Call of Duty: Modern Warfare 3 | Xbox 360

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
آقایونی که بازی کردن بگن موسیقیها مثل شاهکار نسخه قبل یعنی mw2 میشه؟
بازی ار هرچی ده نگیره از موسیقی 10 میگیره از بس زیبا و هماهنگه با بازی

بازی واقعا زیباست مخصوصا survival modeش ترکونده و خیلی خیلی حال میده مولتیش هم خیلی بهتر شده برای اسلحه ها لول گزاشتن و... (الان لولم 43هست:D)
سینگلش هم خیلی خوبه کلا همونی هست که انتظارشو داشتم

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
Wow
عجب چیزی بود برعکس mw2 با تک تک مراحلش حال کردم عجب پایانی داشت تو اون لحظه داشتم لذت می بردم
فندک و ... هم خیلی با حال بود

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

milad_dante

کاربر سایت
Jul 9, 2007
331
آقایونی که بازی کردن بگن موسیقیها مثل شاهکار نسخه قبل یعنی mw2 میشه؟
موسیقی این شماره کار بریان تیلر هستش در کل کارش خوب بود ولی موسیقی شماره 2 کاره هنس زیمر هستش که یک موزیسین بزرگ هستش و از نظر من موسیقی شماره 2 خیلی لذت بخش تر بود.اما از موسیقی این شماره هم نمیشه به همین سادگی گذشت.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,795
خدایا ما رو ببخش !
یعنی اکتیویژن ما رو ببخش ! که دو تا تریلر پر زرق و برق دیدیم - کل سری کال رو بردیم زیر سوال و کلی داستان سر هم کردیم !!!

حالا که MW3 اومده هممون ... :-o عجب بازی خفنیه خدا وکیلی !
یعنی از این بهتر نمیتونه باشه !
گیم پلی خارق العاده - که هیچ بازی نمیتونه به این سیستم جادویی گیم پلی کال برسه ...
داستان - بسیار حماسی و عمیق ... شخصیت پردازی هم که ....
صداگذاری : میخکوب کننده !! جو وحشتناکی که صدای یارات و دشمنا و جنگ به آدم میده بی نظیره !
گرافیک : من که بسی با گرافیکش حال کردم ...
کل صنعت بازی سازی یه طرف - دموهای قبل از هر مرحله MW یه طرف ! جو میده در حد مرگ !

واقعا FPS فقط فقط و فقط CALL OF DUTY .
این MODERN WARFARE 3 به حدی نسبت به قبل جذاب تر و سینمایی تر شده که بعدش سخت بتونید کال آف دیوتی های قبلی رو بازی کنید ...

انصفاً به شما میگن مرد که قبول کرديد حرفهايی که قبلاً زديد درباره اين نسخه اشتباه بوده

از طرف من به شما يک اعتبار داده خواهد شد به خاطر مردانگيت:d

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
به نظر بنده survivall mode خیلی بهتر از کامپینگ ـه !
مراحل بد نیست ولی خیلی شبیه به mw2 هست و کلا برام تکراری هست !
و یه نکته دیگه اونم اینکه مپ های Black ops و mw2 بهتر به نظر میومدن ولی این یه جوری هست !

mehran1

کاربر سایت
Mar 12, 2008
554
واااای خدای من عجب بازی محشری بود
الان دارم به روزایی می خندم که می گفتم این اشغاله و بتل...3شاهکاره
اکتی من رو ببخش

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
دمت گرم آقا مهران با این شهامتت - خدایی فقط میخواستم بیام تو تاپیک یه پست بدم ئر این باره ! که پست تو رو دیدم خیلی حال کردم....

خداوکیلی خودم همواره به MW3 امیدوار بودم - چون هرچی باشه MW هستش - و با چیزهایی هم که از بتلفیلد (شماره 3)قبل از انتشار بازیش دیدم بنظرم بازی خوبی میومد - ولی

اینو بگم هیچ وقت نتونستم با بتلفیلد ارتباط برقرار کنم - شده 10 بار MW 1,2 رو تموم کردم ولی حال نکردم حتی برای دومین بار BF بازی کنم...

یه جورایی طرفداره دوآتیشه هرچی MW هستم... جسارت نباشه خیلی ها با دیدن 2تا تریلر از بتلفیلد3 خیلی داستان ها و شرو ورها درباره MW3 گفتن - کسایی که قبلنا یه حرفای دیگه ای میزدن (یه جورایی دم از طرفداره پروپا قرص MW ها...!)

بیخیال اینا همه میگزره - و رو سیاهی برای زغال میمونه! آقا مهران بازم دمت گرم به خاطره جسارتت...

از تمام دوستانی که واقعا عاشق MW هستن هم ممنونم - کسانی که امضاشون رو لینک رای به MW3 گزاشتن و خیلی کارای دیگه کردن و نشون دادن که واقعا این بازی رو دوست دارن .... دمه همتون گرم.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
نمیدونم چی بگم بازی محشره ! همون مرحله شب ! بعد وارد مترو میشیم! یعنی بازی از این سینمایی تر هیجانی تر نفس گیر تر وجود داره ؟! نمیدونم IW چیکار میکنه؟ ولی واقعا تو جنگ مدرن ساختن یه KING واقعی هست .

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
خوب ما هم بلاخره بازی رو امتحان کردیم باید بگم محشره بازی.فقط نمیدونم چرا بعضی از دوستان میگن که بازی بَتل 3 واقعا مضخرف بود و از این حرفای خنده دار.به نظرم هر بازی برای خودش خوبه و اینکه بلاخره هر بازی نقاظ ضعف مربوط به خودشو داره.به نظرم من بزرگترین ضعف بَتل داستان بازی بودش.از بقیه لحاظ به نظرم بازی خوبی بودش مخصوصا گرافیک و نورپردازی بازی.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
همون مرحله شب ! بعد وارد مترو میشیم!
واااااااای - اون صحنه دیوانه کنندس - به خدا دقیقا همینه که گفتی - اصلا نمیشه حرف زد دربارش - فقط باید حسش کنی...

-------------------------------------

البته آقا اشکان شما پست من رو نقل نکردین ولی حس کردم سوی حرفتون با بندس - اگر اینطور نیست که عذرخواهی میکنم اما اگه اینطوره :

فقط نمیدونم چرا بعضی از دوستان میگن که بازی بَتل 3 واقعا مضخرف بود و از این حرفای خنده دار.به نظرم هر بازی برای خودش خوبه و اینکه بلاخره هر بازی نقاظ ضعف مربوط به خودشو داره.به نظرم من بزرگترین ضعف بَتل داستان بازی بودش.از بقیه لحاظ به نظرم بازی خوبی بودش مخصوصا گرافیک و نورپردازی بازی.

به نظرم BF اصلا بازی بدی نیست چه برسه به مضخرف - بازی خیلی خوبیه - بنده عرض کردم - من هیچ وقت نتونستم با این بازی ارتباط برقرار کنم اونطور که خیلی از دوستان ....

ولی انصافا از لحاظ فنی که خودتون هم گفتید واقعا تیم سازنش حرفه ای کار کردن مخصوصا تو شماره3 به نظر ینده البته.

آخرین ویرایش:

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
متاسفانه من هنوز نتونستم بازی کنم . خیلی دارید تعریف میکنید :-o>:d<
من امید زیادی بهش نداشتم ( طرف بازی رقیب بودم :d )اگه حرفای شما درست باشه باید برم توبه کنم

آخرین ویرایش:

PM Uncharted

کاربر سایت
Oct 24, 2011
124
نام
پیمان
من که امروز بازی کردم یکم از خودم بدم اومد! چون از شماره اول کال آف طرفدارشم، ولی وقتی این بت...3 اومد طرفدارش شدم فکر کردم از کال آف بهتره، ولی سخت در اشتباه بودم، ایول به IW عجب بازی ایه خدایا! Only Call of Duty

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
البته آقا اشکان شما پست من رو نقل نکردین ولی حس کردم سوی حرفتون با بندس - اگر اینطور نیست که عذرخواهی میکنم.
نه عزیز من.من طرف صحبتم به شما نبود.کلی گفتم.اخه یه سری از دوستان همچین میان بازی رو میکوبن که ادم میمونه.در کل میگم به نظر من MW3 واقعا بازی عالی هستش.ولی از اونطرف هم بَتل 3 واقعا بازی خوبی هستش و من به شخصه از بازیش خوشم اومد.

• Like
Reactions: Empty Box

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر