Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
تو تنظیمات میشه cross play رو برداشت ... من اینکار رو کردم و خیلی راضیم

البته قصد بی ادبی ندارم. ولی چک کردم شما بنظر رو PS4 بازی میکنید، و تا اونجا که دیدم بیشتر PC player ها از aim assist کنسول پلیر ها مینالند ،در حدی که الان تو مچ ها هم نگاه کنید خیلی وقتا PC player ها با دسته هستند تا بر عکسش، تنها جایی که شاید بشه گفت PC الان برتری داره، Gunfight های Sniper Only هست و بس. ولی درکل هر جوری هر کسی راحت تره، با اینکه من خودم از این Aim Assist خوشم نمیاد، ولی cross play رو خاموش کنم بازی خیلی طول میده مچ پیدا کنه و از سر اجبار باید روشنش کنم.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
البته قصد بی ادبی ندارم. ولی چک کردم شما بنظر رو PS4 بازی میکنید، و تا اونجا که دیدم بیشتر PC player ها از aim assist کنسول پلیر ها مینالند ،در حدی که الان تو مچ ها هم نگاه کنید خیلی وقتا PC player ها با دسته هستند تا بر عکسش، تنها جایی که شاید بشه گفت PC الان برتری داره، Gunfight های Sniper Only هست و بس. ولی درکل هر جوری هر کسی راحت تره، با اینکه من خودم از این Aim Assist خوشم نمیاد، ولی cross play رو خاموش کنم بازی خیلی طول میده مچ پیدا کنه و از سر اجبار باید روشنش کنم.

aim asist اونقدرا که فک میکنید خفن نیست و اینجور فک نکین رو طرف قفل میشه و به رگبار میبندیم.

• Like
Reactions: ArefTheGreat

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
بستگی به مودش و تایمش و تعداد پلیر هم داره، انتظار نداری که 6 تا پلیر رو 160 بار توی 5 دیقه بکشم؟ هدفم هم از اون عکس این نبود که بگم چقدر شاخم میتونم کیل بگیرم و فلان، گفتم با ایم اسیست گیم پد همچین بی دفاع هم نیستی در مقابل موس و کیبورد.
وگرنه قصد بر شوآف باشه که
View attachment 137784
آقا کنترلر راحت واست کار کرد؟ :D
گفتی ایم اسیست اومدم تست کنم با دسته one s اما فقط دکمه های جانبی کار میکنه و خود بازی روی موس و کیبورد گیر کرده، تقریبا هر بازیی که تست کردم با زدن یک دکمه رو کنترلر سریع منتقل میشه روی دسته بدون مشکل این اینطوری!
البته وارزون تست کردم خودشو ندارم.

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
آقا کنترلر راحت واست کار کرد؟ :D
گفتی ایم اسیست اومدم تست کنم با دسته one s اما فقط دکمه های جانبی کار میکنه و خود بازی روی موس و کیبورد گیر کرده، تقریبا هر بازیی که تست کردم با زدن یک دکمه رو کنترلر سریع منتقل میشه روی دسته بدون مشکل این اینطوری!
البته وارزون تست کردم خودشو ندارم.
باید بری تنظیمات از موس و کیبورد برداری بذاری روی گیم پدD: اره خیلی راحت و اوکی کار میکنه

• Like
Reactions: majidred2011

mojtaba m

کاربر سایت
Aug 31, 2010
57
سلام دوستان
من تا الان روی pc وارزون رو بازی می کردم با بد بختی و کاهش پینگ و نت ایرانسل و پینگ ۱۸۰
الان می خوام برای ps4 نسخه کامل رو بگیرم که مولتی بازی کنم
وضعیت نت برای مولتی هم مشابه و ارزون هست ؟؟
روی ps4 و pc پینگ فرق داره ؟؟ باید یکی باشه دیگه !!
می تونم از همون اکانت pc استفاده کنم ؟؟

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
دوستان کسی اطلاع نداره من چطور میتونم رو اکانتم که مال انگلیس هست بتل پس بازی که ظرفیت 3 یه اکانت امریکا هست رو بخرم؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام دوستان
من تا الان روی pc وارزون رو بازی می کردم با بد بختی و کاهش پینگ و نت ایرانسل و پینگ ۱۸۰
الان می خوام برای ps4 نسخه کامل رو بگیرم که مولتی بازی کنم
وضعیت نت برای مولتی هم مشابه و ارزون هست ؟؟
روی ps4 و pc پینگ فرق داره ؟؟ باید یکی باشه دیگه !!
می تونم از همون اکانت pc استفاده کنم ؟؟
آره ، ای دی Activision رو بگیر بیار بزن اینجا. دقت کن آی دی اکتیویژن با بلیزارد فرق داره ، اگه آیدی و رمز رو نداری یه کم دردسر میشه ، من خودم امتحان نکردم ولی احتمالاً میشه بدستش آورد ، به امتحانش میارزه چون امتیازات و لول هات سینک میشه.
تا اونجایی که میدونم مولتی پلیرش اصولا مشکل پکت لاس و پینگ وارزون رو نداره ، چه pc چه ps4 ، ولی بخش های وارزون رو بخوای بازی کنی کلاً دردسر میشه. همون سرویس هارو میخواد

آخرین ویرایش:

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
سلام
من ظرفیت 2 خریداری کردم تا قبل این اپدیت 1.19 هم مشکلی نداشتم . هم افلاین هم انلاین راحت بازی می کردم .
اول که این اپدیت می اومد میزد 11 گیگ بعد سرعت میمد پایین و میزد 99 گیگ . کلا نشد مستقیم اپدیت کنم . ریجن یکه برای من در نتیجه فایل اپدیتو از سایت معتبری دانلود کردم با نرم افزار انتقال دادم و نصب شد و همه چی اوکی و اروری نداد
الان رو خود اپ بازی بزنی چک برای اپدیت ، میزنه اخرین ورژن نصب است .ولی میرم تو بازی بعد اینکه میزنه کانکت به سرور و رد میشه ، میزنه آپدیت چک که همون جا میمونه همین طوری و رد نمیشه اصلا و کنسلم که بزنی میره فقط بخش افلاین. در کل انلاین دیگه نمی تونم بازی کنم .
با خود فروشنده اکانتو چک کردم از اون سمت مشکلی نبود و حتی ری استور لایسنس رو زدم و ... و اکانت فعاله . نه اروری میده نه هیچی . حتی یک ساعت گذاشتم همون جوری میزنه چک آپدیت و اروری هم نمیده

چه کار باید بکنم الان ؟

mojtaba m

کاربر سایت
Aug 31, 2010
57
سلام دوستان
من بخوام وارزون رو برای ps4 بازی کنم باید دیتا modern warfare رو دانلود کنم دیگه ؟
الان سایت شاتل لند بازی رو گذاشته به این صورت
دیتا آپدیت ۱.۱۹ نزدیک ۹۰ گیگ
دیتا بازی اصلی ۱۰ گیگ
دیتا مولتی
دیتا کمپین
الان دقیقا باید کدوم رو دانلود کرد
اگه بازی اصلی شامل مولتی و کمپین نمیشه دقیقا چی هست ؟؟
بخوام اکانت ظرفیتی بگیرم دیگه نیاز نیست دیتا دانلود کنم دیگه ؟؟

• Like
Reactions: kamyab66

kamyab66

کاربر سایت
Jun 10, 2016
83
سلام دوستان
من بخوام وارزون رو برای ps4 بازی کنم باید دیتا modern warfare رو دانلود کنم دیگه ؟
الان سایت شاتل لند بازی رو گذاشته به این صورت
دیتا آپدیت ۱.۱۹ نزدیک ۹۰ گیگ
دیتا بازی اصلی ۱۰ گیگ
دیتا مولتی
دیتا کمپین
الان دقیقا باید کدوم رو دانلود کرد
اگه بازی اصلی شامل مولتی و کمپین نمیشه دقیقا چی هست ؟؟
بخوام اکانت ظرفیتی بگیرم دیگه نیاز نیست دیتا دانلود کنم دیگه ؟؟

سلام . دیتا و آپدیت warzone با بازی اصلی یکی هست. برای warzone هم فقط باید این دو تا رو دانلود کنی:
۱- دیتای اصلی (نسخه کامل نوشته تو شاتلند) که حدود ۹/۵ گیگ میشه.
۲- آپدیت بازی (۱٫۱۹ فعلا آخرین ورژن هست ) که حدود ۹۵ گیگ میشه.

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
سلام
من ظرفیت 2 خریداری کردم تا قبل این اپدیت 1.19 هم مشکلی نداشتم . هم افلاین هم انلاین راحت بازی می کردم .
اول که این اپدیت می اومد میزد 11 گیگ بعد سرعت میمد پایین و میزد 99 گیگ . کلا نشد مستقیم اپدیت کنم . ریجن یکه برای من در نتیجه فایل اپدیتو از سایت معتبری دانلود کردم با نرم افزار انتقال دادم و نصب شد و همه چی اوکی و اروری نداد
الان رو خود اپ بازی بزنی چک برای اپدیت ، میزنه اخرین ورژن نصب است .ولی میرم تو بازی بعد اینکه میزنه کانکت به سرور و رد میشه ، میزنه آپدیت چک که همون جا میمونه همین طوری و رد نمیشه اصلا و کنسلم که بزنی میره فقط بخش افلاین. در کل انلاین دیگه نمی تونم بازی کنم .
با خود فروشنده اکانتو چک کردم از اون سمت مشکلی نبود و حتی ری استور لایسنس رو زدم و ... و اکانت فعاله . نه اروری میده نه هیچی . حتی یک ساعت گذاشتم همون جوری میزنه چک آپدیت و اروری هم نمیده

چه کار باید بکنم الان ؟
دوستان کسی اطلاع نداره ؟ برای شما همچین مشکلی پیش نیومده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر