Call of Duty: Modern Warfare 3 | Xbox 360

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
عزیزم گرافیک رو که از طریق تریلر تشخیص نمیدن فقط میشه قابلیت ها و جلوه ها رو نشون دادو.............
به نظر من بتلفیلد همیشه شکست خورده بوده و خواهد بود (نظر منه) و شما بتلفیلد رو برای سگرمی بازی میکنی ولی کال اف دیوتی رو برای لذت بردن بازی میکنی.....

مگه من گفتم این گرافیک بازی هست یا نمره ای بهش دادم؟

بین تریلری که ازCOD و BF3 تا حالا دیدم واقعا BF برتر بوده

تا وقتی یه تریلر in game از بازی نبینیم نمیشه نظر قطعی داد باید تا E3 صبر کرد

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
مگه من گفتم این گرافیک بازی هست یا نمره ای بهش دادم؟

بین تریلری که ازCOD و BF3 تا حالا دیدم واقعا BF برتر بوده

تا وقتی یه تریلر in game از بازی نبینیم نمیشه نظر قطعی داد باید تا E3 صبر کرد
من هنوز که هنوزه mw2 آن بازی میکنم ولی حرف شما رو تایید میکنم گرافیک bf خیلی بالاتره من این بازیو صرفا بخاطر داستان و آنلاینش میرم نه بخاطر گرافیکش
والا killzone 3 (اصلا سونی )سطح انتظار من رو از گرافیک بالابرده
واقعا گرافیک اول شخص KL3
داستان و آنلاین MW
تخریب پذیری BF

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
خراب هرچی Modern warfare هم هستیم - خدایی هیچ کدومتون نمیتونستید یه روز بعد تولدتون همچین کادو شاخی بگیرید که من میگیرم ! :d

خدایی تا قبل اینکه MW3 تایید بشه - اصلا فکر نمیکردم که دیگه رنگ هیچ Modern Warfareی رو ببینم - نمیدونید چه حالی کردم ...

البته امیدوارم تاخیر نخوره - و امیدوارم حتی زودتر از تاریخ تایید شده به دستمون برسه ...

کال اف دیوتی رو برای لذت بردن بازی میکنی.....

کاملا تایید میشه.

The Spectre

کاربر سایت
Jun 18, 2010
413
نام
کامیاب
دوستانی که میگن BF3 گرافیک بهتری داره حرفی نیست.ولی یادتون باشه Battlefield 3 فقط Pc Reveal داد و هنوز نسخه ی کنسولیش رو ندیدید.حتی اگر هم گرافیک BF3 بهتر باشه,مگه بازی فقط به گرافیکه؟ اونطوری بخوایم بگیم پس بهترین بازی FPS در حال حاضر Killzone 3 هستش.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوستانی که میگن BF3 گرافیک بهتری داره حرفی نیست.ولی یادتون باشه Battlefield 3 فقط Pc Reveal داد و هنوز نسخه ی کنسولیش رو ندیدید.حتی اگر هم گرافیک BF3 بهتر باشه,مگه بازی فقط به گرافیکه؟ اونطوری بخوایم بگیم پس بهترین بازی FPS در حال حاضر Killzone 3 هستش.
از کجا میدونی گیم پلی BF بهتر نمی شه این دفعه ؟ اون موقع با یه گرافیک خیلی بهتر بای بای MW3 .

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
ببینید مدرن وار فیر همیشه یه چیزی تو بازیش داره که جذابش میکنه و همیشه به قول معروف یه آسی تو آستینش داره!!!مراحلش باحاله و از انفجار ها و نوآوری ها پر شده....شاید باورتون نشه (بهم نخندید ها!) ولی من یه مرحله ی برفی تو مدرن وار فیر 1 رو تقریبا بیشتر از 37 یا 38 بار تکرار کردم!!!!!!!!!!
به آیتم به نام GAME TALK از سایت گیم ایمگ گوش دادم و یه نفر یه چیزی گفت که دهنم واز مونده بود!!!!(متنفرم که این جمله ی اینگیلیسی رو بگم ولی)به نظرم واقعا LOL Of The Year هستش!!!!!
گفت:
گرافیک بتلفیلد بد کمپنی 2 خیلی بهتر از MW2 هست!!!!!!!!!
به نظرم این طرف یا تلوزیونش مشکل داره یا باید بره چشم پزشکی!!!!!!!

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
به قول دوستمون Modern warfare هميشه نكته هاي ريزي داشته كه بازي رو صد برابر لذت بخش تر ميكنه مثلا اون مرحله و صحنه اي كه Ghost ميميره يكي از بي نظير ترين صحنه هاي بازي بود با اون موزيك بينظيرش من شايد تا الان 5-6 بار بخش سينگل MW2 رو تموم كردم ...
كاري با گرافيكش ندارم برام مهم نيست كه MW3 گرافيكش از BF پايين تره يا بالا تر اين واسه من مهمه كه مطمعنم مثل دو شماره ي قبلي از ثانيه به ثانيش لذت خواهم برد... شايد واستون خنده دار باشه ولي حتي تير زدن ، ادم كشتن ،. ريلود كردن و... تو MW يه حس خاصي واسه من داره كه تو هيچ بازي شوتر ديگه اي نداره ...(ولي كلا از سينگل BO حالم به هم ميخوره)
بخش MultiPlayer هم كه جاي خاصي داره كلا مولتي سري كد تنها مولتي پلير هايي هستن كه من باشون راحتم

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
انفجار = نوآوری ... :|
جناب باهوش!!!!!
من اون دوتا رو جدا گفتم!!!!منظورم هم این بود که انفجار های عظیم و کلی پرت شدن آدم از روی زمین و رفتنشون به ناکجا آباد!!!! و نوآوری های مختلف داره مثل سوار شدن تانک و استفاده از هلیکوفتر!!!!با طناب رفتن تو خونه ی ملت!!!!و.................که تو این شماره شاهدش خواهیم بود.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
jتو رو خدا اصلا کال آو رو با بازی مقایسه نکنید - کال آو , کال آو هستش و همیشه خوب ! من آدمی نیستم که فقط کال آو بازی کردباشم

و بگم کال آو از همه بهتره - من تو بازی های اخیر fps حتی مدال رو که خیلی از دوستان خودم نصفه کاره ولش کردن تا انتها بازی کردم و ...

BF هم بازی خوبیه از حق نگزریم - ولی واقعا بعضی ها که به کال آو تیکه میندازن (انفجار=نوآوری و موارد دیگه ...) بی انصافی میکنن ...

واقعا کال آو صحنه به صحنه - لحظه به لحظش لذت بخشه ... چیزی که من واقعا تو کمتر بازی دیدم ...

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
jتو رو خدا اصلا کال آو رو با بازی مقایسه نکنید - کال آو , کال آو هستش و همیشه خوب ! من آدمی نیستم که فقط کال آو بازی کردباشم

و بگم کال آو از همه بهتره - من تو بازی های اخیر fps حتی مدال رو که خیلی از دوستان خودم نصفه کاره ولش کردن تا انتها بازی کردم و ...

BF هم بازی خوبیه از حق نگزریم - ولی واقعا بعضی ها که به کال آو تیکه میندازن (انفجار=نوآوری و موارد دیگه ...) بی انصافی میکنن ...

واقعا کال آو صحنه به صحنه - لحظه به لحظش لذت بخشه ... چیزی که من واقعا تو کمتر بازی دیدم ...
اگه منظورت از مقایسه من بودم من مقایسه نکردم!!!!(ببخشید ولی)اون مردک تو GameTalk مقایسه کرده!!!
راستی داداش عزیز مکس پین رو اینجوری نمینویسن که!!!!(Max Pain)
مینویسنMax Payne

camel_60

کاربر سایت
Jan 6, 2008
382
نام
امیر
خلاصه حرفاتون فقط همینه الکی هم جر و بحث نکنید :d
موتور گرفیکی MW3 همون موتور گرافیکی قدیمیه (البته با توجه به تریلر) ... اما BF3 موتور گرافیکیش جدا پیشرفت چشمگیری داشته ...
فقط و فقط باید دسته رو تو دست بگیری یه مرحله بری ببینی گیم پلی کدوم بهت میچسبه ...
من یادمه تریلر MEDAL OF HONER رو که دیدم گفتم عجب شاخیه ... وقتی بازی رو گذاشتم تو دستگاه 5 دقیقه فقط بازی کردم کنسول خاموش :)) این قدر مزخرف بود !
از این دوتا تریلر که bf3 سرتر بود اما میمونه همون قضیه گیم پلی ...#:-s
تو سایت خود ea gams تصاویر بازی bf3 رو با MW2 مقایسه کرده و واقعا هم یه سر و گردن بالاتر بود ! اما مظمئا سری 3 مدرن وارفر چیزی واسه گفتن داره ...

بی طرف صحبت کردم که به کسی بر نخوره ... خودم هم بی طرف هستم ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر