Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
هرکیو میبینم هرچی از اول زندگیش queue کرده و نتونسته بوده تا الان دانلود بکنه، گذاشته برا دانلود عین قحطی زده ها.
واقعا درک نمیکنم. 100 گیگ اینترنت پول چارکیلو گوجه فرنگیه فقط!
یا یه بسته شبانه ایرانسل/همراه!

• Like
Reactions: Imaginative

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
به یک نکته خیلی جالبی که خیلی وقته رسیدم اونم اینه که 95 درصد کاربرا بازیسنتر یا گوشی ندارن یا گوشی دارن ولی به اینترنت وصل نمیشه یا به اینترنت وصل میشه ولی فور جی ساپورت نمیکنه یا ساپورت میکنه نمیفهمن چیزی به نام بسته های شبانه رایگان وجود داره یا باز میدونن وجود داره ولی بلد نیستن استفاده کنن:|:|:|
100 گیگ حجم این بازی میشه معادل 4 یا 5 ساعت دانلود با نت فورجی:|
100 گیگ رایگان گرفتن انگار خدا رو بهشون دادن:| انگار نه انگار که با بسته های شبانه رایگان همراه اول میشه 500گیگ دانلود کرد:|

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
به یک نکته خیلی جالبی که خیلی وقته رسیدم اونم اینه که 95 درصد کاربرا بازیسنتر یا گوشی ندارن یا گوشی دارن ولی به اینترنت وصل نمیشه یا به اینترنت وصل میشه ولی فور جی ساپورت نمیکنه یا ساپورت میکنه نمیفهمن چیزی به نام بسته های شبانه رایگان وجود داره یا باز میدونن وجود داره ولی بلد نیستن استفاده کنن:|:|:|
100 گیگ رایگان گرفتن انگار خدا رو بهشون دادن:| انگار نه انگار که با بسته های شبانه رایگان همراه اول میشه 500گیگ دانلود کرد:|
شما کجا زندگی میکنین که با نت 4g میتونین 100 گیگ رو 5 ساعت دالود کنین. :| تهران جایی که من زندگی میکنم 4G نهایت سرعت 2 مگ میده اکثر مواقع 3G بهم سرعت بیشتری میده. تازه آنتن هم فوله .

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
940
نام
هادی
از صبح هرچی میزنم برای آپدیت توی مرحله Preparing download دانلود میمونه.:|
سرعت نت افتضاح شده...

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
15.411 گیگ هست اما مشکل اینه سرعت اینترنت ما خیلی کمه یا سرورهاش شلوغه چون زمان باقی مونده دانلود رو برای من نوشته (( داداش ندونی واسه خودت بهتره )) :o

• Like
Reactions: VEGETAR

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
مثل اینکه قرار نیست اینو بشه بازی کرد. 1.14 اومد 50 گیگ، به هر بدبختی بود اونو دانلود کردم اومدم بازی رو باز کنم گفت 1.15 رو دانلود کن. خلاصه اون رو هم دانلود کردم اومدم برم تو بخش مولتی گفت مولتی پلیر پک رو هم دانلود کن، اون رو هم هر جوری بود چند روز پیش دانلود کردم الان اومدم برم تو بازی میگه 1.17 رو دانلود کن. الانم مطمئنم 1.17 رو دانلود کنم 1.18 میاد. والا بتلفیلد V مپ میده اندازه کل مپ های CoD به اضافه اسلحه و اسکین و غیره میشه 7-8 گیگ من نمیدونم اینا دارن چکار میکنن. اسم بازی رو عوض کنن بزارن Call of Download : Update Warfare :|

گوشی 4G+ که هیچ من مودم 4G هم دارم منتها مشکل اینه که اینجا 4G+ نهایت 1 مگابیت سرعت میده، باز 3G خیلی بهتره ولی اونم قطع و وصلی داره، بهترین شانس من همین ADSL هست که اونم به دلیل زیرساخت فوق العاده مخابرات کلا 6 مگابیت میده که همونم از صدقه سر وزیر جوان شده 1 مگابیت:|

vmollz

کاربر سایت
Jan 11, 2017
16
نام
وحید
f
مثل اینکه قرار نیست اینو بشه بازی کرد. 1.14 اومد 50 گیگ، به هر بدبختی بود اونو دانلود کردم اومدم بازی رو باز کنم گفت 1.15 رو دانلود کن. خلاصه اون رو هم دانلود کردم اومدم برم تو بخش مولتی گفت مولتی پلیر پک رو هم دانلود کن، اون رو هم هر جوری بود چند روز پیش دانلود کردم الان اومدم برم تو بازی میگه 1.17 رو دانلود کن. الانم مطمئنم 1.17 رو دانلود کنم 1.18 میاد. والا بتلفیلد V مپ میده اندازه کل مپ های CoD به اضافه اسلحه و اسکین و غیره میشه 7-8 گیگ من نمیدونم اینا دارن چکار میکنن. اسم بازی رو عوض کنن بزارن Call of Download : Update Warfare :|

گوشی 4G+ که هیچ من مودم 4G هم دارم منتها مشکل اینه که اینجا 4G+ نهایت 1 مگابیت سرعت میده، باز 3G خیلی بهتره ولی اونم قطع و وصلی داره، بهترین شانس من همین ADSL هست که اونم به دلیل زیرساخت فوق العاده مخابرات کلا 6 مگابیت میده که همونم از صدقه سر وزیر جوان شده 1 مگابیت:|
بله دقیقا همینطوره
بتلفید خیلی آپدیت هاش کم حجم تره

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
Call of Duty WarZone کسایی که روی PS4 بازی میکنن نیازی به PS Plus ندارن و میتونن بازی مجانی بازی کنن ولی کسایی که روی XBOX ONE بازی میکنن نیاز به GOLD دارن .

کسایی هم که روی PS4 اکانتشون Plus داره میتونن پک انحصاری بازی که برای Plus دارها در نظر گرفته شده مجانی دانلود و استفاده کنن .

Call of Duty: Warzone doesn’t require PS Plus, but Xbox One owners aren’t as lucky

PS Plus Members Get Their Own Free Call of Duty: Warzone Bonus Pack

• Like
Reactions: kimsungbabak

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر