Call of Duty: Black Ops 3 معرفی شد

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,989
نام
مهدی
Screen-Shot-2015-04-09-at-12.35.34-PM-620x360.png

Activision و Treyarch امروز به صورت رسمی در یک تریلر عنوان Call of Duty بعدی را معرفی کردند، Black Ops 3. در این تریلر عنوان شده که رونمایی از این بازی در تاریخ یکشنبه، April 26th رخ می‌دهد. (دانلود تریلر - 720p)

ویرایش:

box artها:

mapهای بازی تو تریلری که قرار هست منتشر بشه نمایش داده می‌شوند. فعلا یک سری اطلاعات راجبشون اومده:

MP map name one - Hunted - A mid to long range engagement map with a waterfall in the middle allowing for swimming mechanics. #BlackOps3
MP map name 2 - Combine - A tight, close quarters map allowing for SMG's and shotguns to dominate with a risky wall running spot. #BlackOps3
MP map name 3 - Stronghold - A snowy/icey based map in the foothills of Switzerland, allowing for CQB with long range engagements #BlackOps3
modeهای بازی:
Team Deathmatch, Domination, Kill Confirmed, Hard point, Free for All, Ground War, Demolition, S&D, CTF will all be returning. #BlackOps3

و در نهایت:

.Creating your own camo's in #BlackOps3 will be possible. 64 layers allows for interesting combinations

https://twitter.com/Long_Sensation/with_replies

تریلر

71729112968388207689.jpg

(Official Call of Duty®: Black Ops III Reveal Trailer | 1080 (60fps

تاریخ عرضه بازی (6th November) تایید شد.
هنگام دوییدن و شنا کردن می‌تونید از اسلحه استفاده کنید.
تو بخش مولتی می‌‌تونید از وسایل نقلیه استفاده کنید.

rlhhnc2nod63gvsli7zm.gif

بازی تنها برروی PS4, Xb1 و PC در November 6th عرضه خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,526
نام
محمد
از دید مثبت ماجرا که نگاه کنیم اینا اندازه یه E3 بازی نشون دادن تو این تریلر! :D یعنی چند تا تریلر دیگه تو E3 نشون بدن نیاز به نمایش بازی های دیگه نیست، همه ـشون رو یه جا می بینیم دیگه :D

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
از دید مثبت ماجرا که نگاه کنیم اینا اندازه یه E3 بازی نشون دادن تو این تریلر! :D یعنی چند تا تریلر دیگه تو E3 نشون بدن نیاز به نمایش بازی های دیگه نیست، همه ـشون رو یه جا می بینیم دیگه :D

Big Like:d
خوبه حد اقل تونستیم اولین نمایش Titanfall2 رو ببینیم:d

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
حالا یکسری میگن IW چیکار میکنه ، اینا 3 تا استودیو سر و ته یک کرباسن به قول معروف کمال همنشین در سه تاشون اثر کرده همشون ایده هاشون از بازی های دیگه میگیرن و تو سری نهادینه میکنن مثل AW میاد Exo suit میاره که تقریبا از روی Titanfall گرفتن بعد این یکی استودیو مباد همون exo با چندتا کپی از Deus ex و bioshock و.. اش شله قلم کار درست میکنه میزنه تو بازی بعد SD یک حرکت دیگه میزنه رو شماره بعدی و این چرخه معیوب ادامه داره احتمالا بعد از اومدن Titanfall 2 ممکنه کپی برداری های دیگه هم صورت بدن فروششونم میکنن سودم به جیب میزنن
نمیشه واقعا هم گفت بده و... چون متای بازی تا اینجا همه نسخه هاش حساب کنی بالای 80 بوده و منتقدم راضی کرده جز همون Ghost کلا COD یک اثر تجاری واسه سازندش و مثل فیلم های تجاری و ممکن ابکی هالیوود باشه باید تو این صنعت کنار اومد با Cod

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,769
نام
مراد حلیمی
خاک تو سرشون فقط همین:d
البته اینام تقصیر ندارن ها وقتی می بینن همچین چیزی رو باز 20 میلیون میخرن فردا پس فردا میرن از اسکایرم کپی می کنن شمشیر و اسبم میارن تو بازی

.

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
آیا فقط منم ک فک میکنم گرافیک بازی نسبت به AW خیلی پایین تره؟:|
این چی بود؟
عمرا 3 سال ساختش طول کشیده باشه اینا کشش میدن تا ببینین بقیه بازیا چی میشه بعد برن کپی پیست کنن: |

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,164
نام
Amir
فکر کنم جزو معدود نفراتی هستم که خوشش اومده
خیلی ردیف بود
موسیقی عالی بود
اصلا بازی fun شده
با گیم پلیش هم حال کردم
تیر اندازی در آب
ماشین سواری
فکر کنم این دست مولتیش خیلی پیشرفت کنه
ولی هر دفعه تریلرو میبینم خندم میگیره
با خودم میگم
آیا این کالافه؟

آخرین ویرایش:

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
میگم زامبی ها رو هم ول بدن تو بازی رسما Dying Light رو هم اضافه کنن! بخش رانندگی هم DC خوبه! مینی گیم هم فیفا رو بذارن بازی تنوعش بره بالاتر ! Sign های ویچر هم فراموس نشه!اسب مکانیکی هم اضافه کنن به پیروی از اسکایریم . در کنار Bioshock , Crysis , Halo , AW , Deus Ex , Titanfall 2 یکی از بهترین های COD رو میشه ساخت! به امید متای 97 !

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,164
نام
Amir
حالا مهم نیست بازی چی هست
مهم اینه که اسمش کالافه و طبق معمول قبل بازی همه ازش بد میگن و وقتی میاد همه میرن اول میخرن و همه لذت میبرن

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
سیر تکامل call of duty black ops:

call of duty black ops:
black_ops_colt_commandwhxr.jpg

call of duty black ops 2:
8B98OS5043UD0031.jpg

call of duty balck ops 3:
82rf6ky3qhmonoghbyy6.jpg

خدا آخر عاقبت black ops 4 رو بخیر کنه...!

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,098
نام
پوریا
اون شور و هیجانی که من برای بازی هایی مثل The Witcher 3 دارم برای نسخه های بعدی Assassin یا CoD ندارم. نباید هر سال بازی رو داد بیرون. میشه مثل الان. کاملا تابلوئه که این بازی یه جور رفع تکلیفه. وقتی ایده نداری و نمیتونی بسازی خب نساز. مگه خدا گفته هر سال CoD بازی کنیم. همش شده پول پرستی. باید هر سال بسازه و فروش کنه. میدونم که حتما بازیش میکنم. اون هم فقط برای زانر FPS. ولی خب این کجا و The Witcher کجا؟

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
تقلید و قلان و بهمانش رو کار ندارم، اما انصافاً فاز خالی بندی آبگوشتی این بازی همیشه برام جالب بوده.
البته دو شماره آخرش رو بازی نکردم، اما فکر کنم برای بازی کردن این آش شله قلم کار باید وقت کافی کنار بزارم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر