Call of Duty: Modern Warfare 3 | Xbox 360

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
پاسخ دوستان به شما اینکه : بحث فنی که میشه اصولا به همه جا نگاه میکنی بعد نظر میدی.
اگر قرار باشه هرتی پرتی بحث کنیم اینی که شما میگی درسته ...
ماشین سواری نیست که نتونی به اطراف نگاه کنی.
=========
هیچکس تو این سایت نگفت که COD MW3 تقریبا اولین بازی هست که CG داره :D. اصلا متوجه شدین؟
نه خب ، فقط شما متوجه شدی !!!
آقای فنی ، شما داشتی بازی میکرد ی یا دنبال نقطه ضعف میگشتی ؟ من نمیدونم چرا ما خودمونو الکی جر میدیم !! برو حالشو ببر ، حالشو نبردی نمیشه دلیل بر بد بودن به خدا !!!

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان خودتونو اذیتا نکنین منم میگم یه شاهکار بود حالا ما خودمون که بلد نیستیم یه چیزی بسازیم که نهایت یه گر... میسازیم یا شمش ن ...که ادم خندش میگیره خوب من موندم ماکه در صنعت گیم مقامی و رتبه ای نداریم اینهمه کارشناس از کجا یهو اومدن بعد با نظرات عجیب قریب واقعا اگه بلدین این گوی این میدان اگه نه اینکاره نیستین بزارین اکتیویشن کارشو کنه گیر بنی اسرائیلیم ندین والله مخ ادم میپوکه بعضی چیزارو میخونی ( قصد جسارت به کسیو نداشتیم فقط خاستم بگم اول بدونین ما کجاییم کجای کاریم بعد گیر بدین ) یه کارتون خوب نمیتونیم بسازیم در حد تامو جری چه برسه به بازی .

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
rleiqavso2v5o3uoe8.jpg

دقت کردین تو عکس خریدارای بازی از هر 10 نفر یا بیشتر فقط یه نفر زیر 15 , 16 سال سن داره ؟! حالا نمیدونم چطوری میشد شده میگن این بازی مال بچه ها و نوباست ... :|

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان یه توضیحی درباره بخش جدید SURVIVAL تو قسمت SPECIAL OPS میدنمن با دوستم تا Wave فکر کنم 35 بود رفتیم خیلی فاز دادیه نفر که میدونه یه توضیح کاملی بده ببینیم رکوردیه یا نه تموم میشه جریانش چیه چه ان چه اف کلا همه چیزشو بگه

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
دوستان یکم متعصبانه نظر میدید.من معمولا بازی هارو فقط برای بعد فنی بازی میکنم.این بازی پیشرفت فوق العاده ای داشت نسبت به MW2 ولی واقعا از لحاظ فنی از SO چیزی جلو نزده بود.کلا بازی هایی که امسال و پارسال داده شدن هیچ تغییری محسوسی از لحاظ فنی با هم نکردن.از جمله Batman که دوسال پیش خدای گیم پلی بود الان واقعا چیز جدیدی ابداع نکرده (حالا نریزید سرم من تا مرحله 1 ش رو بیشتر نرفتم) ولی COD انتظار داشتم این کار رو بشکنه و یک سبک نوین رو بزاره.ولی نشده.داستانش هم زیاد منو نگرفت.مگه میشه یکی رئیس جمهور رو بگیره بعد که جنگ تموم شد بیاد یک کشور بیطرف کسی هم کاری بهش نداشته باشه؟داستان رو خراب کردن.تعداد ارتش ها و هیجان هم فوق العاده بهتر شده بود.گرافیک هم که فرقی نکرده بود.(من هنوز تو کف COD2 هستم گلوله ها رو حس میکردی که استخون طرف رو میشکنه)کلا برای وقت گزرونی خوب بود ولی بحث فنی چندانی نمیشد روش کرد.میتونست بهتر بشه.هم از لحاظ گرافیکی هم از لحاظ داستان.ولی انصافا اون قسمت که برج ایفل افتاد خیلی منو تحت تاثیر قرار داد

AMINVAHID

کاربر سایت
Aug 10, 2009
50
از جمله Batman که دوسال پیش خدای گیم پلی بود الان واقعا چیز جدیدی ابداع نکرده (حالا نریزید سرم من تا مرحله 1 ش رو بیشتر نرفتم) ولی انصافا اون قسمت که برج ایفل افتاد خیلی منو تحت تاثیر قرار داد
این دو قسمتو خیلی خوب اومدی
ولی مرحله مترو یه چی دیگست!!

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
دوستان راجع به Split screen بازی سوال دارم
مپا بزرگه واسه 2نفره دیروز که بازی کردم با یکی از دوستام دیدم شده مثل Black ops ! یعنی تو map گوشه نمیشه حریف و دید اما تو mw2 میشد...اینجوری زیاد جالب نمیشه
کسی میدونه اینو میشه دستکاری کرد که باشه یا نباشه؟! البته فقط با تیر زدن رو هوا میشه فهمید طرف کجا عه!:D
کسی نمیدونه؟!

asheghe-bazi

کاربر سایت
Dec 18, 2009
164
کلا بازی هایی که امسال و پارسال داده شدن هیچ تغییری محسوسی از لحاظ فنی با هم نکردن.از جمله Batman که دوسال پیش خدای گیم پلی بود الان واقعا چیز جدیدی ابداع نکرده (حالا نریزید سرم من تا مرحله 1 ش رو بیشتر نرفتم)
lol
=))
امتیازات بازی
Metascore
9900
90
90

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان یه توضیحی درباره بخش جدید SURVIVAL تو قسمت SPECIAL OPS میدنمن با دوستم تا Wave فکر کنم 35 بود رفتیم خیلی فاز دادیه نفر که میدونه یه توضیح کاملی بده ببینیم رکوردیه یا نه تموم میشه جریانش چیه چه ان چه اف کلا همه چیزشو بگه
اساتید جواب مارو هم بدید

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,829
نام
وحید
متا این بازی خیلی چیزا رو ثابت کرد گیم اسپات هم نیم نمره کم داده البته قاط که زده به ایس کمبت هم 5.5 داد ولی من بازی کردم دیگه خیلی نامردی بود در حقش

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
دوستان یکم متعصبانه نظر میدید.من معمولا بازی هارو فقط برای بعد فنی بازی میکنم.این بازی پیشرفت فوق العاده ای داشت نسبت به MW2 ولی واقعا از لحاظ فنی از SO چیزی جلو نزده بود.کلا بازی هایی که امسال و پارسال داده شدن هیچ تغییری محسوسی از لحاظ فنی با هم نکردن.از جمله Batman که دوسال پیش خدای گیم پلی بود الان واقعا چیز جدیدی ابداع نکرده (حالا نریزید سرم من تا مرحله 1 ش رو بیشتر نرفتم) ولی COD انتظار داشتم این کار رو بشکنه و یک سبک نوین رو بزاره.ولی نشده.داستانش هم زیاد منو نگرفت.مگه میشه یکی رئیس جمهور رو بگیره بعد که جنگ تموم شد بیاد یک کشور بیطرف کسی هم کاری بهش نداشته باشه؟داستان رو خراب کردن.تعداد ارتش ها و هیجان هم فوق العاده بهتر شده بود.گرافیک هم که فرقی نکرده بود.(من هنوز تو کف COD2 هستم گلوله ها رو حس میکردی که استخون طرف رو میشکنه)کلا برای وقت گزرونی خوب بود ولی بحث فنی چندانی نمیشد روش کرد.میتونست بهتر بشه.هم از لحاظ گرافیکی هم از لحاظ داستان.ولی انصافا اون قسمت که برج ایفل افتاد خیلی منو تحت تاثیر قرار داد
منم این حرفا رو قبول دارم . جواب میثم رو به این دلیل اونجوری دادم چونکه لحنش خیلی بد بود
اما در هر حال به نظرم تو بازی ای مثل COD گرافیک خیلی مهم نیست اما به قول یکی از دوستان کاش انفجاراش مثل BO بود اما واقعا خیلی خیلی سینماتیک شده بود و هیجانش خیلی بیشتر شده . واقعا بازی عالیه . فقط برای لذت بردن درست شده
بت من رو هم اگه بیشتر بازی کنی میبینی که قبلا اون بازی اوپن وورد نبود اما الان با وجود اوپن ورد شدن ( البته تقریبا ) بازم گرافیک یه کم بهتر شده . فیزیک بازی هم عالی تر شده و نورپردازی فوق العاده اما اصلی ترین عاملی که باعث میشه درگیر بازی بشین گیم پلی و جو عالی بازیه . COD جدید هم دقیقا همینطوره و گیم پلیش شدیدا درگیر کننده س . البته داستان هم فوق العاده بود

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار

lol
=))
امتیازات بازی
Metascore

9900

90
90

من که منظور شما رو نگرفتم.اگه یک توضیح میدادی ممنون میشدم.چون من نه نمره مرجع ها برام مهمه نه حرف تازه گیمر ها.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
واقعیت امر همونه که عرض کردم براتون.
من لحنم بد نیست شاید کمی تند باشه ولی قصد توهین به کسی ندارم.

بحث فنی داریم بحث فان بودن داریم. الان COD MW3 بعد از Deus Ex اولین بازی ای هست که منو مجذوب خودش کرد و بعد از AC BH اینا اولین بازی که منو مجبور میکرد برم 360 رو روشن کنم.
اما وقتی بحث فنی بخوام بکنم میام همه چیز رو میسنجم نظر میدم.

بازی تموم شد 4 ساعت و 35 دقیقه قابل توجه دوستانی که میگفتن یه سره باید بری جلو ...
خیلی کوتاه و خیلی قشنگ بود اما دلیل قانع کننده ای نمیده که بگم 10 چون من واقعا با MW2 بیشتر حال کردم. تو این نسخه داستان بهتر شده بود ولی کارگردانی و موسیقی در بسیاری از صحنه ها این داستان رو تو خودش نابود میکرد. به خصوص موسیقی بازی که اصلا جالب نبود.

8 بهترین نمرس.

فقط یه کاری کردن جا برای ادامه نباشه فکر میکنم MW3 آخرین عنوان از این سری در این نسل بود.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آقا منم بازی کردم بالاخره...انصافا راستش رو می کم و بدون تعصب...تا الان رقیب برای من بهتر بوده...خوب بود بازی,نمی گم بد بود,ولی یه چیزایی تو ذوق می زنه...مهمترینش گرافیکه که خیلی دیگه واسه همچین بازیی معمولیه,گیم پلی بازی مثل قبله و با توجه به این که چیز 3 گیم پلیش فوق العاده هیجان انگیز تر از قبله و به هیجان cod رسیده<تو گیم پلی مساویند...مگه اینکه تو داستان Mw جلو بزنه....(نظر من بود,بپرید رو سرم می پرم رو سرتون...پس بهتره منطقی جوابم رو بدین...)

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دقت کردین تو عکس خریدارای بازی از هر 10 نفر یا بیشتر فقط یه نفر زیر 15 , 16 سال سن داره ؟! حالا نمیدونم چطوری میشد شده میگن این بازی مال بچه ها و نوباست ... :|
چون اصا به زیر 16 17 ساله نمی تونن بازی MAture بفروشن به صورت قانونی تا جایی که میدونم ، اینا یحتمل داداشی خواهری چیزی رو می فرستن براشون بخره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر