Call of Duty: Modern Warfare 3 | Xbox 360

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان داستان بازیو لو ندین تا اون دوستانیکه بازی نکردن بزارین لذت بازیو ببرن نه که از قبل بدونن اونوقت اصلا حال نمیده بازی کنی دیگه ممنون میشم .

• Like
Reactions: reach

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
همم، تنها چیز عالیه بازی.
داستانش هست.
آقا من خیلی وقت بود گریه نکرده بودم، خیلی وقت بود :(.
من فکر میکنم ادامه بازی رو نرم. چون اصلا اعصاب و تحملش رو ندارم.
خیلی بهم ضربه خورد خیلی!

آخرین ویرایش:

R4GE

کاربر سایت
Feb 9, 2011
445
نام
امیر
اقا داستانو میشه کامل واسه من فاش کنید تو اسپویلر؟:d اصلا داستان واسه من مهم نیست فقط بازی میکنم :d

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
توی گیم اسپات نوشته با آنالیزی که کردن تقریبا پیش فروش MW3 حدود 9 میلیون عدد شده !!!!!!!!!!
9 میلیون نسخه پیش فروش ؟! فکر کنم بازی رقیب کلا 9 میلیون بفروشه ! :d
برای من یکی که دیگه اصلا امتیازا مهم نیستن ! بذار 2 بدن بهش !

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
دوستان راجع به Split screen بازی سوال دارم
مپا بزرگه واسه 2نفره دیروز که بازی کردم با یکی از دوستام دیدم شده مثل Black ops ! یعنی تو map گوشه نمیشه حریف و دید اما تو mw2 میشد...اینجوری زیاد جالب نمیشه
کسی میدونه اینو میشه دستکاری کرد که باشه یا نباشه؟! البته فقط با تیر زدن رو هوا میشه فهمید طرف کجا عه!:D

Last edited by a moderator:

Fi3lD MaRshAl

کاربر سایت
Aug 6, 2011
80
نام
Matsumoto
فردا بازی ریلیز رسمی میشه. از فردا بریم سراغ لایو.. می ترکونیم شدید!
واقعا دارم واسه بازی له له میزنم!!!
یــه راش قوی ، توی مپ های جدید..:D
بهروز تو که ترسو نبودی
کجای که رفیقات پرستیژ 3و4 هستن . البته خودت می دونی چه جوری

byavarifar

کاربر سایت
Sep 7, 2007
178
نام
بابك
اين بازي چند تا game emblem گرفته از گيم اسپات؟؟؟ واسه من فقط sharp control رو نشون ميده، يعني فقط همين يدونه رو گرفته؟!!!

mahyar_753951

کاربر سایت
Aug 23, 2010
39
نام
Mahyar
خب اینم از خودم اولین ایرانی که عضو پرمیوم کا آف ایلایت شد از دیروز صبح که قابل دانلود شد همون لحضه بعد ثبت نام بلا فاصله ایلایت کردم.این پرستیژ های بچه ها بخوره تو سرشون همه با کیج و کمپو نوب بازیه

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,795
صف برای خريد بازی..شيکاگو

lfkcf2npznwyxfavr2bm.jpg

9mgrsfxjeabue7x2aao5.jpg

آخرین ویرایش:

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
دوستان منم بازی رو تموم کردم 5.45 طول کشید
بازی به طور کامل یه شاهکار تو کل سری محسوب میشه . واقعا پا شدن از پای بازی خیلی سخته . در جواب دوستانی که می گفتن گرافیک بازی پایینه همینو می گم که : واقعا تو اون شلوغی و هیجان کجا وقت کردین به در و دیوار نگاه کردین ؟ ؟؟؟؟!!!! بازی فوق العاده روان و هیجان انگیزه . تو تمام عمرم هیچ بازی ای انقدر بهم هیجان و استرس وارد نکرده بود . فوق العاده سینماتیک شده . آدم حض میکنه وقتی دموی اول هر مرحله رو میبینه . وقتی پرایس از دوستاش حرف می زنه وقتی دوستامونو تو جنگ میبینیم وقتی ....
این بازی قابل رقابت کردن نیست و باور کنین تو یه بازی پر از هیجان گرافیک و موتور بازی مهم نیست ، تنها چیزی که مهمه روان بودن بازی و خوش دست بودنشه که این بازی اینو در کمال به ما عرضه میکنه . از بچه ها خواهش دارم فن بوی بازی در نیارین و خودتون رو از لذت بردن از بهترین و هیجان انگیزترین شوتر نظامی تاریخ محروم نکنین

• Like
Reactions: Black Roz

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
در جواب دوستانی که می گفتن گرافیک بازی پایینه همینو می گم که : واقعا تو اون شلوغی و هیجان کجا وقت کردین به در و دیوار نگاه کردین ؟ ؟؟؟؟!!!!
پاسخ دوستان به شما اینکه : بحث فنی که میشه اصولا به همه جا نگاه میکنی بعد نظر میدی.
اگر قرار باشه هرتی پرتی بحث کنیم اینی که شما میگی درسته ...
ماشین سواری نیست که نتونی به اطراف نگاه کنی.
=========
هیچکس تو این سایت نگفت که COD MW3 تقریبا اولین بازی هست که CG داره :D. اصلا متوجه شدین؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر