Multi Platform Call of Duty: Black Ops III | PC

41109696565906184856.jpg

سازنده : Treyarch
ناشر : Activision
سبک : First-person shooter
پلتفرم : Xbox One ,PlayStation 4 ,Microsoft Windows
تاریخ انتشار : Nov 6, 2015

اطلاعات بازی :

فعلا بازی با یـ تریلر معرفی شده و باید برا اطلاعات بیشتر تا April 26th صبر کرد ....

تاپیک تصاویر بازی >>> اینجا
تاپیک مشکلات
Call of Duty: Black Ops III (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...) >>> بزودی
سایت ناشر بازی >>> اینجا
سایت سازنده ی بازی >>> اینجا
سایت بازی >>> اینجا

سیستم مورد نیاز :

: Call of Duty: Black Ops 3 – PC Minimum Requirements

Operating System: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit-
Processor: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom™ II X4 810 @ 2.60 GHz-
Memory: 6 GB RAM-
Graphics: GeForce GTX 470 @ 1GB / Radeon HD 6970 @ 1GB-
DirectX: Version 11-
Network: Broadband Internet connection-
Sound Card: DirectX Compatible-

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
جدا از اینکه اینبار هم با همون داستان کلیشه ای طرفیم چرا مرحله اول به سایپا (:))) حمله کردیم؟ (دقت کردین لوگو هارو؟)

خدا پدر مادر Respawn رو بیامرزه یه ایده داد دیگه کلا call of duty داره راهشو ادامه میده ، خدا قوت ...

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من تا اخرش که رفتم بازی بهتر شد در این صحرای fps که خیلی کم شده همچنان cod جز یکی از بهترین ها هست ای کاش اینقدر تخیلی نمی شد بازی با داستان بازی هم حال نکردم فریم دهی بازی هم که افتضاح عمل می کرد صداگذاری بازی هم افت زیادی داشت خیلی هم صدای بازی کم شده بود با تمام این حرف ها امتیاز من به بازی 8.5 هست چرا که مدت زمان بازی افزایش زیادی داشت گرافیک بازی هم خیی بهتر شده بود اکشن برخی مرحله ها هم عالی بود.

یاد cod 1 به خیر روزی که خریدمش چه برفی هم می یومد که البته دیگه الان برف مرف نمیاد:d

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
دوستانی که بازی تموم کردند :

بازی تا آخرش مراحل با گروه ( هوش مصنوعی ) هستی یا تنها ؟

سیستممو عوض کردم بازی مثل مرد اجرا می شه .

- - -ویرایش - - -

منم 5.6 مرحله ای رفتم نه هیجانی دیدم نه صحنه سینمایی قشنگی که به وجد بیاره منو! فقط رباط بکش برو جلو ادم بکش برو جلو و همین طور تکرار و تکرار :cursing:

صحنه سینمایی که زیاد داره

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
چرا هوش مصنوعی انقدر بده!؟ بعضی جاها یارای خودی و حتی سربازای دشمن جاشون خشک می زنند و تکون نمی خورند!؟ درجه سختی رو بالا می بره طرف با تفنگش زون می کنه روت و یک راست تیر میزنه...این هوش الانه!؟
مراحل هم خیلی ابکی شده... تقریبا یکنواخت و بدون خش هیجان اوری... کلا بازی افت بدی داشته... به من باشه نمره بازی رو می دم 6 از 10 ... البته با ارفاق بسیار زیاد

zma

کاربر سایت
Jun 11, 2015
24
این سری بدترین تاریخ هست آقا گرافیک نخواستیم گیم پلی معروف و استثانی این بازی کجا رفت!بجز 3 مرحله گیم پلی بد بود مخصوصا آخر بازی حوصله ام سر رفت همش میگفتم تموم شو لعنتی! هوش مصنوعی جالب نبود داستان افتضاح بجز گرافیک چیزی نداشت! منم 6 از 10

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی تموم کردم . این سری جز بهترین های تاریخ توی سبک خودش هست ولی black ops 3 از بقیه پایین تر بود.

مرحله آخر خوب بود تا جایی که توهمی شد و جالب نبود ولی به هر حال نبردهای عظیمی داشت و در کل با ارفاق خوب بود .

بهش نمره : 7.5 از 10 می دهم (به قبلی ها اکثرا 10 می دادم)

کسی می دونه شماره بعدی اسمش چیه ؟

دوست دارم درباره جنگ جهانی باشه خیلی فضای توپی داره

XPrinCe

کاربر سایت
Nov 10, 2008
242
نام
M 3 H D I
دوستان اگه دقت کنید بازی های جدید
بیشتر روی بخش مولتی پلیر دارن مانور میدن
در نتیجه داستان بازی و مراحلش دیگه مثل قدیما اهمیت آنچنانی نداره
شما به هیچ وجه نمیتونید بخش داستانی این بازی رو با ورژن های قدیمی تر مقایسه کنید
چون واقعا حرفی واسه گفتن نداره !

اما ...

1. COD: Black Ops III و Fallout 4 پر فروش ترین بازی های حال حاضر هستند!

2. بخش آنلاین (Multiplayer و Zombie) این بازی جذابیت فوق العاده ای نسبت به بخش Champion بازی داره
Customize کردن اسلحه ها، کلاس های خاص کارکتر ها، از جمله مواردی هستند که جدابیت خاصی به بخش آنلاین بازی دادن

در کل :
شاید در بخش آفلاین امتیاز 6 یا 7 امتیاز مناسبی باشه
اما در بخش آنلاین کمتر از 9 نمیتونید بهش امتیاز بدید ! ;)

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
خب بازی رو امروز تموم کردم این چی بود دیگه مخصوصا مراحل آخرش:| کاملا آبکی بازی فقط گرافیکه که انصافا تو این قسمت پیشرفت خوبی داشت ولی خب برای

من جالب فریم دهیش بود البته با آخرین تنظیمات و با آپدیت 2 60 فریم راحت میگرفتم ولی این لگاش خیلی جالب بود قشنگ تو صحنه ای که فقط کاراکترها با هم صحبت میکردن و هیچ درگیری وجود نداشت

لگ داشتم البته خیلی کم ولی تو شلوغ ترین صحنه ها و انفجارها و افکت ها 60 ثابت بود:|

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
دوستان اگه دقت کنید بازی های جدید
بیشتر روی بخش مولتی پلیر دارن مانور میدن
در نتیجه داستان بازی و مراحلش دیگه مثل قدیما اهمیت آنچنانی نداره
شما به هیچ وجه نمیتونید بخش داستانی این بازی رو با ورژن های قدیمی تر مقایسه کنید
چون واقعا حرفی واسه گفتن نداره !

اما ...

1. COD: Black Ops III و Fallout 4 پر فروش ترین بازی های حال حاضر هستند!

2. بخش آنلاین (Multiplayer و Zombie) این بازی جذابیت فوق العاده ای نسبت به بخش Champion بازی داره
Customize کردن اسلحه ها، کلاس های خاص کارکتر ها، از جمله مواردی هستند که جدابیت خاصی به بخش آنلاین بازی دادن

در کل :
شاید در بخش آفلاین امتیاز 6 یا 7 امتیاز مناسبی باشه
اما در بخش آنلاین کمتر از 9 نمیتونید بهش امتیاز بدید ! ;)

بازم داستانش به خیلی از بازی های آبکی میارزه و مخصوصا صحنه های سینماییش

احتمالا شماره بعدی modern warfare 4 هست و بازگشت کاپیتان پرایس و داستانی بسیار زیبا .

همیشه سری modern warfare داستان هاش عالی بوده

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
بازی تموم کردم . این سری جز بهترین های تاریخ توی سبک خودش هست ولی black ops 3 از بقیه پایین تر بود.

مرحله آخر خوب بود تا جایی که توهمی شد و جالب نبود ولی به هر حال نبردهای عظیمی داشت و در کل با ارفاق خوب بود .

بهش نمره : 7.5 از 10 می دهم (به قبلی ها اکثرا 10 می دادم)

کسی می دونه شماره بعدی اسمش چیه ؟

دوست دارم درباره جنگ جهانی باشه خیلی فضای توپی داره

بازم داستانش به خیلی از بازی های آبکی میارزه و مخصوصا صحنه های سینماییش

احتمالا شماره بعدی modern warfare 4 هست و بازگشت کاپیتان پرایس و داستانی بسیار زیبا .

همیشه سری modern warfare داستان هاش عالی بوده

مجبور نبودی برار . دفعه دیگه دانلود نکن

یه بازی انقدر ارزش نداره که بخوایم به خاطرش به هم بد و بیراه بگیم...
خوش به حال اکتیویژن که هوادارانی مثل شما داره.... به خصوص که در مورد سری بعدی بازی که هعیچ اطلاعاتی ازش در دسترس نیست سوال می کنید و بعد هم خودتون بهش جواب می دید!

سه سری اخر COD رو از لحاظ متا و نقد های دیگران هم ضعیف ظاهر شده و در کل ارزش بازی کال او رو در سراشیبی می بینم... این بازی هوش مصنوعی بسیار ضعیفی داشت ... داستان بازی گنگ و بی ربط و فاقد جذابیت هست و صرفا فقط برای خالی نبودن عریضه هست... نکته قوت بازی انلاین و مولتیش هست که اونم برای من بی همیت هست چون وقت انلاین زدن رو ندارم... گرافیک بازی هم کمی رشد داشته اما باز هم در حد یه نسل هشتم نیست ضمن اینکه بازی در کل بهینه هم نیست...
من به بازی از 10 نمره 6 می دم....

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
بازی رو در مُد داستانی تموم کردم و کمی نیز مُد زامبی رو رفتم . اگه به چشم کآل آو بخوام به بازی نگاه کنم که اصلا شبیه قبلیا نیست . کلا فرق کرده . مرحله اول خوب بود ولی مراحل آموزشی بازی طولانی و حوصله سربره . در کل بازی زیبایی بود و داستان جالبی داشت . مراحل آخر هم متنوع بود و فلاش بک های خوبی به نسخه های قدیمی میزد . گرافیک راضی کننده بود . متاسفانه عدم بهینگی تو این بازی فریاد میزد . اجرای بازی بدون داشتن هارد SSD و کارت گرافیک زیر 4 گیگ رم آنبرد تقریبا غیر ممکنه ( در بالاترین تنظیمات).
در کل امتیاز 7 خوبه براش!

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین

چشم دفعه بعد که خواستم دانلود کنم از شما اجازه میگیرم :| منم به هوای نظرات امثال شماها که به هر چرندی میگید خوبه رفتم سراغش )x

شما که عقل کل هستی (به حساب خودت) نباید هر کی هر چی گفت انجام بدی .

ما طرفدارای ندای وظیفه اگر بازی کم و کاستی هایی داشته باشد به حساب بازی چشم پوشی می کنیم و می گیم عالی نبوده ولی خوب بوده . شما که طرفدار نیستی کمی تحقیق کن بعد دانلودش کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر