Call of Duty : Modern Warfare 3 | PC {پست اول خوانده شود}

Developer : Infinity Ward
Publisher : Activison
Genre : Modern Military FPS
Release Date :
8 نوامبر مصادف با 17 آبان​

بالاخره با تمام شدن تایمر سایت Finmakarov مشخص شد Live-Action تریلر وعده داده شده ی این سایت به حوادث سری MW3 میپردازد.

با توجه به صحبت های IW و Activision آین عنوان در پایان سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

لینک دانلود Live Action Trailer

--------------------

قوانین sa_sa

1-از مقایسه ی بازی با بازی X :d جدا خودداری کنید.
2- لطفا عکس هایی که میذارید سعی کنید درون اسپویلر بگذارید.
3- مشکلاتی که در مورد این بازی دارید در تاپیک زیر مطرح کنید
مشکلات Call of Duty MW3 (نصب و کرک و مشکلات گرافیکی ......)
4- قرار ها و نظرات خود را در مورد مولتی بازی در تاپیک مربوطه دنبال کنید.
Call of Duty - Modern Warfare 3 Multiplayer | PC
5-از قرار دادن لینکهای کرک ، فـیلتر شده جدا خودداری کنید .

در صورت رعایت نکردن این موارد با فرد مورد نظر برخورد خواهید شد.

Last edited by a moderator:

Amir_dbcopper

کاربر سایت
Sep 11, 2010
128
سلام دوستان یه سوال داشتم
من بازی رو تا آخر بردم ولی مینویسه 50 درصد از بازی رو بردید میشه بگید چرا؟
و اینکه اون گزینه که توی منوی بازی هست به نام Specialy ops دیگه چیه؟
رو veteran باید تموم کنی،تمام اینتل ها رو هم باید پیدا کنی
Special Ops هم یه سری مرحله کوتاهه،مگه MW2 بازی نکردی؟؟

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
چند وقت پیش قبل از اینکه Modern Warfare 3 رو بخرم رفتم توی یه سایتی که مینویسه
سیستمتون میتونه این بازی رو اجرا کنه یا نه
من هم رفتم و دیدم نوشته بود فقط شما میتونید با پایین ترین گرافیک ممکن Modern warfare 3 رو اجرا کنید
تا اینکه دیروز بازی رو گرفتم و دیگه نا امید شده بودم رفتم با لب تاپ داداشم که گرافیک غولی داره بازی رو انجام دادم
حدودا 1 ساعت پیش گفتم بزار یه امتحانی هم بکنم ببینم رو مال خودم(PC) نصب میشه یا نه
همین الان نصب شد و جالب اینجاست گذاشتم رو بالا ترین گرافیک ممکن دیدم اجرا میشه مثل هلو :-o
گرافیک خودم هم اینه:vidia Geforce 8400=))
(راستی سیستم من متعلق به 4 قرن پیش می باشد)
جون عزیزت دهن ما رو وا نکن مرد مومن تو با 8400 mw1 رو نمیتونی 30 فریم بگیزی رو 720p حالا میگی اینو تا ته میکشه؟ تو اصلا میفهمی داری چی میگی؟ تا حالا cod بازی کردی ؟ می دونی مفهوم 60 فریم چیه؟ میدونی ملت چرا cod رو میگیرن؟ و چرا cod اینقد محبوبه؟ هر چیزی حدی داره قبول گراقیکش مثه بازیا روز نیست ولی دیگه این حرف که گرافیک 4 قرن پیش شما تا ته مثل هلو میکشه فقط توهین به تشخیص خودته و بس . لطفا هر حرفی رو نزنین ممنون.

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
این شرکت دیگه واقعا شورشو دراوورده من که فکر میکنم باید اینو با نام expantion میدادن بیرون نه سری جدید فقط داستان رو ادامه دادن گرافیک که اصلا تغییر نکرده برا من که black ops خیلی جذاب تر بود ....
یاد قدیما بخیر یه زمانی سگا بود و میکرو ، سونیک بود و ماریو یادمه هر سریش که میومد هیچ کی فکر گرافیکش نبود همه دنبال مراحلش بودن یه زمانی رزیدنت اویل با اون دوربین تخیلیش بود که هنوزم که هنوزم بازی کردن اون نسخه هاش بیشتر حال میده از این نسخه ها جدیدش یه زمانی همه چی فقط داستان بود محتوی بود مسخرم نکنین فقط عشق بود. حالا همه چی تو این کشور شده مادیات تو بازیا هم همون فکر گرافیک شدیم دیگه اصلا بقیه چیزا مهم نیست همه مبناهامون شده چیزی که میبینیم نه چیزی که میفهمیم. بد نیست یکم گذشتمونو یادمون بیاریم بیشتر حرفم با قدیمیاست اونایی که با بازی بزرگ شدن نه این به ظاهر گیمر ها که نمی دونن بازی یعنی چی . میان cod مسخره میکنن واسه گرافیکش بعد مقایسش می کنن با یه بازی که اصلا در حد چهار حرف ابتدایی cod نیست فقط واسه گرافیکش بعد اسمشو میزارن جنگ واقعی پسرای خوب جنگ واقعی فقط تو op هست و cod حداقل چیزی که داره سرعت جنگو ترس جنگو دلهره جنگو به ادم یاد میده . من خودم ارتشیم میدونم چی واقعیه چی نیست من همه اینا رو حس کردم. زیاد من من کردم ببخشید ولی خدایی اینقد عقلاتون تو چشماتون نباشه . بازم ممنون .

• Like
Reactions: Slim $hady

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
چند وقت پیش قبل از اینکه Modern Warfare 3 رو بخرم رفتم توی یه سایتی که مینویسه
سیستمتون میتونه این بازی رو اجرا کنه یا نه
من هم رفتم و دیدم نوشته بود فقط شما میتونید با پایین ترین گرافیک ممکن Modern warfare 3 رو اجرا کنید
تا اینکه دیروز بازی رو گرفتم و دیگه نا امید شده بودم رفتم با لب تاپ داداشم که گرافیک غولی داره بازی رو انجام دادم
حدودا 1 ساعت پیش گفتم بزار یه امتحانی هم بکنم ببینم رو مال خودم(PC) نصب میشه یا نه
همین الان نصب شد و جالب اینجاست گذاشتم رو بالا ترین گرافیک ممکن دیدم اجرا میشه مثل هلو :-o
گرافیک خودم هم اینه:vidia Geforce 8400=))
(راستی سیستم من متعلق به 4 قرن پیش می باشد)

انصافا که خیلی ......
من خودم یه زمانی 8500 داشتم و نمی تونستم گرافیک MW2 رو تا ته که هیچی، روی نرمال هم بزارم !!!!

به نظرت ما گوشامون درازه!؟؟

یه چیزی میگم شاید خیلی ها بهم بخندن، ولی گرافیکش تو خیلی (خیلی حالا نه، بعضی) از جهات از چیز 3 بیشتر بود. یکیش جزییات رو تفنگ ها (texture quality تفنگ ها)

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
انصافا که خیلی ......
من خودم یه زمانی 8500 داشتم و نمی تونستم گرافیک MW2 رو تا ته که هیچی، روی نرمال هم بزارم !!!!

به نظرت ما گوشامون درازه!؟؟

یه چیزی میگم شاید خیلی ها بهم بخندن، ولی گرافیکش تو خیلی (خیلی حالا نه، بعضی) از جهات از چیز 3 بیشتر بود. یکیش جزییات رو تفنگ ها (texture quality تفنگ ها)
این فقط یکی از چند موردشه چیز 3 نصف قسمت قبلش فیزیک نداره من فقط با فیزیکش حال میکردم که اونم به باد دادن فقط به خاطر اینکه بازی رو آوردن تو شهر فقط واسه یه مشت سیاست مسخره که اینکه آره ما (آمریکایی ها ) ادم خوبه هستیم ما(ایرانا) تروریست خدایی من تو ارتشم بخدا ما اینجوری فحش نمیدیم . خیلی از این حرفا رو اصلا نمیزنیم حتی به شوخی. حالا ارتش اینه سپاه که دیگه هیچی من هنوز شکه ام نمیدونم اینا حالا بعد همه توهیناشون چرا لباس استتار نیرو دریایی ما رو تن همه PLR کرده بودن؟ از همه اینا هم بگذریم خدایی call خیلی فست شده دمشون گرم تیکه اول بازی که m4 رو با اون دوربینش دیدم فهمیدم قراره خوش بگذره دیگه کلا چیزو پاک کردم . واقعا میگم پولمو میدادم سگا میخریدم راضی تر بودم تا اینو گرفتم 10T حداقل یه کمبت میزدم بعد یه عمر
icon12.png

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
بازی عالی بود.درسته چیز 3 گرافیکش فوق العاده بود و واقعا حس جنگ رو به شما به طور کامل القا میکرد ولی توی اون شما یه سرباز خالی بودین ولی تو کالاف احساس یه قهرمانو میکنید.موسیقی بازی و نوع روایت داستان شاهکار بود.و بر خلاف اون پایان محشری داشت.به نظر من بازم cod برنده شد.

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
جزئیات اصلحش خدا بود:xهمون ACOG Sightـش می ارزه به 10000 تا BF:xدیگه HYBRID Sight جای خود دارد:xاصلا گناهه جزئیات اصلحه این رو با بازیه دیگه ای مقایسه کنی:x
M4A1 بتل میدان 3 رو=))شبیه این تفنگ اسباب بازی های چینی هست=))

hellboy2010

کاربر سایت
Nov 27, 2010
69
سلام دوستان چرا من تو بازی افت فریم دارم تصویر پله پله میشه البته سرعت بازی کم نمیشه یا لک نداره . کارت گرافیک 550Ti / سی پی یو i5 2400/ رم 8gig/ویندوز 7 رزولوشن رو هم گذاشتم رو 1080*1920 با تنظیمات high

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
سلام دوستان چرا من تو بازی افت فریم دارم تصویر پله پله میشه البته سرعت بازی کم نمیشه یا لک نداره . کارت گرافیک 550Ti / سی پی یو i5 2400/ رم 8gig/ویندوز 7 رزولوشن رو هم گذاشتم رو 1080*1920 با تنظیمات high
تو تنظیمات Vsync رو فعال کن;)
بخش SPEC OPS دو نفره به صورت افلاین میشه بازی کرد؟
survival mode فوقالعادس:xشما تا ویو چند دووم اوردید؟من یه دونه از این هلیکوپترا اومد سراغم نه RPG داشتم نه پول موشک زدم بیرون:(

آخرین ویرایش:

leon-scot

کاربر سایت
Oct 16, 2007
214
سلام.......
بهترین زیباترین لذت بخش ترین هیجانی ترین و حماسی ترین COD:x:x
واقعا ادم هیچ جوره نمیخواد تموم بشه...........من که روزی 20 دقیقه روی حالت vertain
الان مرحله سومالی بودم.............واقعا مرحله فراموش نشدنی بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر