Call of Duty: Infinite Warfare + COD4 Remastered | PC

2vrs_call-duty-infinite-warfare-release-date-xbox-one-ps4-pc_-_copy.png

Title: Call of Duty: Infinite Warfare
Developer:
Publisher: Activision
Platform: PC / Windows
Release date: 04.11.16

مثل هر سال دوباره شاهد عرضه نسخه ی جدید از Call of duty هستیم. این عنوان که توسط استودیو Infinity Ward ساخته شده و بیشتر مراحل آن در فضا اتفاق میفتد. نکته ی قابل توجه استفاده از چهره های مطرح مثل Kit Harington و David Harewood و Jamie Gray Hyder به جای شخصیت های بازی است. همچنین این شرکت به همراه این بازی، نسخه ی بازسازی شده ی CoD 4: Modern Warfare را عرضه کرده است. باید دید آیا این شماره از سری بازی های Call of duty توانسته به روزهای اوج خود بازگردد؟

آخرین ویرایش:

samooreabi

کاربر سایت
Jun 15, 2016
65
من بازیش کردم. حدود 1 ساعت. سینگل بازی خیلی خوبه. کات سین ها، گرافیک، تنوع اسلحه هم خوبه. بهینه سازی هم برای لانچ بازی خوبه. یه مقدار افت فریم هست که فکر کنم با پچ حل میشه. بر عکس BO III از سینگل این بازی لذت بردم.

ویرایش: یادم نبود درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنم(!!!!!!) همون یه ذره افت فریم هم برطرف شد.

راجب تنظیمات بازی یه توضیح میدی؟ منظورم تنظیمات گرافیکه ( بیشترین حدش High یا Ultra هم داره؟)

و اینکه مشخصات سیستم خودت و میگی و بگو رو چه حالتی بازی و بازی کردی از لحاظ گرافیکی

و اینکه من بازی بتلفیلد و روی بالاترین تنظیمات بازی کردم بدون یه زره لگ داشتن میتونم اینم به این صورت بازی کنم؟

CorI3 ، VGAR7 360 2gig AMD ، Ram 16gig این سیستم منه

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
راجب تنظیمات بازی یه توضیح میدی؟ منظورم تنظیمات گرافیکه ( بیشترین حدش High یا Ultra هم داره؟)

و اینکه مشخصات سیستم خودت و میگی و بگو رو چه حالتی بازی و بازی کردی از لحاظ گرافیکی

و اینکه من بازی بتلفیلد و روی بالاترین تنظیمات بازی کردم بدون یه زره لگ داشتن میتونم اینم به این صورت بازی کنم؟

CorI3 ، VGAR7 360 2gig AMD ، Ram 16gig این سیستم منه
من اصلا سیستم قوی ندارم. رزولیشین 720P با آخرین تنظیمات بازی میکنم. تنظیمات هم بیشتر High هست. فقط یه Ultra داره. حالا شاید برای سیستم من اینطوره. نکته ی مهم در مورد این بازی اینه که خیلی رم میگیره. به نظرم شما هم میتونی با تنظیمات High بازیش کنی. مخصوصا اینکه رم بالایی داری. اینم عکس از تنظیمات:

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
کسایی که بازی رو دارن روی کامپیوتر بازی میکنن بگن بازی نسبت به BO3 چقدر سنگینه؟
از اون بهینه‎تر هست یا وضعش بدتره؟

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
کسایی که بازی رو دارن روی کامپیوتر بازی میکنن بگن بازی نسبت به BO3 چقدر سنگینه؟
از اون بهینه‎تر هست یا وضعش بدتره؟
روی سیستم من که این بازی بهینه تر از Black Ops III هست. گرافیک اش هم بهتره. مخصوصا توی فضا.
خدا پدر اکتی رو بیامرزه.مثل ea برای بازیهاش قفل های خفن نمیزاره.بازی چند ساعته کرک شد.
اتفاقا این قفل هم روز های خفنی داشت. (Arxan). همون دو سال پیش که GTA V عرضه شد. دقیقا مثل دنووا یه موش و گربه بازی شده بود و هی کرک میشد و اونا هم قفل رو با آپدیت GTA V تغییر میدادن. دقیقا یادمه دو بار قفل رو عوض کردن. یه بار سر کرک 3DM و یه بار هم سر کرک Reloaded برای GTA V.ولی چند وقتی هست که خیلی راحت تر کرک میشه. راحت میتونن قفل رو دور بزنن. شاید چون پشتیبانی مالی Denuvo رو نداره. DLC های Black Ops III به خاطر همین قفل خیلی دیر توسط Reloaded کرک میشدن.

• Like
Reactions: mohsendevil

samooreabi

کاربر سایت
Jun 15, 2016
65
من اصلا سیستم قوی ندارم. رزولیشین 720P با آخرین تنظیمات بازی میکنم. تنظیمات هم بیشتر High هست. فقط یه Ultra داره. حالا شاید برای سیستم من اینطوره. نکته ی مهم در مورد این بازی اینه که خیلی رم میگیره. به نظرم شما هم میتونی با تنظیمات High بازیش کنی. مخصوصا اینکه رم بالایی داری. اینم عکس از تنظیمات:

ممنون بابت پاسخگویی خوبت دوست عزیز

• Like
Reactions: -Poormaz-

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
دوستانی که این بازی رو پایرت کردین نوش جونشون ولی روی صحبتم با دوستانی هست که بازی رو اوریجینال خریدین و یا قصد خریدش رو دارید. شخصا یه سالی میشه که روی آوردم به بازی اوریجینال و تا جایی که بتونم اوریج میگیرم. مخصوصا با کمپانی هایی مثل CDPR و سازنده ی Shadow Warrior 2. برای مولتی هم قصد خرید Infinite warfare رو داشتم. توی یکی دو روز گذشته کلی ویدیو و Twitch از مولتی بازی دیدم. سینگل بازی رو هم که خودم تجربه کردم. فقط میتونم بگم واقعا برای Activation متاسفم با ارائه ی مولتی بازی. یکی از بدترین مولتی هایی که به عمرم دیدم. یکی از بدترین اشتباهاتی که توی مولتی دیدم استفاده نکردن از سرور (مثل بتل 1) هست. اصلا بازی Anti Cheat نداره. به راحتی میشه چیت زد. تعداد پلیر هم با گند Microsoft/Activation به مراتب کم شده. خیلی ها رو توی فروم میبینم که به خاطر 20 درصد تخفیف رفتن سمت Windows store و از اونجایی که پلیر استور با استیم هیچ ارتباطی نداره بازی به شدت خلوت شده. اگه توی ساعات شلوغ بازی نکنید بیشتر ماد ها غیر قابل بازیه. به فرض مثال که تعداد پلیر توی PC از کنسول کمتره. خب Microsoft/Activation هم اومدن با این روش همین مقدار رو نصف کردن. اونم روی PC. کجای دنیا همچین چیزی دیدین؟ مگه میشه من یه بازی مثل Division رو روی Steam بخرم ولی نتونم با دوستم توی Uplay بازی کنم و تازه این بدترین مشکل بازی نیست. توی مولتی بزرگترین مشکل اش مدت زمان کشت یا همون Time to Kill هست. به سرعت میمیرید. شاید نهایت با دو گلوله. بعد از اون ور میتونید اسلحه تون رو به خوبی Customize کنید که به هیچ عنوان توی مولتی با این "Time to Kill" کاربرد نداره. میتونم توی Customize دمیج یا Accuracy اسلحه ی رو مثلا از 40 درصد به 80 درصد برسونم ولی وقتی به حالِ من توی مولتی هیچ فرقی نمیکنه چرا باید اینکار رو بکنم؟ وقتی آخرین نظرات توی صفحه ی استیم رو چک میکنم یک نفر هم این بازی رو پیشنهاد نکرده. برای بازی هایی که اساس و محتوای آینده شون فقط مولتی هست باید بهتر از این عمل کنند. من نه عشق بتل دارم و نه نفرتی از PC. ولی اگه میخواین این بازی رو حتما بخرید و شرایط اش رو دارید روی کنسول بخرید و به هیچ عنوان Season Pass بازی رو نخرید. این فرانچایز میلیون ها دلار برای Activation سود داشته ولی اصلا به پلیرهاش اهمیت نمیده. اونم همین Activation که از ترس فروش پایین بازی اش، ملت رو مجبور میکنه که 80 دلار پول بابت بازی بدین تا ریمستر COD 4 رو بهتون بده.

pendulum

کاربر سایت
Nov 7, 2016
30
سیستم نرمال برای این بازی مشخص نشده؟
راستی ربط این بازی به سریال گیم او ترون چیه؟ کیت هریگتون کجاش شبیه نظامی های سال 2030 هست؟

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
بازی از نظر پرفورمنس خوبه . اما مثل بقیه کآل های این نسل به شدت رم خور هستش . کل منابع سیستم رو میگیره . گرافیکش پخته تر شده و نسبت به بلک آپس 3 ویژوال بهتری رو میبینیم . دوستان بازی رو نصب کنند و وارد بازی شن و از بازی خارج بشین و سیستم رو دوباره راه اندازی کنید . با این کار لگ از بین میره.

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
دوستان COD4 نسخه اصلشو میشد با گارنا و ... آنلاین بازی کرد! این ریمسترش هم میشه از این شیوه استفاده کرد؟

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
خوب من هم حدود 3 ساعت بخش داستانی رو بازی کردم، واقعا عالیه، فضاسازی بازی فوق العاده خوبه و به شما حس یه جنگ واقعی رو میده، بعد بخش داستانی ضعیف Black Ops 3 و بخش داستانی متوسط Advanced Warfare و Ghost، این بازی واقعا حس یه Call of Duty واقعی تو بخش تکنفره رو بهم داد؛ خلاصه بازی هر مشکلی داره تو بخش مولتی هست ولی بخش داستانی واقعا خوب کار شده. من که لذت بردم از بازی. جان اسنو هم بهش میاد آدم بد باشه:D

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
من یه مشکلی دارم در مورد این بازی، اینکه به نظرم گرافیک خیلی پایینه . تنظینات هم همه high هست که بیشتر از اون هم نداره و فقط دو تا اولترا داشت که یکیش رو فقط اولترا کردم. درایور هم آپدیت کردم
آیا برای همه اینجوریه...یه راهنمایی بکنید لطفا.
دوستانی هم که سیستمشون خیلی بالاست آیا این مشکل رو دارن؟ به طور کلی لباس هم رزم ها، اسلحه و تکسچرهای دیگه بی کیفیته!!
الان فکر کنم مرحله 2 هستم.
در ضمن این گزینه Render resolution چیه؟
core i5 - gtx 760 - 8 gig ram
اینم عکس ها با تنظیماتی که بالا گفتم + full hd:
11517176664376227952.jpg
zhirrgiyvmh8.jpg
wvkca9e9yfwr.jpg
87x40d9lmakv.jpg
0np79fie8st6.jpg
h6b27oymzpkk.jpg
62sz2a7ft7v9.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند