Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
1.بله داره ولی آنچنان فرقی نمیکنه خیلی چون بخش عمده بازی واسه مولتی پلیر هم لازمه

بازی کلا ۲۱۵ گیگ هستش که حجم هر قسمت مینویسم خودت حساب کن

۸۵ گیگ base که باید تحت هر شرایطی دانلود کنی

۲۷ گیگ بخش کمپین بازی که ۲ تا پارت باید دانلود بشه

۲۶ گیگ بخش compatibility که اونم ۲ تا قسمت هست ۱۸ گیگ و ۸ گیگ

۳۴,۵ گیگ تکسچر های های رزولیشن واسه one x و series x

18,5 گیگ مولتی پلیر

۱۹ گیگ special ops

۶ گیگ هم survival

2.آپدیت جدیدی دیگه واسه بازی نمیاد ولی همه مد ها قابل بازی هستن

3.چیزی مشخص نیست ولی بازی به قدری کامل هست که نیازی به آپدیت نداشته باشه(به اندازه کافی آپدیت گرفته )

4.سرور خوبه ولی بستگی به نت خودت داره

5.معمولا پشتیبانی خوبه میشه و فکر میکنم حداقل تا ۵ سال دیگه سرور ها باقی بمونه

۷ و ۸ نمیدونم چون warzone بازی نمیکنم

اینقدرم سخت نگیر بگیر بازی کن
بیشتر از اینکه به فکر بازی کردن باشی دنبال سوال کردن هستی

بگیر و لذت ببر حالا یکم بالا پایین دنیا که به آخر نمیرسه

• Like
Reactions: reza51

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
1.بله داره ولی آنچنان فرقی نمیکنه خیلی چون بخش عمده بازی واسه مولتی پلیر هم لازمه

بازی کلا ۲۱۵ گیگ هستش که حجم هر قسمت مینویسم خودت حساب کن

۸۵ گیگ base که باید تحت هر شرایطی دانلود کنی

۲۷ گیگ بخش کمپین بازی که ۲ تا پارت باید دانلود بشه

۲۶ گیگ بخش compatibility که اونم ۲ تا قسمت هست ۱۸ گیگ و ۸ گیگ

۳۴,۵ گیگ تکسچر های های رزولیشن واسه one x و series x

18,5 گیگ مولتی پلیر

۱۹ گیگ special ops

۶ گیگ هم survival

2.آپدیت جدیدی دیگه واسه بازی نمیاد ولی همه مد ها قابل بازی هستن

3.چیزی مشخص نیست ولی بازی به قدری کامل هست که نیازی به آپدیت نداشته باشه(به اندازه کافی آپدیت گرفته )

4.سرور خوبه ولی بستگی به نت خودت داره

5.معمولا پشتیبانی خوبه میشه و فکر میکنم حداقل تا ۵ سال دیگه سرور ها باقی بمونه

۷ و ۸ نمیدونم چون warzone بازی نمیکنم

اینقدرم سخت نگیر بگیر بازی کن
بیشتر از اینکه به فکر بازی کردن باشی دنبال سوال کردن هستی

بگیر و لذت ببر حالا یکم بالا پایین دنیا که به آخر نمیرسه
خیلی خیلی ممنونم ازتون
دانلود پک های Compatibility، واسه سریز ایکس اجباریه؟ و اینکه این حجم ها، بدون احتساب وازون هست یا وارزون هم جزوی از مولتی پلیر بازی هست و توی این پک ها قرار داره؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
خیلی خیلی ممنونم ازتون
دانلود پک های Compatibility، واسه سریز ایکس اجباریه؟ و اینکه این حجم ها، بدون احتساب وازون هست یا وارزون هم جزوی از مولتی پلیر بازی هست و توی این پک ها قرار داره؟

فکر میکنم روی series x هم باید دانلود بشه ولی مطمئن نیستم چون خودم one x دارم

Warzone با قسمت base کار میکنه و هیچ کدوم هم نداشته باشی warzone اجرا میشه

• Like

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,065
نام
سهند
سلام،
با انتشار black ops cold war و به نوعی تمام شدن پشتیبانی modern warfare ؛
Mode recon یا همون حالت های دارای زمان محدود، هنوز هم توی modern warfare قابل بازی و در دسترس هستن؟ یعنی میشه mode های all or nothing, demolition, infected, reinforce و ... رو هنوز هم بازی کرد؟
قاعدتا باید بشه و مشکلی تو دسترسی بوجود نمیاد

• Like

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
سلام،
Mode recon یا همون حالت های دارای زمان محدود، هنوز هم توی modern warfare قابل بازی و در دسترس هستن؟ یعنی میشه mode های all or nothing, demolition, infected, reinforce و ... رو هنوز هم بازی کرد؟

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
سلام،
سلام قبلا اینجوری بود هر چند روز مد های داخل بازی عوض میشد الان که دیگه بازی پشتیبانی نمیشه اگه اون مد نباشه فکر نکنم دیگه اضافه بشه اگه الان میخوای بازی رو بگیری پیشنهاد میشه همون بلک اپس بگیری

• Like

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
سلام قبلا اینجوری بود هر چند روز مد های داخل بازی عوض میشد الان که دیگه بازی پشتیبانی نمیشه اگه اون مد نباشه فکر نکنم دیگه اضافه بشه اگه الان میخوای بازی رو بگیری پیشنهاد میشه همون بلک اپس بگیری
ممنونم
یعنی به طور خودکار بروز رسانی نمیشه؟ الآن چه ماد های recon داخل بازی فعال هستند و اینکه دیگه تغییری نمی کنند؟ کلا دیگه ماد های recon در دسترس نیستن یا بعضی هاشون؟
آپدیت و جدید شدنشون اصلا واسم مهم نیست. فقط میشه mode های all or nothing, demolition, infected, reinforce و ... رو هنوز هم بازی کرد؟
ممنون میشم اگه توضیح بدین

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,183
نام
عارف واعظ قائمی
سلام،
در حال حاضر مشابه گذشته هنوز Playlist آپدیت منتشر میشه برای بازی هر 3 سه شنبه، ولی تا چه مدتی ادامه پیدا کنه معلوم نیست، مد های کلی هم مثل اینایی که نام بردین به طور کلی هست، قبل از Quick play راحت میشه گیم مود مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید.
ولی احتمال اینکه آپدیت بزرگی مثل سال اولش که کلی اپراتور و نقشه اضافه میشد خیلی کم هست. (به نظر اپراتور Soap ولی قرار هست اضافه بشه). Warzone هم که بر پایه موتور همین بازی هست ساپورت میشه.

• Like

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
در حال حاضر مشابه گذشته هنوز Playlist آپدیت منتشر میشه برای بازی هر 3 سه شنبه، ولی تا چه مدتی ادامه پیدا کنه معلوم نیست، مد های کلی هم مثل اینایی که نام بردین به طور کلی هست، قبل از Quick play راحت میشه گیم مود مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید.
ولی احتمال اینکه آپدیت بزرگی مثل سال اولش که کلی اپراتور و نقشه اضافه میشد خیلی کم هست. (به نظر اپراتور Soap ولی قرار هست اضافه بشه). Warzone هم که بر پایه موتور همین بازی هست ساپورت میشه.
خیلی ممنونم
نبود آپدیت با حجم بالای بازی واسم بیشتر یک نکته مثبته تا نکته منفی!
پس من اگه همین الآن بازی رو بخرم، به تمام محتوای بازی از ابتدا تا الآن مثل همین recon mode یا ماد های محدود(prophunt, infected,...) و... دسترسی دارم؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,183
نام
عارف واعظ قائمی
خیلی ممنونم
نبود آپدیت با حجم بالای بازی واسم بیشتر یک نکته مثبته تا نکته منفی!
پس من اگه همین الآن بازی رو بخرم، به تمام محتوای بازی از ابتدا تا الآن مثل همین recon mode یا ماد های محدود(prophunt, infected,...) و... دسترسی دارم؟
به خیلی از موارد مثل infected، demolition، domination، cyber attack و.... دسترسی دارید. Recon mode من ندیدم! Prophunt فکر کنم بیشتر برای black ops ها بوده نه MW ها.

• Like

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
سلام،
بازی چرا تخفیف نداره؟ با اینکه cold war منتشر شده، قیمت بازی هنوز ۶۰ دلاره!
داخل نظرات یکی از سایت ها خونده بودم که انگار اکتیویژن واسه بازی های قدیمی COD بعد انتشار بازی جدید، تخفیف آنچنانی نمیزنه! این حرف درسته؟ به نظرتون قیمت بازی تا حداکثر ۳ ماه دیگه، حوالی ۳۰-۴۰ دلار نمیشه و تخفیف ۲۰-۳۰ دلاری نمی خوره؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
سلام،
بازی چرا تخفیف نداره؟ با اینکه cold war منتشر شده، قیمت بازی هنوز ۶۰ دلاره!
داخل نظرات یکی از سایت ها خونده بودم که انگار اکتیویژن واسه بازی های قدیمی COD بعد انتشار بازی جدید، تخفیف آنچنانی نمیزنه! این حرف درسته؟ به نظرتون قیمت بازی تا حداکثر ۳ ماه دیگه، حوالی ۳۰-۴۰ دلار نمیشه و تخفیف ۲۰-۳۰ دلاری نمی خوره؟
همین الان رو PSN بازی 45$ـه بیشترین تخفیف هم برای آخرای تابستون بوده که 39$ شده. احتمالش هست که تو تخفیف های بهار دوباره بشه 40$.
ولی خب کلا بازی های COD خیلی کم تخفیف میخورن

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر