Call of Duty: Modern Warfare 3 | Xbox 360

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
می گم بازی رو مخ می ره....یه اتفاق مسخره برام افتاده که دارم حرص می خورم الان:(خیلی چیز مهمی نیست ولی حالا تو اسپویلر می زام مربوط به مرحله ی پاریس:
قسمتی که دنبال ولک هستی,من یه لحظه عقب افتادم بعد نرسیدم به ولک,بعد بازی برگشت<در کمال تعجب دیدم وسط دنبال کردن ولک چک پوینت داده!!!!یعنی الان از این چک پوینت هر کاری کنم به ولک نمی رسم...چک پوینت قبلیش رو هم که نمی شه رفت,مجبورم مرحله رو از اول برم...خیلی مسخره هست,این جور اتفاق قبلا یه بار سر بازی دره پایینی مثل اسنایپر برام افتاد که تو یه سنگ گیر کردم بعد چک پوینت همیشه اون تو موند...از کال اف بعیید بود...
بچه ها بعد از پاریس چند مرحله دیگه تا اخر بازی مونده؟

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737

بچه ها بعد از پاریس چند مرحله دیگه تا اخر بازی مونده؟[/SPOILER]
اگه منظورت بعد از گرفتن ولك هست 7 تا و اگر منظورت بعد از اسكورت كردن ولك هست 6 تا .
پايان بازي
ماكاروف اعدام شد :d خيلي حماسي بود ، موسيقي با من بازي مي كرد :x
مكتاويش ، Sandman ، يوري RIP

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
بعد از این بازی نشستم بلافاصله بی - اف 3 رو دوباره بازی کردم از نظر تکنیکی گرافیک بی - اف 3 بالاتر هست ولی از نظر زیبایی cod mw 3 خیلی بیشتر به چشم میاد.
موارد برتری cod mw 3
جزئیات اسلحه بیشتر.
کاراکتر مدلهای بهتر مخصوصا صورت کاراکترها تو بی - اف 3 مثل زامبیه.
COD انیمیشن بهتری داره توی بی - اف 3 اکثر جاها چیزی به اسم انیمیشن واقعی وجود نداره حرکتا به جز تو کات سینها خیلی خشکه مخصوصا انیمیشن تیر خوردن کاراکترها.
هیجان بازی تو COD خیلی بالاتره.
سینمایی تره
روون تره

موارد برتری بی اف 3:
نورپردازی بهتر
گیم پلی و مراحل متنوع تر مثل مرحله جت سواری و یا battle tank خیلی جالب ساخته شده بودن.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
بعد از این بازی نشستم بلافاصله بی - اف 3 رو دوباره بازی کردم از نظر تکنیکی گرافیک بی - اف 3 بالاتر هست ولی از نظر زیبایی cod mw 3 خیلی بیشتر به چشم میاد.
موارد برتری cod mw 3
جزئیات اسلحه بیشتر.
کاراکتر مدلهای بهتر مخصوصا صورت کاراکترها تو بی - اف 3 مثل زامبیه.
COD انیمیشن بهتری داره توی بی - اف 3 اکثر جاها چیزی به اسم انیمیشن واقعی وجود نداره حرکتا به جز تو کات سینها خیلی خشکه مخصوصا انیمیشن تیر خوردن کاراکترها.
هیجان بازی تو COD خیلی بالاتره.
سینمایی تره
روون تره

موارد برتری بی اف 3:
نورپردازی بهتر
گیم پلی و مراحل متنوع تر مثل مرحله جت سواری و یا battle tank خیلی جالب ساخته شده بودن.
بیخیال!همین که bf3 انیمیشن پا رو داشت کلی برای من خوب بود...اینا چرا پا رو تو کال اف نمی زارن؟پریدن از رو مانع و دیدن کلا اینجور چیزا خیلی باحال شده بود تو چیز 3...

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
یک چیزی که تو این بازی منو آزار میده اینه که اینا هیچیشون نمیشه وقتی از 10 طبقه میوفتن پایین وقتی هلکوپتر میوفته، یکی دوتاش خوبه ولی تو این نسخه دیگه شورش رو در آورده به نظر من ...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
کار خاصی نمیکنی دفاع میکنی ولی میری جلو یعنی حمله میکنی و هم دفاع تا نزدیک برج ایفل میری و اگه یادم مونده باشه از اون نارنجک های رنگی میندازی تا جت ها بیاند بمباران کنند و کار تموم :D

همون که گفتم بود مرحله رو از اول رفتم درست شد :D

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
یک چیزی که تو این بازی منو آزار میده اینه که اینا هیچیشون نمیشه وقتی از 10 طبقه میوفتن پایین وقتی هلکوپتر میوفته، یکی دوتاش خوبه ولی تو این نسخه دیگه شورش رو در آورده به نظر من ...
کلا از این خالی بندیا تو همه بازیا هست اگر میخواست کسی از این جور چیزا ایراد بگیره باید تا یه تیر بهت میخورد میوفتادی میمردی یا حداقل زمین گیر میشدی ولی بازم جای شکرش باقیه وسط میدون جنگ یه بشکه از جیبشون در نمیارن برن توش قایم بشن!!!!

• Like
Reactions: pandora tomorrow

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
کلا از این خالی بندیا تو همه بازیا هست اگر میخواست کسی از این جور چیزا ایراد بگیره باید تا یه تیر بهت میخورد میوفتادی میمردی یا حداقل زمین گیر میشدی ولی بازم جای شکرش باقیه وسط میدون جنگ یه بشکه از جیبشون در نمیارن برن توش قایم بشن!!!!
=))=))
جاش نیست ولی خیلی باحال بود :lol:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
ببین ماکاروو دختر رئیس جمهور روسیه رو گرفت و سندمن تو اون مرحله نجات نتونستن دختر رئیس جمهور رو نجات بدن.به خاطر همین قضیه که دختر رو گرفته بودن رئیس جمهور مجبور میشد تا کد های موشک ها رو به ماکاروو بده پس پرایس و سندمن موقعیت رئیس جمهور رو شناسایی کردن و رفتن نجاتش بدن تا نبرنش پیش ماکاروو و از فاجعه جلوگیری کنن.تازه رئیس جمهور روسیه می خواست صلح کنه که ماکاروو گرفتش.امیدوارم بهت کمک کرده باشم

پس با این اوصاف :
یعنی تو قضیه حمله زیر دریایی روسی به نیویورک ، رئیس جمهور روسیه نقشی نداشته ؟

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
اگه بازی رو تموم کرده اید، یه چندتا نکته درباره ی Sandman
توی Modern Warfare 2 یه سربازی در عملیات های The Gulag-the Hornet's Nest-Contingency اگه اشتباه نکرده باشم وجود داشت.
اگر به بازوی سمت چپش نگاه کنید متوجه میشید که گروه خونیش O مثبت هست.
sandman فقط 4 روز پس از تولد 47 سالگی کشته شد.
به نظر من شخصیت خوبی از آب دراومده بود هر چند توی مدت کوتاه باهاش هستیم مخصوصا نحوه ی کشته شدنش چیز خوبی دراومده بود(حالا یکم کلیشه ای بود ولی به دل مینشست) ، و William Fichtner صدا پیشه اش، صدای مناسبی براش بود

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
این 2 تا مرحله که گفتی درسته که تمیز در اومده بودن و جزئیات خوبی داشتن و لی اصلا جذابیت و گیم پلی خوبی نداشتن.
بیخیال!همین که bf3 انیمیشن پا رو داشت کلی برای من خوب بود...اینا چرا پا رو تو کال اف نمی زارن؟پریدن از رو مانع و دیدن کلا اینجور چیزا خیلی باحال شده بود تو چیز 3...
تنها چیزی که احساس میکنم جاش تو COD خالیه همین یه مورده.اگه این بود دیگه از نظر من هیچی کم نداشت.
تیکه نپرونید خواهشا.
حالا بشکه که خوبه باز جای شکرش باقیه جنگ رو اینجوری نساختن که انگار با رفیقات رفتی سیزده به در بعد یه سری موجود عجیب غریب ریختن سرت :lol: (اشاره ای به بنیان گذار FPS کنسولی :lol:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر