Call of Duty: Modern Warfare 3 | Xbox 360

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
اقا کس دیگه ای هم تو find a match یا همون مچ میکینگ مشکل داره ؟
واسه من عین گیرز 3
2 ساعت 30 نفر 30 نفر چک میکنه دوباره میره از اول یعنی مچ میکر من خرابه فقط ؟

pafj

کاربر سایت
Feb 21, 2011
8
نام
پاشا
سلام ، من این بازی رو به صورت کپی 3 روز پیش خریدم، الان که به طور رسمی ریلیز شده، من می تونم آنلاین باهاش بازی کنم!؟

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آقا با وجود اینکه از چیز 3 بیشتر خوشم اومده,ولی هنوز از مولتی سریع این بیشتر خوشم میاد...بچه های لایو جای منم خالی کنید تا گلد بگیرم بیام...

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,026
آهنگاشو از کجا میتونم گیر بیارم؟؟!مخصوصاً آهنگ credits اِشو!!

راستی SURVIVAL اِش فوق العادس!حتماً امتحان کنید.....حتّی از سینگِلشم که حرف نداشت بیشتر حال میده مخصوصاً اگه Split screen بازی کنین!
دوستان یه توضیحی درباره بخش جدید SURVIVAL تو قسمت SPECIAL OPS میدنمن با دوستم تا Wave فکر کنم 35 بود رفتیم خیلی فاز دادیه نفر که میدونه یه توضیح کاملی بده ببینیم رکوردیه یا نه تموم میشه
داداش فکر کنم رکوردی باشه بعید میدونم انتها داشته باشه,البته یه جوراییم انتها داره:اونجور که انقد سخت میشه دیگه اصلاً نمیتونی بری!:d

آخرین ویرایش:

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
من بازی بالاخره تموم کردم 5-6 ساعتی طول کشید واقعا تجربه عالی بود بعد 2سال یک COD واقعی زدیم
داستان بازی خیلی خوب بود از نسخه دوم بهتر بود ولی از نسخه اول نه :d ولی کوتاه بودنش بد بود میشد طولانی ترش کرد ولی تو 2سال نمیشه بیشتر از این کار کرد زمان زیادی نداشتن خب مخصوصا با تغییراتی که داشتن
گرافیک یکم بهتر شده بود ولی نه خیلی کلا صحنه انفجار ها خیلی خوب کار شده بود و یکم گرافیک تغییر نکرده اش را پوشش داد ولی خیلی خوب می شد گرافیک بازی میبردن بالاتر اینجوری بازی کلا تاریخی می شد
تو بازی حس COD 2 واقعا به آدم دست میداد واقعا بعضی صحنه هاش آدم یاد جنگ جهانی دوم مینداخت که در چهارچوب جنگ جهانی سوم قرار داده بودن
مرحله آخر به نظرم بهترین مرحله اش بود واقعا آدم حس انتقام جویی بهش دست میداد من که تفنگی که اول دستم بود تا ته خالی کردم :d
در کل این نسخه واقعا عالی بود ولی به پای MW نمیرسید ولی واقعا آخرش دل آدم گرفت ولی کلا تجربه بسیار عالی بود هیجان بازی هم بسیار بالا بود

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
قشنگترین کال افی بود که بازی کردم
کیا موافق اند؟؟
تو قبلیاش خب بهترین بود
ولی تو این زمان با این گرافیک و اهنگایی که داشت افتضاح ترین کال اف بود.
و اینکه کال اف هم 8.5 شد
بتل 3 هم 8.5 شد
از game spot

آخرین ویرایش:

kj2

کاربر سایت
Nov 29, 2009
68
نام
غلی
بازی قشنگی بود اما زود تموم شد.
چند جاش عجیب بود که از کجا پرت میشدیم اما بازم زنده میموندیم.
آخرشم که اون چاقو را کرد تا دسته تو حلق makarov بعد پرتش کرد بازم اومد بالا سرمون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر