(Call of Duty - Modern Warfare 3 Multiplayer (Lan Party

خب
دوستان با این کرک جدیدی شما میتونید این بازیرو تحت شبکه قسمت های Spec Ops و Survival
رو بازی کنید.

نیازمند نتفریم ورک 4 و نسخه اورجینال بازی هست و روی سایر نسخه ها امکان اجرا نشدن وجود داره.

mw3_lan.jpg

دقیقا قبل از انتشار توی سایت های فارسی کلی گشتم و هیچ اثری نبود،برای اولین بار این آموزش رو میزارم دوستان بیاید کپی کنید و یه کم دست کاری به اسم خودتون بزنید توی فروم ها و بلاگ و ....
007.gif

برای دانلود میتونید از این لینک استفاده کنید ورژن 1.3

برای دانلود میتونید از این لینک استفاده کنید ورژن 1.2

برای دانلود رنک 55 در قسمت سینگل پلیر از این نرم افزار میتونید استفاده کنید.توضیح اینکه فقط باید مسیر پوشه players2 رو به نرم افزار بشناسونید.

رمز: mw2.blogsky.com

رمز فایل فشرده: mw2.blogsky.com

برای انجام بازی مراجل زیر رو طی کنید:

فایل های موجود رو در پوشه اصلی بازیتون کپی و جایگزین کنید

قسمت Settings برای تغیر و یا وارد کردن نام بازیکن هست.

میزبان:
1- فایل TeknoMW3.exe رو اجرا کنید.

2-هاست (میزبان) چک باکس (تیک) I am the host رو میزنه و بعد گزینه Start Game رو میزنه.

3-در محیط بازی روی گزینه Multiplayer کلیک میکنه و منتظر وصل شدن طرف دیگه میشه.

مهمان:
1- فایل TeknoMW3.exe رو اجرا کنید.

2-میهمان آی پی محلی (لوکال) میزبان رو در قسمت IP Address وارد میکنه و گزینه Start Game رو میزنه.

3-در محیط بازی روی گزینه Multiplayer کلیک میکنه وبه میزبان وصل خواهد شد.

نکته ها:
.نسخه های دست کاری شده بازی ممکنه با این برنامه ناسازگار باشه

.نسخه آپ دیت شده استیم با این برنامه مشکل داره

.شما نیازمند فایل اصلی و اورجینال IW5SP.exe هستید

.این اولین نسخه این برنامه هست و طبعا ایراداتی خواهد داشت و کامل و بی نقص نیست.

منبع : mw2.blogsky.com

لعنت به هرکی که کپی پیست کنه توی سایت در پیت و نووب و نوبنیاد پی 40 ورد p40world :)) عشق است بازی سنتر.

ادمین های عزیز من که نتونستم پست رو یه ویرایش کنید عنوانش رو که "mw3" از قلم افتاده.

آخرین ویرایش:

Or.St

کاربر سایت
Dec 5, 2011
88
سلام
من چند تایی سوال داشتم...
من یکی از دوستام یه گیم نت داره میخوام بدونم که این بازی رو حتما باید اورجینال باشه تا بتونیم لن بازی کنیم؟
آنلاین این بازی کرک نشده؟
تا چند نفر طرفیت لن رو داره؟
و سی دی کی این بازی با کم ترین قیمت چنده معمولاً؟
و آخرین سوال من اینه که این بازی برای بچه های گیم نت جذاب تره یا CALL OF DUTY BLACK OPS?

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
خب دوستان نسخه 1.2 هم اومد که مشکل ip رو حل کرده و دوستان به راحتی میتونن از طریق هاماچی یا تانگل co-op رو بازی کنن
http://mediafire.com/?4o3w0hg0xvcb5vp
اگر کسی مایل به تست هست بگه
در ضمن هیچ فرقی نمیکنه که نسخه شما چه نسخه ای هست چون اصلا احتیاجی به استیم ندارید

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
خب دوستان نسخه 1.2 هم اومد که مشکل ip رو حل کرده و دوستان به راحتی میتونن از طریق هاماچی یا تانگل co-op رو بازی کنن
http://mediafire.com/?4o3w0hg0xvcb5vp
اگر کسی مایل به تست هست بگه
در ضمن هیچ فرقی نمیکنه که نسخه شما چه نسخه ای هست چون اصلا احتیاجی به استیم ندارید
دوست عزیز من پایه هستم فقط کامل توضیح بده که باید چی کار کنم!ضمنا اون 1.2 رو هم گرفتم!

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
دوست عزیز من پایه هستم فقط کامل توضیح بده که باید چی کار کنم!ضمنا اون 1.2 رو هم گرفتم!
با تانگل بهت توضیح میدم
اول تانگل رو نصب میکنید بعد در قسمت shooter بازی mw3 رو انتخاب میکنید تو اون بخش که میرید به شما یک ip مجازی میده که میتونید با افراد داخل اون اتاق به صورت lan بازی کنید حالا فقط یکی باید هاست بشه و یکی دیگه بهش جوین بشه
اگه دوست داشتی تو یاهو من و اضافه کن تا بهتر راهنماییت کنم

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
سلام لطف می کنید فایل اورجینال iw5sp.exe رو بذارید ؟!

در ضمن نسخه من از این ها هست که یک مرحله نصبی هست و بازی به صورت رسمی نصب نیست و ولی با اجرای iw5sp میتونم بازی کنم ... اینکه فکر نکنم مشکلی برای استفاده از teknogods داشته باشه ؟؟

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
دست گل همتون درد نکنه. فقط بچه ها من یه مشکلی دارم، مثل اینکه نسخه من مپ های survival رو نداره ! :| کرک های جدید رو هم امتحان کردم ولی وقتی یه مپ از اون قسمت انتخاب میکنم همون اول لودینگ هنگ میکنه و ارور میده. بقیه قسمتای بازی عین ساعت کار میکنه (به غیر از اون مرحله آلمان که که اونم اگه از داخل خیابون میرفتم ارور میداد ولی از داخل ساختمون ردش کردم رفت)

یکمی خودم گشتم ولی این مپ ها رو گیر نیاوردم، اگه مشکل از نبودن مپ ها هستش کلی ممنون میشم یه لینک دانلود ازشون بدید اگه جایی رو سراغ داشتید. حجم نصب شده بازیم هم 12.6 GB هستش با 736 Files, 12 Folders .

راسی ما mw2 رو با سرعت 128 و 256 و با پینگ نسبتا خوب با یخوده لگ بازی میکردیم، این رو با سرعت 256 و 512 و با همون پینگ نسبتا خوب میشه راحت coop زد ؟

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
دوستان من یه مشکلی دارم وقتی به تکنو گاد یه آی پی میدم واسه Lan و میرم تو بازی (با استفاده از تانگل) این ارور میاد لطفا کمک کنین!!!

6qbmollr5q2xquwznap5.jpg

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
توجه توجه!!!!!!!!!!

توجه توجه!!
دوستان گلم بالاخره تونستم مشکلات این بخش COOP مادرن وارفایر3 رو درست کنم و یه دست آنلاین بزنم و خیلی حال داد خب مراحل زیر رو به ترتیب انجام بدین:
1.ابتدا Tunngle رو در فولدر بازی نصب کنین و یه اکانت واسه خودتون بسازین! (اگر هم اکانت دارین چه بهتر!!)
2. این آدرسی که میذارم حاوی یه فایل فشرده شده هستش که داخلش 3 تا فایل فشرده شده و فایل متنی هستش اون رو دانلود و طبق فایل متنی فایل ها رو کپی کنین! ( این فایلها شامل آپدیت 1.4 بازی هم هست که مشکلات رو حل میکنه!!)

اینم آدرس:

http://www.mediafire.com/?ky5illuj0va17b1

خب دوستان با انجام این مراحل میشه دو نفره آنلاین بازی کرد و خودم هم تست زدم!!
فقط یه نکته میمونه داخل بازی من بعضی وقت ها یه مقدار لگ دارم که فکر کنم مربوط به پینگه آیا روشی واسه حل ایم مشکل لگ هست؟؟؟؟

ضمنا افراد پایه میتونن بهم پیام بدن تا IP بدم واسه COOP زدن البته آخر هفته ها!

GRANDOLDERWOLF

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
دوستان من یه مشکلی دارم وقتی به تکنو گاد یه آی پی میدم واسه Lan و میرم تو بازی (با استفاده از تانگل) این ارور میاد لطفا کمک کنین!!!

6qbmollr5q2xquwznap5.jpg

دوست عزیز حتما ورژن 1.2 رو استفاده کن که من خودم تست کردم و جواب میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر