Call of Duty: Black Ops II | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,853
نام
مرتضی
دوستان کسی اون مرحله ای که دوست زخمیت همراهته بعد از روی قایق وارد جنگل میشیم و توی علفزارها قایم میشی که چند تا بچه تفنگ دستشونه رو رد کرده؟

برای من هی قفل میکنه و باید دستگاه رو خاموش کنم
هنوز یاد نگرفتین از اسپویلر استفاده کنین؟بابا خسته شدیم اینقد یه حرف رو تکرار کردیم نمیدونم چرا کسی برخورد نمیکنه)x
منظورتون چیه دوست عزیز؟
وقتی میخوای یه چیزی بگی که بخشی از داستان یا گیم پلی یا محیط و.... بازی رو لو میده اون بخش از نوشتت رو انتخاب کن و بعد روی دکمه ی Spتو همون کادری که داری متن رو مینویسی کلیک کن تا نوشتت مخفی بشه و هر کی خواست باز کنه و ببینه

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
خیلی ببخشید ، ولی شما از کجا اینقد مطمعنی !؟ نکنه تو مایکروسافت کار میکنی !؟ :-/ خواهشا جو الکی ندید فعلا که خبری نیس !!
کاش Face Palm آزاد بود:|
داداش من وقتی شما بازی رو قبل از ریلیز رسمی بازی کنی می‌ره تو قسمت Profile و Save می‌شه تا در صورت آزاد شدن Achievement ها، اچیو هات تو اون قسمت برن!
حالا شما اگر بری Live همین Achiev هایی که گرفتی ثبت می‌شه و Micro هم می‌بینه و بن می‌کنه!
من نه تو MS کار می‌کنم نه رییس شرکتشم! طبق تجربه ای که من و هزاران نفری دیگه داریم اومدم اطلاع رسانی کردم!

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
ببخشید بازی گرافیک داره تا بخرم تا پولم به باد نره اخر توی همه کالف ها بجز 7 اصلا گرافیکی ندیدم مثل بازی کمودور میمونه

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
اقا یکی بیاد از بازی بگه چجوریاست فیس گیم پلی روونه یا نه اصلا ارزش پول دادن داره فرقی با نسخه های قبل داره ؟ مولتیش چطوره در حد بتل هست یا نه شاهکاره یا مزخرف کی بازی کرده بیاد بگه دیگه همیشه سینگل کال اف خوب بوده ولی مولتیش نه الان خوب شده مولتیش مثل قبله یا واقعی تر شده

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
7 کی اومد ما نفهمیدیم؟!
همون موقع که gta 15 اومد!
منظورش Black Ops هست :|
اقا یکی بیاد از بازی بگه چجوریاست فیس گیم پلی روونه یا نه اصلا ارزش پول دادن داره فرقی با نسخه های قبل داره ؟ مولتیش چطوره در حد بتل هست یا نه شاهکاره یا مزخرف کی بازی کرده بیاد بگه دیگه همیشه سینگل کال اف خوب بوده ولی مولتیش نه الان خوب شده مولتیش مثل قبله یا واقعی تر شده
الان دو نسخه از COD جزو ده تای اول XBLIVE هست!اگه منظورت اینه که شبیه dF3 هست که نه نیست!
(واقعی هم اینه که یه تانک با کلیدش وسط زمین ولو باشه؟:)))

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,969
در بن بگم حتما بن میشید اگه الان با پروفایلی که لایو میرید برید بازی کنید اچیو هم بگیرید.

کلا بازی های بزرگ و حساس مثل cod و halo رو نباید تا وقتی رسمی ریلیز نشدن بازی کرد رو پروفایل اصلی

Sam Drake

Giggity
Gold User
Dec 24, 2010
569
نام
Ahmadreza
واسه بازی Title update نیومده؟!
من هرچی سعی کردم نتونستم تو مولتی پلیرش Join بشم.

در بن بگم حتما بن میشید اگه الان با پروفایلی که لایو میرید برید بازی کنید اچیو هم بگیرید.
امروز رفتم دیدم که بیش از 40 تا از دوستام دارن بازی میکنن و تازه یکی از اون ها هم بازی رو به کلی تموم کرده.من الان فقط مشکلم مولتی پلیر هستش که نمیتونم کانت شم.

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
لطفا یکی در مورد گرافیک بازی ی توضیحی بده.... فقط خدا کنه مثل MW3 گرافیکش فاجعه نباشه :-&

در یک کلام اصلا توقع گرافیک آنچنانی از بازی نداشته باشید زیاد تعییر نکرده ولی بازی روون و با سرعت بالای اجرا می شه و هیجان بسیار بالایی داره

اسلحه ها هم قشنگ شدن نوآوری در اسلحه ها بالاست قبل از شروع هر مرحله هم می تونید سلاحهاتون رو کاستومایز کنید بخش زامبی هم خیلی جالب شده زامبی های جدید با چشمهای آبی و موجودات عجیب غریب دیگه که اضافه شده

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
ببخشید بازی گرافیک داره تا بخرم تا پولم به باد نره اخر توی همه کالف ها بجز 7 اصلا گرافیکی ندیدم مثل بازی کمودور میمونه

شما یا کمودور بازی نکردید یا ایکس باکس
وگرنه این حرف رو نمیزدید

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
کاش Face Palm آزاد بود:|
داداش من وقتی شما بازی رو قبل از ریلیز رسمی بازی کنی می‌ره تو قسمت Profile و Save می‌شه تا در صورت آزاد شدن Achievement ها، اچیو هات تو اون قسمت برن!
حالا شما اگر بری Live همین Achiev هایی که گرفتی ثبت می‌شه و Micro هم می‌بینه و بن می‌کنه!
من نه تو MS کار می‌کنم نه رییس شرکتشم! طبق تجربه ای که من و هزاران نفری دیگه داریم اومدم اطلاع رسانی کردم!

کلا بازی های بزرگ و حساس مثل cod و halo رو نباید تا وقتی رسمی ریلیز نشدن بازی کرد رو پروفایل اصلی

من همه بازی ها رو قبل از عرضه بازی کردم و بن هم نشدم و کسی هم تا حالا به این شکل بن نشده...فوقش stats تون رو ریست میکنن که اون هم هنوز سروراش راه نیوفتاده.

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,969
من همه بازی ها رو قبل از عرضه بازی کردم و بن هم نشدم و کسی هم تا حالا به این شکل بن نشده...فوقش stats تون رو ریست میکنن که اون هم هنوز سروراش راه نیوفتاده.

درسته حساسیت بن نسبت به قبل کمتر شده ولی خطرش هست ، یک هفته و چند روز صبر کردن ریسکش کمتره تا اینکه بن شه طرف
ضمن اینکه اینجور بازی ها که اصلا کوتاهه میتونن با یه پروفایل دیگه یه دور بازی رو تموم کنن بعد که ریلیز شد رسمی با خیال راحت دیگه برن تو پروفایل اصلی و بازی کنن

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
من خودم مدرن 3 رو قبل عرضه بازی کردم ولی امسال قضیه فرق داره ماکرو به خاطر halo4 همرو بن کرد(کسانی که قبل عرضه بازی کردن)پس برای bo2 هم میتونه این کارو بکنه البته بازم بعید به نظر میاد چون از مدرن 2 به بعد دیگه بن نکرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر