Call of Duty: Advanced Warfare | PC

59438111662205858464.jpg

سازنده : Sledgehammer
ناشر : Activision
تاریخ انتشار : Nov 4, 2014

با توجه به تریلر به نظر می رسد بازی Call of Duty: Advanced Warfare مربوط به جنگ های آینده باشد ، که میتوان به وسایل حمل و نقل بسیار بزرگی که می توانند غیب شوند ، سربازانی که Esque Exosuits (یک نوع لباس که یک سری قدرت خاص به انسان میده و قبلا تو فیلم Elysium ازشون استفاده شده) پوشیده اند، دستکش هایی که به شخصیت های بازی اجازه می دهند از ساختمان ها بالا روند (مثل دستکش هایی که تو فیلم Mission: Impossible Ghost Protocol وجود داشت) و موتور Hover در بای اشاره کرد.

از دیگر نکاتی که می توان در این تریلر مشاهده کرد، حضور Kevin Spacey بازیگر مشهور هالیوودی است
37120580645123826464.jpg

در آخر تریلر هم اعلام می شود بازی در تاریخ 4 نوامبر عرضه خواهد شد. Advanced Warfare یکی از Call of Duty هایی است که در سال 2010 توسط Activision ثبت شده بود. در همان سال Future Warfare, Secret Warfare, و Space Warfare هم توسط Activision ثبت شده بودند.

تریلر بازی را می توانید در زیر مشاهده و دانلود کنید :

تریلر بازی :

[video=aparat;y4zkg]http://www.aparat.com/v/y4zkg[/video]

50833057567667405026.jpg

Call of Duty Advanced Warfare Leaked Debut Trailer
720p - UPL/FireDrive - 50 MB

تاپیک تصاویر بازی >>> اینجا
تاپیک مشکلات Call of Duty: Advanced Warfare (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...) >>> اینجا
سایت ناشر بازی >>> اینجا
سایت سازنده ی بازی >>> اینجا
سایت بازی >>> اینجا

سیستم مورد نیاز :
: Minimum System Requirements

OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit -
Processor: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.80 GHz or better -
Memory: 6 GB RAM -
Graphics: NVIDIA GeForce GTS 450 @ 1 GB / ATI Radeon HD 5870 @ 1 GB or better -
DirectX: Version 11 -
Network: Broadband Internet connection -
Hard drive: 55 GB available space -
Sound Card: DirectX-compatible -

: Recommended System Requirements

OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit -
Processor: Intel Core i5-2500K @ 3.30GHz -
Memory: 8 GB RAM -
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 @ 4 GB -
DirectX: Version 11 -
Network: Broadband Internet connection -
Hard drive: 55 GB available space -
Sound card: 100% DirectX 9.0c Compatible 16-bit -
Additional notes: Field of View ranges from 65-90 -

آخرین ویرایش:

M..AR..A

کاربر سایت
Dec 4, 2009
551
نام
REZA HECTOR
این چرا تکسچرهاش لود نمیشه چقدر مسخرس.
سیستمم اینه :
gigabyte gtx 780
cpu intel 4770
ram 2*8 gb 2400 mhz gskill

سلام به دوستان
منم سیستم قابل قبولی دارم ولی تکسچر های منم لود نمیشه !!!!!!!! تنظیمات گرافیکی رو دست کاری میکنم ولی بازم لود نمیشه .
core i5 3570
GTX 770
Gskill 2*8 1600
کسی میدونه چطور این مشکل بر طرف میشه ؟

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,751
نام
رضا.آ
سلام به دوستان
منم سیستم قابل قبولی دارم ولی تکسچر های منم لود نمیشه !!!!!!!! تنظیمات گرافیکی رو دست کاری میکنم ولی بازم لود نمیشه .
core i5 3570
GTX 770
Gskill 2*8 1600
کسی میدونه چطور این مشکل بر طرف میشه ؟

صفحه 17 ، پست بنده به همراه تصاویر بازی و اپشن گرافیکیش موجوده ،

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
618
دوستان این نسخه هم مود زامبی یا از این مدل چلنج هایی که Wave دشمن سرازیر میشه سمتت رو داره ؟ اگر اره ، توی نسخه کرک شده هم کار میده یا نه ؟

mga

کاربر سایت
Jan 4, 2009
223
نام
محمد
مار فروش هفته اول “ندای وظیفه: جنگ افزار پیشرفته” در انگلستان از بیش تر از مجموع فروش سرنوشت، ولفنشتاین و تایتانفال ظاهر شد.با استناد به Chart-Track، فروش این بازی از مجموع سه بازی دیگر 13 درصد بیشتر بوده است.همچنین فروش جنگ افزار پیشرفته در هفته اول موفق تر از “ارواح” در بازه زمانی مشابه بوده.در ادامه فوتبال منیجر 14 در رتبه سوم قرار گرفته و سانست اوردرایو نیز با 61 درصد رکود، به رتبه هشتم رسیده است، “بیگانه: انزوا” نیز با افزایش 120 درصدی به رتبه چهارم صعود کرده است.
UK-Chart-620x330.jpg

which

کاربر سایت
Jul 1, 2013
50
کتاب گینس عنوان "بهترین سری از بازی های ویدئویی" را به فرنچایز Call Of Duty اختصاص داد

مدت هاست که دو عنوان Call of Duty و Battlefield بر سر تعداد نسخه های به فروش رسیده و اقبال کاربران رقابت سنگینی با یکدیگر دارند. مطمئناً بیشتر جنبه های این رقابت از طبیعت و سبک ساخت مشابه هر دو عنوان نشات می گیرد.
تاکنون این کاربران بودند که برتری هر عنوان بر دیگری را انتخاب می کردند اما به تازگی با انتخابی که کتاب Guinness World Records انجام داده است طرفدارن عنوان Call of Duty بهانه ای برای شادمانی و فخر پیدا کرده اند.

کتاب گینس اخیرا با انتخاب عنوان Call of Duty به عنوان بهترین سری از بازی های ویدئویی نام این عنوان را در کنار عناوین بسیار موفقی همچون Grand Theft Auto کمپانی Rockstar، بازی محبوب Halo از مایکروسافت و نام های دیگری همچون The Legend of Zelda، FIFA، Assassin’s Creed و... قرار داده است.
بنا به گفته Craig Glenday سر ویراستار این کتاب در مصاحبه با روزنامه Independent:

بیش از 5000 طرفدار کتاب گینس از 140 کشور دنیا با شرکت در یک نظر سنجی بازی مورد علاقه شان را انتخاب کردند تا نام 50 بازی برتر این لیست در کتاب ثبت شود.

این در حالی است که گزارشات اخیر از کاهش فروش عنوان بازی های Call of Duty خبر می دهند و حتی تعدادی از آنها پیش بینی می کنند که این کاهش در سال های بعد هم ادامه پیدا کند.
هر چند که مدیر عامل کمپانی Activision با رد این نظر و پیش بینی ها بیان کرده است که آخرین نسخه از فرنچایز Call of Duty یعنی Advanced Warfare توانسته است نسبت به نسخه پیشین خود فروش بهتری را به ثبت برساند.

منبع: Ubergizmo شهر سخت افزار

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی خیلی عالی هست

مثل همیشه صحنه های نبرد حماسی و عظیم هست

صدا گذاری و موسیقی عالی . 10 از 10

گرافیک خوب = 8 از 10

صحنه های سینمایی خیلی واقعی هست 10 از 10

در کل عالیه

کاشکی مثل ندای وظیفه 5 که درباره جنگ جهانی بود سال آینده یک شماره جنگ جهانی بسازند . برای تنوع خیلی عالی هست

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بازی خیلی عالی هست

مثل همیشه صحنه های نبرد حماسی و عظیم هست

صدا گذاری و موسیقی عالی . 10 از 10

گرافیک خوب = 8 از 10

صحنه های سینمایی خیلی واقعی هست 10 از 10

در کل عالیه

کاشکی مثل ندای وظیفه 5 که درباره جنگ جهانی بود سال آینده یک شماره جنگ جهانی بسازند . برای تنوع خیلی عالی هست

اینا نرن فضا خوبه جنگ جهانی بماند.
البته من از این نسخه خوشم اومده قابلیت های جالبی داره تعادل خوبی برقرار کرده ابدا تخیلی نشده

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
ارور 0x0000142 رو بهم میده. ی فیکس پیدا کردم، رفت تو بازی ولی گرافیکش درحد باقالی شده بود :| :D
ارور براچیه؟
770SLI

آخرین ویرایش:

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,718
نمی دونم چرا ولی این بازی منو یاد modern warfare میندازه!!!!!یه جورایی یه همچین حسی بهم میده!!!
هر چقدر بیشتر می ری جلو جذاب تر می شه...طراحی مراحل عالیه.

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
دوستان اینجا گیر کردم میرم تو آسانسور اتفاقی نمیوفته کلیدی دکمه ای چیزی هم نیس بزنم ماموریت هم نوشته Shut Down The Reactor قبل آسانسور آخه چیزی نیس که من خاموشش کنم هنوز به Control Room نرسیدم که

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
دوستان اینجا گیر کردم میرم تو آسانسور اتفاقی نمیوفته کلیدی دکمه ای چیزی هم نیس بزنم ماموریت هم نوشته Shut Down The Reactor قبل آسانسور آخه چیزی نیس که من خاموشش کنم هنوز به Control Room نرسیدم که

می ری داخل آسانسور جلوی همون مانیتوره

وقتی بقیه یارات اومدن داخل بهت می گه که دکمه روی مانیتور بزن

راحته

- - -ویرایش - - -

سازنده این نسخه، Sledgehammer گفته دوست داره یه نسخه از ندای وظیفه در مورد جنگ جهانی بسازه.

خیلی عالی می شه

جنگ جهانی خیلی داستانا برای روایت داره

black ops 1 تا حدودی شبیه قدیم و جنگ جهانی بود

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
می ری داخل آسانسور جلوی همون مانیتوره

وقتی بقیه یارات اومدن داخل بهت می گه که دکمه روی مانیتور بزن

راحته

- - -ویرایش - - -

خیلی عالی می شه

جنگ جهانی خیلی داستانا برای روایت داره

black ops 1 تا حدودی شبیه قدیم و جنگ جهانی بود

مشکل اینجاس که 2 3 تاشون نمیان تو فکر کنم باگه

حالا ریستارت کردم مرحله رو دوباره برم ببینم چی میشه

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
مشکل اینجاس که 2 3 تاشون نمیان تو فکر کنم باگه

حالا ریستارت کردم مرحله رو دوباره برم ببینم چی میشه

نمی دونم

من که به دفعه اول رفتم

توی مال من باگ و افت فریم نداره . خیلی عالی هست

فقط مرحله اول اوایلش اینگار که خش داشته باشه تصویر یکجوری بود بعدش دیگه مشکلی نداشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر