Call of Duty: Ghosts رسما تایید شد

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,398
نام
Matthew
20130429_call_of_duty_ghosts.jpg

پس از شایعات فراوان، شرکت Activision نسخه ی بعدی فرانچایز بیلیون دلاری خود یعنی Call of Duty را معرفی نمود، عنوان Call of Duty: Ghosts، سری بعدی آن است که برای Xbox 360 ،PS3 و PC، به همراه کنسول های نسل
بعدی در تاریخ 5 November امسال عرضه خواهد شد. خبری از تایید نسخه ی Wii U نیست.

نسخه ی نسل بعدی این بازی از یک موتور کاملا جدید بهره می برد، در حالی که موتور تمامی نسخه های این بازی از سال 2005 تاکنون فقط شاهد تغییرات اندک و سالانه بوده است.

اذعان دارند که نسخه ی چهارم Modern Warfare در دستان Infinity Ward باقی است.
آقای Mark Rubin، تهیه کننده ی Infinity Ward می گوید: تیم ما کنسول های نسل بعدی را دیده اند که به عنوان یک فرصتی مناسب، برای شروع یک قسمت جدید شروع می کنیم."
وی افزود: "ما یک نام تجاری ، یک موتور بازی سازی، و ایده هایی جدید به همراه تجربه های نو برای طرفدارانمان می سازیم."

Activision نسخه ی نسل بعدی این بازی بعلاوه ی موتور جدید شرکت خود را در طی مراسم رونمایی کنسول بعدی شرکت Microsoft، یعنی در تاریخ 21 May معرفی خواهد کرد.

منبع

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
کسی نگفت خراب شده. منظورم تفاوت بین سطح MW2 و MW3 هست. قبول نداری پسرفت داشته؟ در ضمن دنیا همیشه همینجوره ... یه سری آواتارشون مثل من خوشحال میزنه یه سری هم مثل شما حرفه ای و هاردکور. شما 5 تومنی با هفتیرت تو هوا میزنی.
MW3 نسبت به MW2 چرا
ولی بنظر من BOII نسبت به BO اصلا پسرفت نداشت و در یک سطح بودن و خیلی هم خوب کار شده بود
از نظر داستانم خیلی قوی تر بود

اما این CoD ـی که میخواد بیاد رو دیگه نمیشه با قبلیا مقایسه کرد چون انجین بازی جدید شده و Next-gen شده
و باید ببینیم چقدر ایده توش به کار میبرن

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,928
نام
U-N-3-S
ما که شاگردیم داش کسری :biggrin1:

نه من گفتم که اگه IW بخواد میتونه به نفر ربطی نداره

اختیار داری. سوء تفاهم نشه, شوخی بود. منم امیدوارم همونطور که شما میگید در نسل جدید شاهد پیشرفت COD باشیم. در ضمن من به این خاطر این جوجه فوکولی رو
:d
آواتارم کردم چون فکر میکنم ممکنه تصاویر بیشتر از اسامی تو ذهن آدم بمونه.

In Your Roh :D :|

کسی میدونه اسم موتور گرافیکی چیه ؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
ما که شاگردیم داش کسری :biggrin1:

نه من گفتم که اگه IW بخواد میتونه به نفر ربطی نداره

اختیار داری. سوء تفاهم نشه, شوخی بود. منم امیدوارم همونطور که شما میگید در نسل جدید شاهد پیشرفت COD باشیم. در ضمن من به این خاطر این جوجه فوکولی رو
:d
آواتارم کردم چون فکر میکنم ممکنه تصاویر بیشتر از اسامی تو ذهن آدم بمونه.

In Your Roh :D :|

کسی میدونه اسم موتور گرافیکی چیه ؟
هنوز اطلاعاتی از انجین نیومده
فقط گفتن جدیده

همه نسخه های قبلی با ID Tech 3 بوده
احتمالا این نسخه با ورژن جدید تر ID Tech ساخته میشه

ASB_BOND

کاربر سایت
May 12, 2011
152
نام
بهروز
مارو بگو اول تیزر فکر کردم تبلیغ یوتیوب اشتباه دانلود کردم بعد دیدم نه داره از ماسک و روح این چیزا میگه ...
تیزر خوبی بود و فقط در حد معرفی بود بقیه چیزا کنفرانس ماکروسافت :D
با این بتل بازم ولی خاطره سوختن گوست تو مدرن ۲ یادم نمیره ... به همین منظور منتظرم
واقعا کار سختی داره تا مثل مدرن ۱ بخواد انقلاب کنه

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
هولی شت. تازه یادم اومد، برادر مکتاویش هم باید باشه احتماله زیاد :d
بستگی به زمان بازی داره, اگه قبل از 2011 باشه, مکتاویش نیست. اگه بعد از اون باشه, مکتاویش هم هست:D
چون تو مرحله اول MW1 بود که مکتاویش تازه سرباز شد:D

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
اسم بازی Ghosts هست ونه Ghost!!!!! چه ربطی به پرایس و.... داره اخه؟؟؟
خود Infimity هم گفته کاملا داستان و شخصیت های متفاوتی داره

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
کاپیتان پرایس خاری در چشم دشمنان FPS ــه ناب نسل فعلی و اینده:bighug::d این پیرمرد چه هیزم تری به شما دشمنان فروخته اخه؟:|

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,167
نام
∂αнмα
بستگی به زمان بازی داره, اگه قبل از 2011 باشه, مکتاویش نیست. اگه بعد از اون باشه, مکتاویش هم هست:D
چون تو مرحله اول MW1 بود که مکتاویش تازه سرباز شد:D
شما میدونی وقایع MW 3 تو چه سالی اتفاق می افتاد حوالی 2020 بود اگه اشتباه نکنم

مکتاویش و پرایس هم میتونند یکی از شخصیت های بازی باشند ولی نه شخصیت تاثیر گذار از نظر من البته اینجوری باشه بهتره

---------- نوشته در 04:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:31 PM ارسال شده بود ----------

کاپیتان پرایس خاری در چشم دشمنان FPS ــه ناب نسل فعلی و اینده:bighug::d این پیرمرد چه هیزم تری به شما دشمنان فروخته اخه؟:|
هیچ کاری نکرده فقط یکم زیادی عمر کرده به همین دلیل تا الان هفت تا جون پیدا کرده که حالا حالا ها ممکنه جوناش تموم نشه :d و بخوان تو این بازی شرکتش بدند .

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
من تو یه تاپیک دیگه هم اینو گفتم.. نمدونم انصافا رو چه حسابی انقدر به سن پرایس گیر میدید!؟ :d
MW2 فقط 5 سال بعد از MW1 بود، MW3 هم دقیقا بعد از MW2 بود... یعنی مشکلتون الان این 5 ساله!!؟ :|

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,167
نام
∂αнмα
من تو یه تاپیک دیگه هم اینو گفتم.. نمدونم انصافا رو چه حسابی انقدر به سن پرایس گیر میدید!؟ :d
MW2 فقط 5 سال بعد از MW1 بود، MW3 هم دقیقا بعد از MW2 بود... یعنی مشکلتون الان این 5 ساله!!؟ :|
مشکل مون سر شرکت داشتنش در جنگ جهانی دوم و جنگ های مدرن هست :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر