حروم کنم بخاطر 5 ساعت گیمپلی.

Killa Kang Lao

کاربر سایت
Jan 23, 2012
96
سلام دوستان.

کسی هست مولتی پلیر پایه باشه وصل شیم بازی کنیم؟

یا انجمنی کانال واتس اپی چیزی که طرفدارها جمع شن باهم بازی کنیم... یا دیسکورد یا ...؟

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
دوستان راهی نیست ک بشه فقط بخش داستانی بازی رو خرید؟
من فقط کمپین بازی رو میرم و زور داره کلی حجم اینترنت بخاطر انلاین حروم کنم بخاطر 5 ساعت گیمپلی.
نه مگه اینکه ظرفیت ۱ بازی بخرین

• Like
Reactions: Batsy

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
سلام دوستان.

کسی هست مولتی پلیر پایه باشه وصل شیم بازی کنیم؟

یا انجمنی کانال واتس اپی چیزی که طرفدارها جمع شن باهم بازی کنیم... یا دیسکورد یا ...؟
سلام من هستم idهست خواستین بیاین بازی کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر