Call of Duty: Modern Warfare II / Warzone 2 l PC

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,210
نام
امیر محمود
درایور جدید انویدیا نسخه 526.86 رو حتما بگیرید. با این درایور می تونید DLSS رو استفاده کنید.
--------------------------
نقد بسیار مختصر:
من هم بخش داستانی رو تموم کردم هفته پیش و بخش مولتی پلیر رو هم ۵-۶ ساعت بازی کردم مود های مختلفش رو.
در کل خرید بازی رو توصیه یا منع نمی کنم. به نظر میاد بازی اونقدر محتوا داره که حداقل تا ۱۰۰ ساعت سرگرم تون کنه. ضمنا season 1 با warzone 2 میاد که روی هم حتی خیلی بیشتر می تونه پلیر ها رو جذب و نگه داره.
گیم پلی بازی کلا کندتر شده یا به عبارتی واقعی تر شده خصوصا در مقایسه با warzone 1. شخصا با گیم پلی بازی مشکلی ندارم. سیستم پرک ها و آپگرید اسلحه ها هم خوبن با وجود انتقادات برخی ها.
گرافیک بازی هم مطلوب هستش برای یک بازی منتشر شده در ۲۰۲۲. قطعا بهترین نیست ولی از نظر تکنیکی بالاتر از قابل قبول. از نظر بهینه بودن نمی تونم نظر بدم. چون سیستم من جز outlier ها محسوب میشه در جامعه آماری استیم! با این حال فریم همیشه روی ۱۴۴ ققل هستش با آخرین تنظیمات و بدون DLSS.
از نظر صداگذاری هم می تونم بگم بازی بسیار خوب هستش و حتی بهتر از سری BF. صدای اسلحه ها نزدیک به واقعیت هستش و میشه گفت لذت خاصی داره شلیک، تعویض خشاب و...

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,608
نام
حمیدرضا
تاپیک یه ویرایش جزیی شد .

دوستان اگه احیانا تمایلی به ایجاد تاپیک دارید اطلاعات حداقلی از بازی بهمراه عکس و یا آرت از بازی رو حتما قرار بدید . با 2/3 دقیقه وقت گذاشتن ' هم تاپیکی که بنام شما ثبت میشه و صاحبش میشید شکیل تر میشه و هم تمایل دوستان برای فعالیت به طرز چشمگیری افزایش پیدا میکنه .

تاپیک مهم میشه ...

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
درایور جدید انویدیا نسخه 526.86 رو حتما بگیرید. با این درایور می تونید DLSS رو استفاده کنید.
--------------------------
نقد بسیار مختصر:
من هم بخش داستانی رو تموم کردم هفته پیش و بخش مولتی پلیر رو هم ۵-۶ ساعت بازی کردم مود های مختلفش رو.
در کل خرید بازی رو توصیه یا منع نمی کنم. به نظر میاد بازی اونقدر محتوا داره که حداقل تا ۱۰۰ ساعت سرگرم تون کنه. ضمنا season 1 با warzone 2 میاد که روی هم حتی خیلی بیشتر می تونه پلیر ها رو جذب و نگه داره.
گیم پلی بازی کلا کندتر شده یا به عبارتی واقعی تر شده خصوصا در مقایسه با warzone 1. شخصا با گیم پلی بازی مشکلی ندارم. سیستم پرک ها و آپگرید اسلحه ها هم خوبن با وجود انتقادات برخی ها.
گرافیک بازی هم مطلوب هستش برای یک بازی منتشر شده در ۲۰۲۲. قطعا بهترین نیست ولی از نظر تکنیکی بالاتر از قابل قبول. از نظر بهینه بودن نمی تونم نظر بدم. چون سیستم من جز outlier ها محسوب میشه در جامعه آماری استیم! با این حال فریم همیشه روی ۱۴۴ ققل هستش با آخرین تنظیمات و بدون DLSS.
از نظر صداگذاری هم می تونم بگم بازی بسیار خوب هستش و حتی بهتر از سری BF. صدای اسلحه ها نزدیک به واقعیت هستش و میشه گفت لذت خاصی داره شلیک، تعویض خشاب و...

امیرمحمود بگه فلان چیزش از بتل بهتره دیگه واویلاست....

• Like
Reactions: amirmahmood

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
راهی نیست من ریجن رو عوض کنم؟ باید اکانت عوض کنم؟ چه مسخره :|
یه VPN بزن برو اینجا یه گزینه Region Change Self-Service اضافه کردن ببین می تونی عوض کنی یا نه. البته نمی دونم چی می خواد ممکنه کردیت کارد اینا بخواد.
Contact Support - Blizzard Support

اگر نشد راه دیگه نیست چون به پشتیبانی اش پیام بدی ازت مدرک می خواد برای عوض کردن ریجن. مگر این که بتونی مدرک جور کنی :D

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
یه VPN بزن برو اینجا یه گزینه Region Change Self-Service اضافه کردن ببین می تونی عوض کنی یا نه. البته نمی دونم چی می خواد ممکنه کردیت کارد اینا بخواد.
Contact Support - Blizzard Support

اگر نشد راه دیگه نیست چون به پشتیبانی اش پیام بدی ازت مدرک می خواد برای عوض کردن ریجن. مگر این که بتونی مدرک جور کنی :D
والا رفتم تو تنظیمات این رو زده :
Battle.net Account Country/Region Change - Blizzard Support
بعد میگه میتونی حالا باید تست کنم اگر این بشه باز خوبه :|

الان روی استیم رفتم دیدم هست زدم بگیره، یعنی از استیم ,وصل کنم به این اکانتم باز نمیاره بازیو؟

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
پریلود وارزون تنها الان 20 گیگه این شوخیه؟ این گیم دانلودی چیزی داره یا باز وقتی ریلیز شه یک دفعه 100 گیگ میزارن روش؟ :D
چرا اینقد کم؟

behroz3666

کاربر سایت
Apr 11, 2008
106
پریلود وارزون تنها الان 20 گیگه این شوخیه؟ این گیم دانلودی چیزی داره یا باز وقتی ریلیز شه یک دفعه 100 گیگ میزارن روش؟ :D
چرا اینقد کم؟
برا من که ۳۲.۷ گیگ داره دان میشه منم تعجب کردم امشب که ریلیز شه با یه آپدیت صد گیگی سورپرایزمون میکنه😁
حالا چرا اجباریه؟ مثلا برای من که نمیخوام وارزون رو دانلود کنم چرا اجباریه؟

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
143
نام
Moein
برا من که ۳۲.۷ گیگ داره دان میشه منم تعجب کردم امشب که ریلیز شه با یه آپدیت صد گیگی سورپرایزمون میکنه😁
حالا چرا اجباریه؟ مثلا برای من که نمیخوام وارزون رو دانلود کنم چرا اجباریه؟
بنظر آپدیت سیزن 1 هم همراهشه واسه من 38 گیگ آپدیت داده.( من که میذارم بعد سیزن آپدیت میکنم استیم اگر در حال آپدیت باشه و یه آپدیت جدید تر مثلا شب با سیزن بیاد باید از اول دانلود کرد)
دقیقا الان وارزون 2 صفحه جدا داره تو استیم و یه جورایی گیم جداس چرا باید اجباری باشه

• Like
Reactions: Annunaki ™

behroz3666

کاربر سایت
Apr 11, 2008
106
بنظر آپدیت سیزن 1 هم همراهشه واسه من 38 گیگ آپدیت داده.( من که میذارم بعد سیزن آپدیت میکنم استیم اگر در حال آپدیت باشه و یه آپدیت جدید تر مثلا شب با سیزن بیاد باید از اول دانلود کرد)
دقیقا الان وارزون 2 صفحه جدا داره تو استیم و یه جورایی گیم جداس چرا باید اجباری باشه
خب برای من اسم بازی تغییر کرد ادامه اسم بازی وارزون ۲ نوشته حالا شاید سیزن ۱ باشه یه بیست دق دیگه تموم میشه ببینم چیه

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,704
نام
milad
دوستان منم پری لود وارزون ۲ رو دانلود کردم اجرا نمیشه میگه ویندوز یا درایور کارت گرافیک باید اپدیت بشه ویندوز ۱۰ هست کارت هم ۳۰۶۰ تی ای
الان بروز رسانی کنم یا منتظر بمونم بعد کامل که شد شاید باز شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر