Call of Duty: Advanced Warfare | PC

59438111662205858464.jpg

سازنده : Sledgehammer
ناشر : Activision
تاریخ انتشار : Nov 4, 2014

با توجه به تریلر به نظر می رسد بازی Call of Duty: Advanced Warfare مربوط به جنگ های آینده باشد ، که میتوان به وسایل حمل و نقل بسیار بزرگی که می توانند غیب شوند ، سربازانی که Esque Exosuits (یک نوع لباس که یک سری قدرت خاص به انسان میده و قبلا تو فیلم Elysium ازشون استفاده شده) پوشیده اند، دستکش هایی که به شخصیت های بازی اجازه می دهند از ساختمان ها بالا روند (مثل دستکش هایی که تو فیلم Mission: Impossible Ghost Protocol وجود داشت) و موتور Hover در بای اشاره کرد.

از دیگر نکاتی که می توان در این تریلر مشاهده کرد، حضور Kevin Spacey بازیگر مشهور هالیوودی است
37120580645123826464.jpg

در آخر تریلر هم اعلام می شود بازی در تاریخ 4 نوامبر عرضه خواهد شد. Advanced Warfare یکی از Call of Duty هایی است که در سال 2010 توسط Activision ثبت شده بود. در همان سال Future Warfare, Secret Warfare, و Space Warfare هم توسط Activision ثبت شده بودند.

تریلر بازی را می توانید در زیر مشاهده و دانلود کنید :

تریلر بازی :

[video=aparat;y4zkg]http://www.aparat.com/v/y4zkg[/video]

50833057567667405026.jpg

Call of Duty Advanced Warfare Leaked Debut Trailer
720p - UPL/FireDrive - 50 MB

تاپیک تصاویر بازی >>> اینجا
تاپیک مشکلات Call of Duty: Advanced Warfare (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...) >>> اینجا
سایت ناشر بازی >>> اینجا
سایت سازنده ی بازی >>> اینجا
سایت بازی >>> اینجا

سیستم مورد نیاز :
: Minimum System Requirements

OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit -
Processor: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.80 GHz or better -
Memory: 6 GB RAM -
Graphics: NVIDIA GeForce GTS 450 @ 1 GB / ATI Radeon HD 5870 @ 1 GB or better -
DirectX: Version 11 -
Network: Broadband Internet connection -
Hard drive: 55 GB available space -
Sound Card: DirectX-compatible -

: Recommended System Requirements

OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit -
Processor: Intel Core i5-2500K @ 3.30GHz -
Memory: 8 GB RAM -
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 @ 4 GB -
DirectX: Version 11 -
Network: Broadband Internet connection -
Hard drive: 55 GB available space -
Sound card: 100% DirectX 9.0c Compatible 16-bit -
Additional notes: Field of View ranges from 65-90 -

آخرین ویرایش:

titaniom

کاربر سایت
Sep 6, 2006
240
با فرمت 7z اشنایی دارید شما آیا ؟
BB فکر کردید معجزه میکنه به من یـ سیستم با مشخصات بالا (رم و CPU بالا) بدید براتون اینهو هلو فشرده میکنم فقط با وارد کردن یـ دستور کوچیک داخل Inno Setup در ضمن بازی ریپک BB فاقد مولتی ـه همون طور که بقیه فاقد نیستن :D ! ذکر نکرده یکم بازار گرمی کرده باشه ! یـ چیزی دیگه تو شبکه تورنت تعداد سید کننده و کلا استقبال کننده ی ریپک هاش به شدت پایینه چون دور تر از بقیه منتشر میکنه ریپک هاش رو ولی نمیدونم چرا تو سایتای ایرانی به وفور اسمش شنیده میشه ؟! در ضمن حجم بازی بعد ازنصب میشه 34 گیگ حجم نسخه ی معمولی حدود 40 گیگه !
خب مشخصه که کم کاری هم برای ما نمیکنه
با این اینترنت داغون تفاوت یک گیگ هم برامون مهمه
فکر میکنم کار خیلی درستی میکنه که مولتی رو جدا میکنه وقتی بازی کرک شدست و ددیکیت سرور هم نداره مولتیش به هیچ دردی نمیخوره !
تو تورنت هم کمتر کسی مشکل نت داره ملتمیرن سراغ ریلیز های کمتر فشرده شده چون هم مدت نصبش کوتاه تره هم فکر میکنن کامل تره ! به نظرم بودن مولتی توی بازی pirate خیلی بیهودست , نمیدونم چرا مال این بازی رو حدف نکرده چون دوستان میگن سروراش هم ددیکیت نیست

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,213
نام
∂αнмα
خب مشخصه که کم کاری هم برای ما نمیکنه
با این اینترنت داغون تفاوت یک گیگ هم برامون مهمه
فکر میکنم کار خیلی درستی میکنه که مولتی رو جدا میکنه وقتی بازی کرک شدست و ددیکیت سرور هم نداره مولتیش به هیچ دردی نمیخوره !
تو تورنت هم کمتر کسی مشکل نت داره ملتمیرن سراغ ریلیز های کمتر فشرده شده چون هم مدت نصبش کوتاه تره هم فکر میکنن کامل تره ! به نظرم بودن مولتی توی بازی pirate خیلی بیهودست , نمیدونم چرا مال این بازی رو حدف نکرده چون دوستان میگن سروراش هم ددیکیت نیست
ریپک های فشرده شده مشتری های خودش رو داره (الل خصوص ما ایرانی ها) همین طور که گفتم راحت هم میشه فشرده کرده منتها تا BB میاد ریپکش رو منتشر کنه دو سه تا گروه دیگه هستن سریع فشرده میکنن میزارن واسه دانلود منتها خیلی از سایتهای ایرانی فقط تا نام BB رو میشنون فکر می کنند نسخه ی فشرده بازی منتشر شده . قسمت بولد شده اگه منظورت BBـه که حذفش کرده تو ...
کلا میخواستم بگم BB کار خاصی واسه فشرده کردن انجام نمیدوه مولتی رو هم حذف کرده تو این بازی ...

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
با فرمت 7z اشنایی دارید شما آیا ؟
BB فکر کردید معجزه میکنه به من یـ سیستم با مشخصات بالا (رم و CPU بالا) بدید براتون اینهو هلو فشرده میکنم فقط با وارد کردن یـ دستور کوچیک داخل Inno Setup در ضمن بازی ریپک BB فاقد مولتی ـه همون طور که بقیه فاقد نیستن :D ! ذکر نکرده یکم بازار گرمی کرده باشه ! یـ چیزی دیگه تو شبکه تورنت تعداد سید کننده و کلا استقبال کننده ی ریپک هاش به شدت پایینه چون دور تر از بقیه منتشر میکنه ریپک هاش رو ولی نمیدونم چرا تو سایتای ایرانی به وفور اسمش شنیده میشه ؟! در ضمن حجم بازی بعد ازنصب میشه 34 گیگ حجم نسخه ی معمولی حدود 40 گیگه !

یعنی مولتی رو برداشته ولی نگفته ؟ دهنش سرویس)x

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,213
نام
∂αнмα
یعنی مولتی رو برداشته ولی نگفته ؟ دهنش سرویس)x
پ ن پ :D نسخه ی فشرده شده بازی همراه با مولتی 38 گیگه که بعد نصب میره بالا ی 40 گیگ ینی نباید به حجمش شک میکردی ؟ حجم نهایی رو تو INFO زده 34 گیگ خودش خودش لو داده دیگه ...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
دو صفحه داریم در مورد چی بحث میکنیم؟ :|
الان رفتم میبینم خودشم نوشته مولتی ریپ شده :D

بازار گرمی چیه مگه واسش در آمد داره که بخواد دروغ بگه؟ :D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
از لحاظ گرافیکی بازی در سطح پایینی قرار داره جز جزئیات زیاد محیط و شلوغ بودنش افکت خاص و جذابی نداره تکسچرها هم در حد خوبی نیستن اما از لحاظ گیم پلی هر چند در حد MW ها نیست اما گیم پلی خوبی داره تا الانم مشکل باگ یا افت فریم و این ها نداشتم از لحاظ گیم پلی به مراتب بهتر از BF4 هست اما به همون اندازه هم در زمینه ی گرافیکی ازش پایین تره روندی که همیشه در جریان بوده و ظاهرا هست
اما یکی از پیشرفت های بازی صداگذاریش هست که به مراتب بهتر شده افکت های صدایی به وضوح بهتر شدن که در این زمینه به رقیبش نزدیک شده

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,335
نام
Rashed
سلام بر شما

قیمتاشم بگم که اگه دوستمون دوباره سوال داشت درباره قیمت سوالشو جواب داده باشیم ....

فقط یه سوال برای خودم پیش اومده این سیزن پس چیه تو بعضی از بازی های دیگه هم هست میخواستم ببینم چی هست....

5oylkt0e2y69upetcb1f.jpg

سیزن پس اشتراکی هست که با خریدن اون تمام DLC هایی که برای بازی منتشر میشه رو با هزینه کمتر بهتون میده.انگار همه DLC ها رو قبلا و با نخفیف خریده باشین!

- - -ویرایش - - -

۶۰ دلار میریختم سطل اشغال بهتر بود . ایرادات خود مولتی به کنار الان بعد ۲ روز رفتم یه دست بازی کنم . کل بازی شده چیتر . از ایم بات بگیر تا وال هک .
سرور هک هم که ریخته چپ و راست ۲ هزار تا ۲ هزار تا XP میده . کلا من غلت بکنم دیگه پول مفت بدم جا CoD.
مثل نسخه قبل بازم چیتر هست؟؟

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
از لحاظ گرافیکی بازی در سطح پایینی قرار داره جز جزئیات زیاد محیط و شلوغ بودنش افکت خاص و جذابی نداره تکسچرها هم در حد خوبی نیستن اما از لحاظ گیم پلی هر چند در حد MW ها نیست اما گیم پلی خوبی داره تا الانم مشکل باگ یا افت فریم و این ها نداشتم از لحاظ گیم پلی به مراتب بهتر از BF4 هست اما به همون اندازه هم در زمینه ی گرافیکی ازش پایین تره روندی که همیشه در جریان بوده و ظاهرا هست
اما یکی از پیشرفت های بازی صداگذاریش هست که به مراتب بهتر شده افکت های صدایی به وضوح بهتر شدن که در این زمینه به رقیبش نزدیک شده
البته شما دوست عزیز یه مقدار کم لطفی میکنید میگید گرافیک سطح پایینی داره؛به نظرم بازی روی هم رفته گرافیک خوبی داره .اگه بخواهیم همه بازیهای fps رو با crysis3 مقایسه کنیم اصلا نمیشه از بازی لذت برد..مشکل بازی اینه که کلا در بالاترین سطح تکسچرهاش زیاد خوب نیستن..اما در مورد گیم پلی و هیجان و نوآوریهای داخل بازی بازی کاملا از بازیهایی مثل بتلفیلد و کرایسیس و مترو و ولفنشتاین به نظرم بهتره..
چندتا عکس از گیم پلی بازی با بالاترین کیفیت (BMP) و تنظیمات گرافیکی بالا و SSAA 4X میذارم میتونید ببینید
دانلود

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
البته شما دوست عزیز یه مقدار کم لطفی میکنید میگید گرافیک سطح پایینی داره؛به نظرم بازی روی هم رفته گرافیک خوبی داره .اگه بخواهیم همه بازیهای fps رو با crysis3 مقایسه کنیم اصلا نمیشه از بازی لذت برد..مشکل بازی اینه که کلا در بالاترین سطح تکسچرهاش زیاد خوب نیستن..اما در مورد گیم پلی و هیجان و نوآوریهای داخل بازی بازی کاملا از بازیهایی مثل بتلفیلد و کرایسیس و مترو و ولفنشتاین به نظرم بهتره..
چندتا عکس از گیم پلی بازی با بالاترین کیفیت (BMP) و تنظیمات گرافیکی بالا و SSAA 4X میذارم میتونید ببینید
دانلود

با توجه به خیلی از بازی های اخیر این بازی جای کار بیشتری داشت نمی گم گرافیک بازی پایینه اما ابدا در حد بازی های نسل بعدی نیست هر بازی ای الان 1 یا چند افکت بسیار زیبا داره اما در این بازی همه چیز در سطح متوسط رو به بالا هست همین افکت انفجارش کاملا ادم رو یاد نسل قبل می ندازه خیلی هم سریع افکت دودش از بین می ره اما در مجموع با توجه با سابقه ی بازی قابل قبوله
در مرد گیم پلی حق با شما هست از بازی های دیگه ی هم سطحش همچنان بالاتره و لذت بخش تره
من از نسخه ی 1 طرفدار این بازی شدم و هستم و همیشه هم از همه ی نسخه هاش لذت بردم همه نسخه هاشم روی سیستم نصبه اما واقعیت در مورد گرافیکش هچنان پا برجاست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر