Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
صبح یه دست شد و رفتم داخل بازی کردم، از GW لگش کمتر بود، بعد از ساعت 1 ظهر مگه میشه دیگه رفت، میره توی Loading screen مپ گیر میکنه، همه مود های دیگه اوکیه، این داره اذیت میکنه، یه Optimization درست درمون هم ندارن اینا، چقدر پهنای باند میخواد مگه؟
بتل از 2012 داره با 64 نفر بازی اجرا میکنه(میدونم از زمان بتل 2 هم بوده، جدید تر رو عرض کردم) ، اینا یه 100، 150 نفر رو نمیتونن هندل کنن.

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
من بازی را تهیه نکردم حالا ک مود بتل رویال ب صورت رایگان هست میتونم دیتای کامل بازی از یکی بگیرم و فقط مود بتل رویال را بازی کنم؟؟؟ (چون با این وضع نمیشه دانلود کرد)

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,351
نام
مهدی
کسی تونسته اپدیت رو با شاتل دانلود کنه؟
از دیروز تا الان با دانلود از دیتاسنترهای خارجی مشکل پیدا کردم

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,303
نام
مهدی
کسی تونسته اپدیت رو با شاتل دانلود کنه؟
از دیروز تا الان با دانلود از دیتاسنترهای خارجی مشکل پیدا کردم
شاتل بعد هدیه 100 گیگی نت به معنی واقعی کلمه گند زده و نمیزاره شما ۱ مگ هم دانلود کنی.فعلا تا ۲۹ اسفند زیاد روی شاتل حساب باز نکن.اگر مودم سیم کارت خور نداری پس گوشیتو هات اسپات کن و با نت 4G دانلودش کن.
من بازی را تهیه نکردم حالا ک مود بتل رویال ب صورت رایگان هست میتونم دیتای کامل بازی از یکی بگیرم و فقط مود بتل رویال را بازی کنم؟؟؟ (چون با این وضع نمیشه دانلود کرد)
بتل رویال پک دانلودی رایگانش رو توی استور جدا گذاشتن از پگ پولی بازی به خاطر همین بعید بدونم شما بتونی با دیتای کامل که پولیه بگیریش و باید همون رایگانه رو دانلود کنی.

• Like
Reactions: db07

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
این مود WarZone دقیقا عین GroundWar با نت ایران همخونی نداره میانگین ۳۰ الی ۴۰ درصد پکت لاس داره! اصلا معلوم نیست دقیقا مشکل از کدوم بخشه یکی اگه بود جدی میتونست پیگیری کنه شاید میشد حلش کرد
البته شکی نیست الان باز یه سری با دل خجسته میان میگن سرورای گیم داغونه و مشکل از نت داخل نیست و تو کل اروپا و آمریکا همه همین وضعو دارن :))

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
من که بزور با پینگ 200 میتونم وارد بازی بشم
عملا با این پینگ بالا فقط با شانس و اقبال شما میتونید جزو 10نفر اول باشید !!!
100 گیگ اینترنت بی استفاده و جهت عذاب بهمون دادن
مثل این میمونه گوشت رو بزاری توی یک ظرف شیشه ای و بزاری جلوی گربه ی بدبخت که گوشت رو ببینه اما نتونه بخوره

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
من که بزور با پینگ 200 میتونم وارد بازی بشم
عملا با این پینگ بالا فقط با شانس و اقبال شما میتونید جزو 10نفر اول باشید !!!
100 گیگ اینترنت بی استفاده و جهت عذاب بهمون دادن
مثل این میمونه گوشت رو بزاری توی یک ظرف شیشه ای و بزاری جلوی گربه ی بدبخت که گوشت رو ببینه اما نتونه بخوره
پینگ شاید ولی این پکت لاس تماما ربط به اون ۱۰۰ گیگ نداره. از زمان بتای MW تا قبل همین ۱۰۰ گیگ آقای جهرمی، مود Ground War دقیقا همین وضعو داشت.

pya72

کاربر سایت
Jan 8, 2015
2
سلام
من دیروز بازی رو خریدم امروز هر چی میخوام بازی کنم بعد 5 دقیقه ارور میده میپره بیرون اروره "DEV ERROR 6328" روی پی سی بازی میکنم گرافیکم هم rtx 2060 همه چیم اپدیته کسی اطلاعی داره؟ ممنون

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
الان کسی راهکاری برای این مشکلات اینترنت توی این بازی داره
یک جوری باشه حداقل با اعمال شاقه بشه بازی کرد هم راضی هستیم
والا فعلا که نمیشه اینا عملا ر......دن به نت ها رفته من سه تا مودم دارم یکی ADSL هست(با این که اصلا فکرشم نکن) دوتای دیگه مودمهای جدید ایرانسل و همراه اول هستن ولی هیچ کدوم تو نمیرن و اول تو loading گیر میکنن...!!! کاریش نمیشه کرد باید دعا کنیم بعد 29 اسفند برگرده به حالت قبل من قبل از این 100 گیگ(مضخرف) راحت دانلودم به 22 یا 30 MB میرسید ولی الان به زور 3 یا 4 MB دانلود دارم.....!!!!!!!!ما 100 گیگ نخوایم باید چیکار کنیم..؟؟!!!نمیشه کنسلش کرد بدبختی..!!!!باید زجر بکشیم یه جوری از این ویروس جدیده و یه جوری از جو......هایی که تز میدن بعد توش گیر میکنن..!!!!!یکی از دوستان هم میگفت باید آپلود شما بالای 8 یا 10 MB باشه وگرنه حتی تو بازی هم وارد بشی همش لگی یا هزار کوفت و زهرمار دیگه..!!!البته نمیدونم واقعیت داره یا نه. ولی فعلا که نمیشه کاری کرد تا 1 هفته دیگه..!!!!

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
والا فعلا که نمیشه اینا عملا ر......دن به نت ها رفته من سه تا مودم دارم یکی ADSL هست(با این که اصلا فکرشم نکن) دوتای دیگه مودمهای جدید ایرانسل و همراه اول هستن ولی هیچ کدوم تو نمیرن و اول تو loading گیر میکنن...!!! کاریش نمیشه کرد باید دعا کنیم بعد 29 اسفند برگرده به حالت قبل من قبل از این 100 گیگ(مضخرف) راحت دانلودم به 22 یا 30 MB میرسید ولی الان به زور 3 یا 4 MB دانلود دارم.....!!!!!!!!ما 100 گیگ نخوایم باید چیکار کنیم..؟؟!!!نمیشه کنسلش کرد بدبختی..!!!!باید زجر بکشیم یه جوری از این ویروس جدیده و یه جوری از جو......هایی که تز میدن بعد توش گیر میکنن..!!!!!یکی از دوستان هم میگفت باید آپلود شما بالای 8 یا 10 MB باشه وگرنه حتی تو بازی هم وارد بشی همش لگی یا هزار کوفت و زهرمار دیگه..!!!البته نمیدونم واقعیت داره یا نه. ولی فعلا که نمیشه کاری کرد تا 1 هفته دیگه..!!!!
نه واقعیت که نداره من با آپلود 1 مگ بازی کردم مشکلی نداشت فقط مشکل اصلی پینگ و پکت لاست هست
یعنی حریف شما رو یکی دو ثانیه تو بازی زودتر میبینه و وقتی مردی تازه حریف رو میبینی برای همین ما ایرانی ها اینقدر سریع و بدون درد توی این بازی میمیریم و خودمونم نمیفهمیم چی شد و از کجا خوردیم !!!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: CAP\MortezA63

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
دوستان یک سوال داشتم
من روی ps4 بازی رو دارم اکانت Activision خودم رو می خوام عوض کنم و با یک اکانت دیگه وارد بازی بشم

چجوری میشه این کار رو کرد ؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
یک سوال دیگم داشتم چون ربطی به سوال بالا نداره توی پست جداگانه گفتم بگم

من کارت گرافیک کامپیوترم ATI 6850 هست . اما نوشته مینیموم سیستم مورد نیاز 7950 هست . الان من هیچ جوره نمیتونم بازی رو اجرا کنم ؟ ( بقیه چیزهای لازم رو بالاتر از حالت مینیموم دارم و فقط کارت گرافیک زیر مینیموم هست )
سپاس اگر راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر