Call of Duty 4: Modern Warfare - Xbox360 version

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
من به گرافيك 360 ايمان پيدا كردم :sniper: خدايي اين بازيه يا فيلم ؟!؟!؟!؟:eek:
دارم رو Veteran ميرم كه GS بگيرم ... خيلي راحت GS ميده ... اونجايي ام كه بايد مركز مخابرات رو بگيري ... تا الان 160 تا :eek: در 1.5 :eek:
من تا جايي كه اومدم Veteran اش از ماله COD2 راحت تره :laughing:
بديش اينه كه اين عربا هي نارنجك مي ندازن :laughing: منم تو خونه بلند بلند به عربي بهشون فحش ميدم :-"
سوال داستاني :
يه جا نشون ميده كه تو عربستان تو رو گروگان گرفتن و دارن ميبرن ( اول بازي ) ... اون يارو كه جلو نشسته همون روسيه اس ؟ ... اونجا ميزنن تو رو مي كشن ولي چرا بعدش بازي ادامه داره ؟ بازي در فلش بك اتفاق مي افته ؟ يا اوني كه مي ميره يكي ديگس ؟
يكم هم راجع به اون مرحله ي نجات VIP بگيد ... سخته ؟ امير ،‌ اشكان ... شماها رد كرديد ؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
يه جا نشون ميده كه تو عربستان تو رو گروگان گرفتن و دارن ميبرن ( اول بازي ) ... اون يارو كه جلو نشسته همون روسيه اس ؟ ... اونجا ميزنن تو رو مي كشن ولي چرا بعدش بازي ادامه داره ؟ بازي در فلش بك اتفاق مي افته ؟ يا اوني كه مي ميره يكي ديگس ؟
اونطوري كه من ميدونم يارو شخصيت تو نيست!
فقط از ديده اون مردنشو ميبيني!

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
امروز تمومش کردم حیف که بازی کم بود ولی فکر کنم دنبالش تو ایران باشه اینجوری که از شواهد وقرائن
پیدا هست بالاخره این کاپیتان پرایس مردیا نه؟؟؟ این چرا تو هرقسمت میمیره؟؟؟؟؟؟؟:(

cpt mitchell

کاربر سایت
Oct 12, 2007
41
نام
afshin

na oon az did yek sarbaz khody ghable to etefagh miofte:biggrin1:;)

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
نمردیمو بعد از عمری ی بازی قشنگ دوباره توی 360 بازی کردیم... (خیلی وقت بود که ی بازی قشنگ بازی نکرده بودم این بازی خیلی بهم حال داد .. ) فقط دوستان ی سوال اون کسی که توی عربستان میمیره کی هست !؟

اونطوري كه من ميدونم يارو شخصيت تو نيست!
فقط از ديده اون مردنشو ميبيني!

خوب اون شخص کیه ؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,025
نام
آریا
یه چیز باحال و نسبتآ ضایع که داره ( نمیدونم کسی اشاره کرده یا نه ؟ ) روی همه در و دیوار و ماشین و پرچم و ... نوشته انفنیتی ورد ! اون یارو هم که توی آمریکا و آلمان و ... داره بازی میکنه نمیفمه چی نوشته و به خودش میگه حتمآ اسم یه جایی یا چیز مهمیه !
ولی خدایی ممکنه گرافیکش از بعضی بازیها پایینتر باشه ولی لذتی که به آدم میده بی نظیر ( یا حداقل کم نظیره ) و من که هیچ وقت حوصله تکرار یه بازی رو ندارم این یکی رو نمیتونم دوباره بازی نکنم !

halo_best_game

کاربر سایت
Oct 4, 2007
56
فعلا که بهترین بازیه gs هم خیلی نامردی کرد که 9 داد ببینبم ac میزنه رو دستش یا نه ولی حقش 9.5 بود اگه اینطوره halo حقش 5/9 نبود جون از همه لحاظ بهتر بود به جز مدت بازی:mad:

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
ولی حالا خودمونیم بازی یکم خر تو خر .. ی بار توی کشتی هستی ی دفه میری توی بیابون بعدش سر از جنگل در میاری بعد میری توی....:cheesygri

دوستان ی سوال : بازیش چند مرحله داره .. الان من اونجایی هستم که هلکوپتر رمون رو میزنن و همه میمیرن فقط من میمونم .. بعدش صفحه کامل سفید میشه بعد سر از جنگل در میارم .. (من تا الان چقدر از بازی رو رفتم ؟ چقدر دیگه تا آخر بازی مونده؟)

ولی دوستان قبول کنید اگر بازیش از این زیاد تر میشد . بازی دیگه لذتی نداشت و تکراری میشد.. حتما اونا ی چیزی رو میدونستم که مراحله بازی رو این مقدار گزاشتن..و بیشترش نکردن

آخرین ویرایش:

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
الان من اونجایی هستم که هلکوپتر رمون رو میزنن و همه میمیرن فقط من میمونم
اونجايی هستی که بمب اتمی زدن؟
اگه اونجايی که تو هم مردی!
بعد سر از جنگل در میارم

تو جنگل ميرين ال اسد رو ميگيرين بعد کپيتان پرايس ميره تو عالم قديم