Call of Duty: Infinite Warfare

Infinity Warfare آخرین شماره در حال ساخت از این سری هست که توسط استدیو Infinity Ward طراحی میشه.

call-of-duty-infinite-warfare-listing-thumb-01-ps4-us-28apr16-728x409.png

بعد از عنوان نچندان موفق Ghost استدیو IW سعی داشته با تمرکز بر روی کنسول‌های فعلی (و عدم عرضه بازی برای کنسول‌های نسل قبل) و به کار گیری یک تیم مجرب و حرفه‌ای، سری CoD را از ورطه تکرار نجات داده و بار دیگر نام خود را به عنوان غول‌های FPS دنیا مطرح سازد.

CoD:IW در تاریخ 4 نوامبر سال 2016 برای PS4 و X1 و PC عرضه خواهد شد.

پ.ن: اطلاعات تکمیلی سر فرصت اضافه میشه! الان بیشتر تاپیک رو زدم تا خبرهای بازی رو مستقیم بزارم اینجا.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
رفیق نسخه دیلاکس فیزیکی نداره کلا، اسم کاملش Digital deluxe edition هست.
هم رده دیلاکس فیزیکی Legacy Pro Edition هست.
پس پشت عکس کاور چی بود که در اومده بود حجمش نوشته بود حجم 130 گیگ ؟! یا اینکه گفتن برای بازی کردن ریمستر دیسک فیزیکی اینفینیت هم لازمه؟
هم دیلاکس هم پرو ادیشن فیزیکی هم دارن و داخلشون کد دانلود هست

• Like
Reactions: .:Metallica:.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
پس پشت عکس کاور چی بود که در اومده بود حجمش نوشته بود حجم 130 گیگ ؟! یا اینکه گفتن برای بازی کردن ریمستر دیسک فیزیکی اینفینیت هم لازمه؟
هم دیلاکس هم پرو ادیشن فیزیکی هم دارن و داخلشون کد دانلود هست
اون 130 گیگ منظورشون حجم نصب شده COD 4+ IW + مپ های مجانی که واسه COD4 تو کریسمس میاد.
برای بازی کردن هم بله به دیسک نیازه، با اینکه شما COD4 رو دانلود کردین ولی اگه نسخه فیزیکی IW رو گرفته باشین باید دیسکش رو بزارین.
گفتم که دیلاکس نسخه فیزیکی نداره و فقط دیجیتالی هست
این هم لیست تمام نسخه های موجود.
Call of Duty®: Infinite Warfare Pre-Order

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
اون 130 گیگ منظورشون حجم نصب شده COD 4+ IW + مپ های مجانی که واسه COD4 تو کریسمس میاد.
برای بازی کردن هم بله به دیسک نیازه، با اینکه شما COD4 رو دانلود کردین ولی اگه نسخه فیزیکی IW رو گرفته باشین باید دیسکش رو بزارین.
گفتم که دیلاکس نسخه فیزیکی نداره و فقط دیجیتالی هست
این هم لیست تمام نسخه های موجود.
Call of Duty®: Infinite Warfare Pre-Order
عزیزه من شما متوجه منظور من نمیشی.هم دیلاکس هم پرو جفتشون فیزیکی دارن.فیزیکی نه به اون معنا که ریمستر به صورت دیسک توی باکس هست بلکه به صورت کد توی باکس هست.اون 130 گیگ هم که پشت کاور حجم اینفینیت +حجم ریمستر که به صورت کد هست+مپ های رایگان ریمستر که در اینده عرضه میشنه.فیزیکی پرو هم کد سیزن پس اینفینیت رو داخلش داره.الان نسخه التیمیت گرز اف وار 4 هم دقیقا به همین شکله.انباکسینگش رو برید ببینید.خوده گرز اف وار4 توی دیسک هست و کد سیزن پس هم روی ورق نوشته شده.
الان نسخه های فیزیکی دیلاکس فیفا17 و دیلاکس استاروارز بتلفرونت هم دقیقا به همین شکل توی بازار هست و کد دارن داخلشون.فیفا کد 60 دلار اضافه توی مولتی رو داراه و استار وارزم کد اسلحه و اسکین رو.
باز اگر به هر شکلی گفته ی من رو قبول نداری من دیگه ادامه بحثی در این موضوع با شما ندارم.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
عزیزه من شما متوجه منظور من نمیشی.هم دیلاکس هم پرو جفتشون فیزیکی دارن.فیزیکی نه به اون معنا که ریمستر به صورت دیسک توی باکس هست بلکه به صورت کد توی باکس هست.اون 130 گیگ هم که پشت کاور حجم اینفینیت +حجم ریمستر که به صورت کد هست+مپ های رایگان ریمستر که در اینده عرضه میشنه.فیزیکی پرو هم کد سیزن پس اینفینیت رو داخلش داره.الان نسخه التیمیت گرز اف وار 4 هم دقیقا به همین شکله.انباکسینگش رو برید ببینید.خوده گرز اف وار4 توی دیسک هست و کد سیزن پس هم روی ورق نوشته شده.
الان نسخه های فیزیکی دیلاکس فیفا17 و دیلاکس استاروارز بتلفرونت هم دقیقا به همین شکل توی بازار هست و کد دارن داخلشون.فیفا کد 60 دلار اضافه توی مولتی رو داراه و استار وارزم کد اسلحه و اسکین رو.
باز اگر به هر شکلی گفته ی من رو قبول نداری من دیگه ادامه بحثی در این موضوع با شما ندارم.
باشه :)

• Like
Reactions: RoCoCo and ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
باشه :)
در مورد کد های بتا کال اف دیوتی که گذاشتی دمت گرم خیلی مردی.من ازشون برنداشتم چون از صبح ساعت 7 درگیر دانلود 48 گیگ دیتای بتل1 هستم.
اما این دست و دل بازی واقعا جای تشویق داره.میتونستی حتی این ها رو واسه فروش بزاری و بابتش حالا هر چقدر ناچیز پول بگیری.
بازم میگم دمت گرم:-bd:x

• Like
Reactions: .:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
در مورد کد های بتا کال اف دیوتی که گذاشتی دمت گرم خیلی مردی.من ازشون برنداشتم چون از صبح ساعت 7 درگیر دانلود 48 گیگ دیتای بتل1 هستم.
اما این دست و دل بازی واقعا جای تشویق داره.میتونستی حتی این ها رو واسه فروش بزاری و بابتش حالا هر چقدر ناچیز پول بگیری.
بازم میگم دمت گرم:-bd:x
اتفاقا دیدم Ebay گذاشته بودن، این خارجی ها از همه جا بیخبر هم تا ۱۰ دلار پول میدادن واسش :D
واسه این گذاشتم اینجا چون کلا تو ایران یا سخته یا نمیشه پری اردر کرد از آمازون و gamestop و جاهای دیگه، خیلی از دوستان ایرانی هم cod باز هستن. گفتم بزارم اینجا دوستان استفاده کنن.

Gesendet von meinem iPad mit Tapatalk

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
هر چقدر اینور اونور توی سایت های خارجی رو میخونم به جواب سوالم نمیرسم.
من اگر نسخه فیزیکی استاندارد 60 دلاری رو بخرم بعدش از طریق استور میتونم به نسخه دیلاکس آپگرید کنم یا اینکه نه نمیشه و اگر نسخه دیلاکس رو چه فیزیکی چه دیجیتالی میخوام باید از همون اول تهیش کنم؟؟؟؟

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
دوستان اگرکسی کدبتارو داره و استفاده نمیکنه خصوصی بفرسته تشکر:x
البته بتای بتل حرفی برای گفتن باقی نزاشت و حتی اگر بتا هم کنار بزاریم با توجه به نمایش ها قطعا بین این دو بتل برنده است اما خوب تجربه کال اف هم خالی از لطف نیست اما دیگه به نوعی میشه گفت برنده این دوئل از الان مشخصه:ar!

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
608
نام
احمد رضا
این چیه یا خدا:| دیشب ساعت 8.5 شب قرار بود بتا شروع بشه که سرورها مشکل داشتن ساعت 12 بهتر شدن که تونستم چند دست بزنم! اول از همه اینکه گرافیک قسمت آنلاین بازی بشدت پایینه ! خیلی خیلی بی روح و بدون رنگه !کلا فضای بازی مردس! هم منو ها هم خود محیط بازی! گرافیک در حد جزییات مدرن 3 قدیمی هم نیست والا چه برسه bo3 :|! بشدت کسل کنندس آنلاین، یعنی همون تکرار مکرراته بکش امتیاز برو جلو !گیم پلی هم خیلی سنگینه یعنی بخوای راه بری فکر میکنی یچی رو دوشته که میزاره بری جلو! همین دو سه روز پیش داشتم گوست و بلک اوپس میزدم والا اونا خیلی بهتر از این بودن! نمیدونم نسخه نهایی هم همینه گرافیک یا نه ! ولی فکر نکنم از این بهتر بشه. کلا نا امیدم کرد تنها هدفم هم انلاین این بازی بود که اینم اینجوریه! احتمالا خریدم کنسله میرم رو تایتان فال:|

خواستین عکس میزارم ببینید چجوریه!اون تریلری که از انلاین اومد رو یادتونه؟گرافیک بازی حتی نزدیک اونم نیست ! نمیدونم چرا

فعلا یک آپدیت 300 مگ داده باید ببینم بعد اون تغییری می کنه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohamada and ps34

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
اگر کسی کد بتا رو داره ولی به دلایلی نمیتونه استفاده کنه ، ممنون میشم برام بفرسته کد رو . ده تا کد علی آقا صفحه ی قبل گذاشت ولی همه رو زدن ترکوندن :D :|

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
این چیه یا خدا:| دیشب ساعت 8.5 شب قرار بود بتا شروع بشه که سرورها مشکل داشتن ساعت 12 بهتر شدن که تونستم چند دست بزنم! اول از همه اینکه گرافیک قسمت آنلاین بازی بشدت پایینه ! خیلی خیلی بی روح و بدون رنگه !کلا فضای بازی مردس! هم منو ها هم خود محیط بازی! گرافیک در حد جزییات مدرن 3 قدیمی هم نیست والا چه برسه bo3 :|! بشدت کسل کنندس آنلاین، یعنی همون تکرار مکرراته بکش امتیاز برو جلو !گیم پلی هم خیلی سنگینه یعنی بخوای راه بری فکر میکنی یچی رو دوشته که میزاره بری جلو! همین دو سه روز پیش داشتم گوست و بلک اوپس میزدم والا اونا خیلی بهتر از این بودن! نمیدونم نسخه نهایی هم همینه گرافیک یا نه ! ولی فکر نکنم از این بهتر بشه. کلا نا امیدم کرد تنها هدفم هم انلاین این بازی بود که اینم اینجوریه! احتمالا خریدم کنسله میرم رو تایتان فال:|

خواستین عکس میزارم ببینید چجوریه!اون تریلری که از انلاین اومد رو یادتونه؟گرافیک بازی حتی نزدیک اونم نیست ! نمیدونم چرا

فعلا یک آپدیت 300 مگ داده باید ببینم بعد اون تغییری می کنه
ممنون بابت توضیحات کاملت.بیشتر بازی کردی لطفا بازم توضیحات رو بده.
من خودم فقط و فقط به خاطر بخش داستانیش میخرم.خدا هم کنه ریمستر رو بعدا جدا بفروشن.کلا مولتی پلیرش که تقلیدیه و الانم که شما میگی همون تقلیدم نتونستن درست انجام بدن.

faru

کاربر سایت
Jun 27, 2012
75
الان چه فرقی کرده باbo3 ! اعصابم خرد میشه میبینم بازی داره به سمت نابودی میره البته انقد میفروشه که بازم با پررویی تمام میاد همون نسخه سال پیش با یه ذره تغییرات میده بیرون! Mw remaster با اختلاف از iw بهتره :)):))

• Like
Reactions: mohamada

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من از دیشب تا حالا یه دستم نتونسم بازی کنم :| واسم پیدا نمیکنه هیچکسو نمیدونم چرا همچین شده

اون آپدیت 300 مگابایتی هم گرفتم بازم پیدا نمیکنه

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
ممنون بابت توضیحات کاملت.بیشتر بازی کردی لطفا بازم توضیحات رو بده.
من خودم فقط و فقط به خاطر بخش داستانیش میخرم.خدا هم کنه ریمستر رو بعدا جدا بفروشن.کلا مولتی پلیرش که تقلیدیه و الانم که شما میگی همون تقلیدم نتونستن درست انجام بدن.

بخش داستانی بازی هم خیلی وقته دیگه رنگ و بویی نداره با این تعریفایی که میکنن دیگه نا امید شدم به خریدش خودشونم میدونن بازیشون ارزش خرید نداره اومدن یه ریمستر چسبوندن بقلش و بزور میگن باید این اشغالو بخرید تا بتونین اونم بازی کنین دیگه چقدر یه شرکت میتونه کثیف باشه هر چی خودمو گول زدم بگم نه ایندفعه خوبه فایده نداره

• Like

..ROC..

کاربر سایت
Jul 4, 2012
143
کافیه یه نگاه به تاپیک نئوگف بندازید تا به عمق فاجعه پی ببرید. جدا از این که تقریبا همه از بتا نالیدن، گفتن با وجود این که گیم پلی بخش چند نفره مشابه بلکس آپس 3 باز نمی تونه اون تجربه سرگرم کننده را به بازیکن ها هدیه بده. حالا به تمام اینا مشکلات سرور هم اضافه کنید تا متوجه بشید که اینفینیت وارفر چه بتا لانچ بدی داشته. البته بگم بعضی ها گفتن بتا فان بوده و لذت بردن ولی بیشتر از بازی انتقاد داشتن.
Wow as someone who has been playing COD since COD3 this has the be worst MP yet. The past few games have just been horrible with spawns and map designs but, this takes the cake. The story I'm sure will be good but the environments and designs for the MP are just terrible.
The map design is awful. The boosting movement is bad enough but to always have a route to circle around someone is just silly on top of that. All I want for the next CoD is boots on the ground and great map design. That's all. I feel like I'm not asking for much here. I'm a simple guy. This feels like a bad version of Black Ops 3 with a Halo twist.
اسکار بهترین کامنت هم می رسه به ایشون:
Every Call of Duty game has bullshit in it, but it's like the devs decided to take every single bit of bullshit from every game and pile it together to make one big piece of gigantic shit.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر