Call of Duty: Modern Warfare II / Warzone 2 l PC

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
ایم اسیست کنسول تو این بازی رسما ایم باته حالا اینو بذار در کنار TTK پایین بازی و پینگ بالا رسما بازی رو پی سی شما بهترین ری اکشن هم داشته باشید نمیتونید تو فاصله نزدیک دسته پلیر بزنید. و اینکه حتی اگه رو پی سی دسته هم وصل کنید باز اون ایم اسیست مثل کنسول رو ندارید. جالبه تو مدرن 1 میشد کراس پلی اف کرد اینجا نمیشه!
بهینه سازی مولتی بازی هم تو دیواره و شدیدا پردازنده محوره
در این حد هم نیست خدایی من کنسول دارم ولی با موس بازی میکنم همه بازی ها هم اوضاع k/d خوبی دارم پینگم هم بالا عه به نسبت اوضاع عادی

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام
جدیدا یه مشکلی پیدا کرده، الان تو مچ هایی که قبلا گیر میکرد (Connecting)، میره، بعد 2 دقیقه بازی تایم اوت میشه میفتم بیرون. با دو تا اینترنت مختلف هم امتحان کردم همین بود.
حداقل دفعه قبل تو مچ نمیرفت، آدم میفهمید مشکل چیه، الان هی میری تو بازی قطع میشی همینجوری W/L میاد پایین.
معلوم نیست واقعا چجوری بستن که این اتفاق داره میفته. امیدوارم زودتر درست بشه.

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
140
نام
Moein
سلام
جدیدا یه مشکلی پیدا کرده، الان تو مچ هایی که قبلا گیر میکرد (Connecting)، میره، بعد 2 دقیقه بازی تایم اوت میشه میفتم بیرون. با دو تا اینترنت مختلف هم امتحان کردم همین بود.
حداقل دفعه قبل تو مچ نمیرفت، آدم میفهمید مشکل چیه، الان هی میری تو بازی قطع میشی همینجوری W/L میاد پایین.
معلوم نیست واقعا چجوری بستن که این اتفاق داره میفته. امیدوارم زودتر درست بشه.
واقعا عجیبه صبح ها درست میشه نه به به طور کامل ولی مثلا از 5 تا مچ یکیش این اتفاق میفته اما از بعد از ظهر به بعد هر مچ اینجوری میشه.
البته بازی هنوز هیچ لیدربوردی نداره یا جایی نیست که بشه آمار کلی رو دید شاید برد باختش حساب نشه

• Like
Reactions: masoud_5april

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
واقعا عجیبه صبح ها درست میشه نه به به طور کامل ولی مثلا از 5 تا مچ یکیش این اتفاق میفته اما از بعد از ظهر به بعد هر مچ اینجوری میشه.
البته بازی هنوز هیچ لیدربوردی نداره یا جایی نیست که بشه آمار کلی رو دید شاید برد باختش حساب نشه
به نظرم احتمالا یه سری از پورت ها بسته است و وقتی وارد بازی میشیم، بازی از اون پورت ها استفاده میکنه و چون بسته است، تایم اوت میشه.
لیدر بورد نداره ولی قطعا K/D و W/L حساب میشن. جدای از اون، این قضیه خیلی رو مخ میره، فرض کن امروز برای من 6 تا مچ پشت هم اتفاق افتاد.
البته من نت موبایل رو امتحان نکردم، کسی تست کرده بگه روی اونا هم جواب میده؟
من با مخابرات و سیستک هر دو همین مشکل رو دارم.

• Like
Reactions: avands and MMDMO

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,734
نام
رضا.آ
من از 1.1.1.1 و 1.0.0.1 استفاده میکنم
اما همچنان تو بخش مولتی هر از چند گاهی بازی متوقف میشه و میپره بیرون ی حالتی مثل پکت لاست !
تنها راه هم اجرای مجدد بازیه به امید اینکه این دفعه درست بشه واقعا روی اعصابه !
بازی از پورت 3074 استفاده میکنه بنابراین حتمن روی روتر تون این پورت رو هم udp و هم tcp فوروارد کنید و مطمئن باشید که باز هست .
تا مشکل دیر مچ پیدا کردن به حداقل برسه .
با این dns خیلی بهتر مچ پیدا میکنه !
منتظر تخفیف هم نباشید حداقل تا شش ماه بعد از ریلیز .

یکی از لذت بخش ترین گان پلی ها مربوط به کلاس اسنایپ عه حتما تست کنید !
ی سوال اینا چرا اسلحه ژ-3 یا تو بازی به نام lechman رو تو بخش بتل رایفل معرفی کردن !!! و برای همین حالت تک تیر داره فقط !!!
ی reshade هم روی بازی اعمال کردم که از رنگ و لعابش کم میکنه و ریل استیک ترش میکنه البته رو وبسایت خوده ریشید preset های آماده زیادی هست .

• Like
Reactions: behroz3666

behroz3666

کاربر سایت
Apr 11, 2008
106
من تو مچ پیدا کردن مشکلی ندارم سریع مچ پیدا میکنه ولی پینک بالاست چندتا دی ان اس استفاده کردم بعضی که پینک پایین میومد وسط بازی مینداخت بیرون
نسخه استیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر