Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
یه سری مراحل داستانی که به صورت coopمیشه انجام داد به نوعی ادامه داستان بازی اره حتما دانلود کن
سلام
این مود مال من یه مرحله (مپ) بیشتر نداره!
یعنی به این صورته که اگه مرحله اول رو بریم بعدی باز میشه، یا کار دیگه ای باید بکنیم!؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
آقا این special ops چیز خوبی هست دانلود کنیم؟:D اصن چیا داره این بخش؟؟؟
قشنگه اما واقعا سخته ! به شدتم‌ نیاز به کار تیمی داره ، حتی نیاز به هماهنگی تجهیزات داره چون حتما باید یه نفر مهمات داشته باشه چون کمبود مهمات خیلی زیاده ، یه نفر rpg برای تانک ها با خودش بیاره ، یه نفر کیل استریک آنلاک کنه که موج دشمن ها از بس زیادن بمباران بشن و...
پیشنهاد میدم اگر اسکواد نداری سمتش نرو چون به قدری سخته ، بعیده بتونی با یارهای مچ میکینگ حتی نصف یه مرحله هم بری

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
چقدر بخش داستانی خفن بود.راستش فکرش رو نمی کردم که دوباره یه کالاف با بخش داستانی خوب، بازی کنم. اما این کالاف واقعا عالی بود.
چند دست هم انلاین بازی کردم که اسیدی حال داد. البته به خوبی MW2 یا BO2 نیست انصافا. ولی بعد اونا بهترینه.

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
دوستان سلام وضعیت سرورا چطوره؟ راحت پیدا میکنه نمیندازه بیرون؟ کلا ارزش خرید داره ؟ من مولتی بازم بیشتر
خیالت راحت سرور بازی اینقدر عالی توی ثانیه هر مود پیدا میکنه تنوع مود بالاست که تا کال بعدی سرگرمت میکنه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
این شاتگان 2لول واقعا رو اعصابه هر کیو می بینی دستشه با یه تیر دخل ادم میاره باید یه فکری به حالش بکنن

بهترین Attachment چیه براش ببندیم، از یه فاصله من 2 تا تیر به طرف میزنم نمیمریه اون برمیگرده یه دونه بهم میزنه میمیرم

همه دارن استفاده میکنن ما هم استفاده کنیم ازش :D

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
یه سوال از کنسولی ها:دقت کردم تو کیل کم دشمنم کنسول باشه کافیه سمت من نشونه بگیره و تمام! نیازی به هدفگیری دقیق ندارید نه؟
جالبه همراه با تکون خوردنم مگسک نشونه حرکت میکرد نه اسلحه

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
بهترین Attachment چیه براش ببندیم، از یه فاصله من 2 تا تیر به طرف میزنم نمیمریه اون برمیگرده یه دونه بهم میزنه میمیرم

همه دارن استفاده میکنن ما هم استفاده کنیم ازش :D
سلیقه ای هست 5تا مختلف بچین ببین با کدوم راحتی

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
من با kar98 و m13 خوب کنار اومدم..خز شده m4:p
بخاطر درست نخوردن تیرها به دژمن(بخاطر پینگ...) بیشتر رو دمج و ریکویل وقت بزار...یه خشاب خالی میکنی انگار نه انگار بعد پخ میکنه مردی...تو کیل کم میبینی اصلا تیری شلیک نکردی مثل گوسفند پخ پخ میکنن!
بخاطر پینگ روی kar98 دوربین نمیزارم چون حکم سیبل رو دارم

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
یه سوال از کنسولی ها:دقت کردم تو کیل کم دشمنم کنسول باشه کافیه سمت من نشونه بگیره و تمام! نیازی به هدفگیری دقیق ندارید نه؟
جالبه همراه با تکون خوردنم مگسک نشونه حرکت میکرد نه اسلحه
بخاطر aim assist هست

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر