Call of Duty 4

kalagar2142

عضو جدید
نام
Mansour
بابا به خدا اين WW2 واقعا خز شد. خيلي جالبه كه همشون به نرماندي ختم ميشه. بابا اين همه فيلم در موردش ساختين كم نيست حالا بي خيال بازي ها هم نميشين ؟! به خدا ديگه متنفر شدم از هر چي بازي توي سبك WW2 . همشون هم مثل هم هستند . اسلحه هاي يك جور ، لباساي يه شكل ، Location هاي مثل هم و.... و تنها فرقشون توي كيفيت به نمايش گزاشتن اين شباهت هاست.

فكر كنيد تمام اون هياهو و شلوغي رو به سبك مدرن تجربه كنيد . M4 و night vision و هلي كوپتر ، تانك ، F16.22.18 ، flash ,smok grinate و انواع صلاح هاي مدرن و به روز توي اون شلوغي . يه تجسم كوتاه ميتونه حسشو كامل القا كنه.

در آخر هم بگم كه :

يك عرب خوب يك عرب مرده است​

آخرین ویرایش:

Neo

کاربر سایت
نام
احسان
اي كاش COD3 رو براي PC بزنن بعد هر كاري دوست دارن بكنن .....

اميدوارم EA سو استفاده نكنه چون تو هر ژانري كه رغيب نداره معمولا به خودش زحمت نميده مثل NBA LIVE كه روي PC رغيب نداره هر سال بدتر از سال قبل :evil:

انقدر هم سنگ اين عربا رو به سينه نزنين من كه آماده ام يه حالي بشون بدم:cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
نام
امین
به نظر من کار خیلی خوبی کردن که سبک رو عوض کردن چون واقعا داشت حال بهم خور میشد!
فکر کنم 6 نسخه ی ازش اومده(که البته همش ماله pc نیست) فکر کنم بهترین کار رو کردن...

jj20

کاربر سایت
نام
jj20
به نظر من بهترین کارو کردن چون دیگه داشت دچار زدگی میشد و تونست برتری خودشه با این کار نسبت به یک بازی رقیبش نمیخوام اسمش رو بیارم چون میدونم بعدش جنجال میشه((همونو میگم که باید تنهایی بری کل کمپ دشمنو ببری تو هوا) مطمونم اونها هم به تقلید از کال همین کارو میکنن البته در شماره بعدی:laughing:
لطفا دوستان هم انقدر شعار نژاد پرستانه ندن در مورد اعراب و امریکا و.... من موندم این نژاد پرستیها چه ربطی به بازی داره

Fratos

کاربر سایت
وقتی بازی در 60 فریم اجرا بشه، هم گروهات وقتی زیاد تحرک داشته باشن عرق میکنن و خسته میشن، پس باید عنوان بسیار بزرگی باشه ای COD 4 . ما که منتظریــــــــــــــــــــــــــــــم :biggrin1:

rezaigi2004

کاربر سایت
نام
رضا محمودی
مصاحبه کامل در مورد بازی گفتم شاید برای آشنایی ابتدایی بازی خوب باشه;)
در ضمن پیش نمایش Full بازی با تحلیل کامل از خودم در مورد COD4 تو شماره جدید بازی نما (34) میتونید بخونید;)

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=4743

darkman

کاربر سایت
نام
سيد علی متقی نژاد
Infinity Ward پنج Box art مختلف در سايت رسمي بازي Call of Duty 4 Modern Warfare قرار داد تا با انتخاب بهترين آن ها و يا فرستادن نظرات مختلف ، در جهت ساخت و ويرايش Box art به آن ها کمک کنيد.
براي مشاهده ي اين Box art ها در سايت رسمي بازي ، حتما بايد عضو شويد ولي ما براي راحتي شما دوستان آن ها را آپلود کرده ايم.

COD4Alpha.jpg

براي مشاهده ي بقيه ي Box art ها به خبر زير مراجعه کنيد :
http://www.gamersland.ir/story-93.html

arthas

کاربر سایت
نام
آرشام
من به شخصه واقعا متاسفم .
جنگ هاي مزخرف و در پيت امروزي كجا و جنگ جهاني دوم كجا ؟
اول بايد ببينيم اين دو تا با هم قابل قياس هستند يا نه ؟ بعدا بريم دنبال مقايسه كردنشون .

يه زماني اسلحه ي نيمه اتومات خودم رو بر مي داشتم و مي گرفتم دستم . 4 تا نارنجك قديمي هم داشتم و يه اسلحه ي دور برد كه 5 تا تير بيشتر تو خشابش جا نمي شد هم مي ذاشتم پشت كمرم .
پشت سنگ ها و خاك ها قايم مي شدم و از توي مگسي همين اسلحه كلاه يه نازي رو نشونه مي رفتم و با صداي كليك من ، كلاه دشمن و يه پوكه از اسلحه ي من با هم مي پريدن بالا .
چقدر زيبا و جالب بود وقتي با تموم شدن COD2 اشكم داشت در ميومد . :(
اما حالا فقط و فقط به جنگهاي مزخرفي پرداختن كه توي اونها به راحتيه آب خوردن مي توني هدفت رو بكشي و بري جلو . وقتي اسلحه هاي فول اتومات داري و انواع نارنجك هاي پيشرفته . دود و خاك درست مي كني و عينك ديد در شب هم داري ديگه چه جايي براي زيبايي مي مونه ؟ با تعويض سبك call of duty شركت مهر نوميدي به قلب خيلي از طرفدارا مخصوصا خود من زد .
البته اين رو هم قبول دارم كه COD 4 از لحاظ كيفيت بسيار بسيار عاليه . با ديدن دموهايي كه از اين بازي هست مخصوصا وقتي با ار پي جي جديدتون به طرف تانك شليك مي كنيد و تير شما اول با زاويه ي 90 درجه مي ره بالا و بعد به صورت قدرتي مي خوره توي تانك تا مدتي كف ميل مي كنيد .
ولي باز هم ميگم WW2 يه طرف و modern wars هم طرف ديگه .
كاشكي حداقل يخورده اهميت مي داد و COD 3 رو برا پي سي هم مي زد . هر چند كه زياد جالب نبود . و شايد باعث ضرر و زيان شركت مي شد .
من هميشه و همه جا جزو طرفداراي پر و پا قرص COD بودم و حالا هم به جاي اينكه غصه بخورم كه سبك عوض شده بيشتر خوشحالم كه يه COD ديگه رو بازي مي كنم .
ولي دو تا نكته رو من هم ميگم . (هر چند قبل از من بقيه هم كم و بيش گفتن)
1 - COD ديگه تقريبا نصفي از طرفدارانش رو از دست داد .
2 - يك عرب خوب يك عرب مرده است .

آخرین ویرایش:

17

کاربر سایت
به نظر من cod تا حالا خوب کار کرده(به غیر از cod3)و اصلا هم خسته کننده نبوده ولی برای این که تکراری نشه این اتفاق لازم بود و به نظر من این بازی خیلی هم خوب و موفق در میاد. در ضمن در مورد اسلحه های اتوماتیک شرایط کاملا یکسانه و همونطور که شما راحت میکشید راحت هم کشته میشید تازه شاید لباسها به ضد گلوله هایی مجهز باشه که کار رو سخت تر هم بکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر