Call of Duty: Advanced Warfare | PC

59438111662205858464.jpg

سازنده : Sledgehammer
ناشر : Activision
تاریخ انتشار : Nov 4, 2014

با توجه به تریلر به نظر می رسد بازی Call of Duty: Advanced Warfare مربوط به جنگ های آینده باشد ، که میتوان به وسایل حمل و نقل بسیار بزرگی که می توانند غیب شوند ، سربازانی که Esque Exosuits (یک نوع لباس که یک سری قدرت خاص به انسان میده و قبلا تو فیلم Elysium ازشون استفاده شده) پوشیده اند، دستکش هایی که به شخصیت های بازی اجازه می دهند از ساختمان ها بالا روند (مثل دستکش هایی که تو فیلم Mission: Impossible Ghost Protocol وجود داشت) و موتور Hover در بای اشاره کرد.

از دیگر نکاتی که می توان در این تریلر مشاهده کرد، حضور Kevin Spacey بازیگر مشهور هالیوودی است
37120580645123826464.jpg

در آخر تریلر هم اعلام می شود بازی در تاریخ 4 نوامبر عرضه خواهد شد. Advanced Warfare یکی از Call of Duty هایی است که در سال 2010 توسط Activision ثبت شده بود. در همان سال Future Warfare, Secret Warfare, و Space Warfare هم توسط Activision ثبت شده بودند.

تریلر بازی را می توانید در زیر مشاهده و دانلود کنید :

تریلر بازی :

[video=aparat;y4zkg]http://www.aparat.com/v/y4zkg[/video]

50833057567667405026.jpg

Call of Duty Advanced Warfare Leaked Debut Trailer
720p - UPL/FireDrive - 50 MB

تاپیک تصاویر بازی >>> اینجا
تاپیک مشکلات Call of Duty: Advanced Warfare (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...) >>> اینجا
سایت ناشر بازی >>> اینجا
سایت سازنده ی بازی >>> اینجا
سایت بازی >>> اینجا

سیستم مورد نیاز :
: Minimum System Requirements

OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit -
Processor: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.80 GHz or better -
Memory: 6 GB RAM -
Graphics: NVIDIA GeForce GTS 450 @ 1 GB / ATI Radeon HD 5870 @ 1 GB or better -
DirectX: Version 11 -
Network: Broadband Internet connection -
Hard drive: 55 GB available space -
Sound Card: DirectX-compatible -

: Recommended System Requirements

OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit -
Processor: Intel Core i5-2500K @ 3.30GHz -
Memory: 8 GB RAM -
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 @ 4 GB -
DirectX: Version 11 -
Network: Broadband Internet connection -
Hard drive: 55 GB available space -
Sound card: 100% DirectX 9.0c Compatible 16-bit -
Additional notes: Field of View ranges from 65-90 -

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,067
نام
سهند
در مورد گرافیک کلی بازی نظری ندارم یعنی تا تو سیستم خودم نبینم چیزی نمیتونم بگم. ولی تو این دو عکس کاملا مشخصه تنظیمات texture quality تو پایینترین حد خودش قرار گرفته.
فقط کیفیت بافت این اسلحه را با اون عکس چند صفحه پیش که جناب Hamidreza قرار دادند و دقیقا همین سلاح دست کاراکتر بازیه مقایسه کنید. منظورم ایناست

تو اون عکس ها هم تکسچرها تعریفی نداره . تمام محیط و اکثر آبجکتها صاف و فاقد برجستگی هستش . افکت خاصی هم من نمی بینم /:)
اسلحه ها هم که انگار تفنگ ترقه ای و آب پاشه تو دستشونه . اما طراحی چهره ها خیلی عالیه

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
آقا کیوان عزیز.
ایشون یه بار میگه از بهتریم های این نسل تا به حال یه بار میگه هدف من این نسل نبود نسل قبل بود...
اصن بیخیال باو! هرچی شما میگین

حالا باید حتما تو یه پست اسم صدتا بازیو ببرم؟ یعنی شما نمیدونی Ryse بهتر از crysis 3 هست؟ همه چی رو باید توضیح داد؟:-/

- - -ویرایش - - -

نکته اول گرافیک بازی مونده تا به BF برسه دوم کلا سبک گرافیکی بازی یه حالت خاصیه فرق داره با موتور FB 3 نکته ی آخر گرافیک در در برابر Performance که عالیه . نتیجه گیری گرافیک بازی در سطح اکثر بازی های نسل هشتمیه ولی هنوز مونده به Top ها برسه ...

ما تو این دو صفحه دقیقا منظورمون همین بود! ولی بعضی.....

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
بازم که تو تاپیک پی سی یه بازی بحث گرافیک راه افتاد!
عالیجنابان، گرافیک برای یه روزه گیم پلی برای یه عمر:bighug:
هیچ بازی با گرافیک بالا موندگار نشده در تاریخ ولی با گیم پلی شده،نمونش نسخه های ماریو!

STIG

کاربر سایت
Mar 31, 2013
147
نام
مهرداد
سلام دوستان
من بازی رو از استیم خریدم ولی از این سایت هایه ایرانی بازی رو دانلود کردم میخواستم بدونم چجوری فایل های بازی رو به استیم بشناسونم

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
سلام دوستان
من بازی رو از استیم خریدم ولی از این سایت هایه ایرانی بازی رو دانلود کردم میخواستم بدونم چجوری فایل های بازی رو به استیم بشناسونم
در پوشه Steamapps/Common یه فایل با اسم دقیق بازی بساز و فایل های بازی رو اونجا بریز بعد بذار بازی از Steam نصب بشه در این حالت حجم زیادی از فایل های بازی Discover میشه و بسته به کیفیت نسخه Pirate مقدار کمی باید دانلود بشه.
-----------
بعد از Modern warfare 2 هیچ کدوم از نسخه های Cod رو آنلاین بازی نکردم یعنی نمیتونستم تحمل کنم. AW ارزش 130-140 ت پول رو داره ؟ وضعیت فریم دهی بازی خوب هست ؟
ممنون.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بعضی ها دیگه خیلی راجب گرافیک بازی اغراق می کردن اگز بخوایمبی طرف باشیم گرافیک بازی هنوز جای کار داره

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
Zombie mode برای دارندگان سیزن پس اختصاصی نیست. مثل سالهای گذشته با خرید DLC می تونید به زامبی مود دسترسی پیدا کنید. سیزن پس شامل تمام DLC های منتشر شده، می شود. و تنها راه برای بازی کردن زامبی مود خریدن سیزن پس نیست.
“Players will be able to access the zombies content via DLC, same as in prior years,” Kyle Walker, a spokesperson for Activision told Tech News World.
“The Season Pass is just another offer to get all DLC at a discounted rate. Season Pass is not the only way to get Zombies.”

آخرین ویرایش:

Masoud Ghost

کاربر سایت
Dec 5, 2012
111
همون طور که دوستمون اشاره کرد واقعا گرافیک در اون حدی هم که میگید نیست فقط چون از CoD انتظار نمی‌رفت که حالا حالاها خودش رو بکشه بالا، از حیث گرافیک یکم اغراق شده به نظرم! :d
در کل بازی روندش بدک نیست تازه یک ساعت و نیم پیش رفتم کمپین رو. مولتی کسی بازی کرده بگه چطوریه ارزش داره روی استیم بگیریم یا نه.

STIG

کاربر سایت
Mar 31, 2013
147
نام
مهرداد
در پوشه Steamapps/Common یه فایل با اسم دقیق بازی بساز و فایل های بازی رو اونجا بریز بعد بذار بازی از Steam نصب بشه در این حالت حجم زیادی از فایل های بازی Discover میشه و بسته به کیفیت نسخه Pirate مقدار کمی باید دانلود بشه.
-----------
بعد از Modern warfare 2 هیچ کدوم از نسخه های Cod رو آنلاین بازی نکردم یعنی نمیتونستم تحمل کنم. AW ارزش 130-140 ت پول رو داره ؟ وضعیت فریم دهی بازی خوب هست ؟
ممنون.
دوست عزیز به نظر من امسال این نسخه خیلی خوبه من با R9 270 X تمام تنظیمات هم تا اخر راحت 60فریم میگیرم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,198
نام
∂αнмα
بعضی ها دیگه خیلی راجب گرافیک بازی اغراق می کردن اگز بخوایمبی طرف باشیم گرافیک بازی هنوز جای کار داره
کی اغراق کرد ؟
دوستانی که مولتی پلیر رو بازی کردن چطوره؟ باگ ماگ؟ راست میگن خیلی شبیه TITANFALLــه؟ بخریم یا نه؟
با تموم تقلیدایی که بازی داشته به هیچ وجه شبیه تایتان فال نیست هسته گیم پلی همونه با المان های جدید این قضیه پرش هم فقط جهت سریع تر شدن بازیه و به هیچ وجه شیبیه مکانیزم داخل تایتان فال نیستش .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر