Call of Duty: Modern Warfare | PC

174114

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
عقب جلو شدن به نت ربط داره و سرور ..میبینی پینگت زیر 100 هست پکت لاست هم نداری اما داری لگ میزنی مشکل سرور هست

آخه رو همون سرور دوستام که با PS4 میان مشکللی ندارن! آره مجبورم از بازی لفت بدوم دوباره به یک سرور دیگه جوین شم :(

• Sad
Reactions: kamyy

behroz3666

کاربر سایت
Apr 11, 2008
106
منم همین مشکل رو دارم پینکم 80 هست ولی باز اینجوری میشه البته نه همیشه
دیروز تو بازی بعضی از خارجی ها هم همین مشکل رو داشتن
ظاهرا مشکل از سرور هست

• Like
Reactions: aliahmadi2

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
این چه سمی بود که به بازی اضافه کردن ؟؟؟؟؟؟ این شاتگان جدید........ . لعنتی هر جا میری یکی از اینا گرفته دستش فرت فرت میزنه. مهلت نمیده . ای خدا

• Like
Reactions: kamyy and db07

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
این چه سمی بود که به بازی اضافه کردن ؟؟؟؟؟؟ این شاتگان جدید........ . لعنتی هر جا میری یکی از اینا گرفته دستش فرت فرت میزنه. مهلت نمیده . ای خدا

اینا فکر کنم قبلش تست نمیکنن این اسلحه های جدیدو :D همیشه همینطوریه، اسلحه جدید که میاد باید خیلی قوی باشه و توی آپدیت بعدی نرف میشه

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
دوستان شما هم جدیدا وقتی میخواهید اسلحه کاستومایز کنید ، اســلحه لود نمیشه واستون؟؟
باید کلی وایستید تا لود بشه و بعد ببینید چه کوفتی روی اسلحه بستید!

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
برای من به سرور بازی وصل نمیشه. همش یه ارور میده: "connection failed unable to access online services". با قندشکن که تست میکنم مشکلی نداره. اینترنت منم مخابرات اصفهانه.

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
برای من به سرور بازی وصل نمیشه. همش یه ارور میده: "connection failed unable to access online services". با قندشکن که تست میکنم مشکلی نداره. اینترنت منم مخابرات اصفهانه.
پورت هارو فوروارد کنید
100 درصد مشکل پورت هستش

• Like
Reactions: -Poormaz-

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر