Call of Duty: Ghosts | XBL

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان برای معرفی نیمدم اکثرا کمو بیش منو میشناسید یا خوب یا بد یه سوال دارم سایتی سراغ دارید که اپدیت اخری همین امروز یا دیشب گوست را داشته باشه با پیس دان کنیم بریزم رو کنسول این ماکرو احم----ق دانلودش جون میگیره مرسی

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوستان ميگم وضعيت Matchmaking چطوره !؟ مثه BO2 اذيت ميكنه يا راحت ميشه بازى كرد !؟ کلا راجت لابی پیدا میکنه یا نه !؟

am3

کاربر سایت
Jan 11, 2013
205
نام
amir
سلام دوستان برای معرفی نیمدم اکثرا کمو بیش منو میشناسید یا خوب یا بد یه سوال دارم سایتی سراغ دارید که اپدیت اخری همین امروز یا دیشب گوست را داشته باشه با پیس دان کنیم بریزم رو کنسول این ماکرو احم----ق دانلودش جون میگیره مرسی
من دیشب از خود مایکرو دان کردم
100 مگ و خورده ای بیشتر نبود
خیلی راحت هم دان شد

کسی هست امروز بازی کنیم؟

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
دوستان! با دیسک یکش میشه مولتی زد یا اون کانتنتی که تو دیسک دو هست لازمه و آیا تاثیری تو گرافیک مولتی داره یا فقط واسه سینگله؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
دوستان! با دیسک یکش میشه مولتی زد یا اون کانتنتی که تو دیسک دو هست لازمه و آیا تاثیری تو گرافیک مولتی داره یا فقط واسه سینگله؟
فقط سینگل هست ووقتی دیسک 1 رو بزاری اجازه نمیده بری داخل بخش کمپینگ ولی داخل بخش چند نفره میزاره دی وی دی 2 رو هم میتونی نخری و جدا دانلود کنی 2 گیگ هست.

secktor

کاربر سایت
Sep 29, 2013
10
سلام
از دوستان لطفا یک نفر اموزش انلاین بازی کردن Call of Duty: Ghosts بزاره تا کسایی که نمیدونن چجوری انلاین بازی کنن یاد بگیرن
دستتون درد نکنه

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام آقایون کال آف باز لطفا یکم در مورد مولتی بازی توضیح بدید که چطوریه و سرورهاش خوبه یا نه ؟
با توجه به اینکه سرورها ماله اینفنتی وارد هستش نسبت به بازی قبلی بهتر شده.

- - -ویرایش - - -

سلام چرا من مولتی نمی تونم بازی کنم بالای صفحه درصد matchmaking پر می شه ولی می زنه اون بالا شما به 7 بازیکن دیگر احتیاج داری
سلام :D
مشکل از اینترنتت هست باید جین دوستات شی.

- - -ویرایش - - -

سلام
از دوستان لطفا یک نفر اموزش انلاین بازی کردن Call of Duty: Ghosts بزاره تا کسایی که نمیدونن چجوری انلاین بازی کنن یاد بگیرن
دستتون درد نکنه
آموزش نمیخواد که:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر