Burnout Paradise

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اقا بالاخره قلق این stunt run ها اومد دستم کسی سوالی داره بگه چون خیلی ها تو استانت ران مشکل دارن
من چند تا مونده که به اخرین درجه الیت برسم . به دوستان توصیم اینه که حتما بازیرو تا اخر الیت برن
بزرگی این بازی جای بحث نداره میتونست از gs بیشتر از این هم بگیره چون نقصی به اون صورت تو بازی وجود نداره
کسی میدونه خبری از برن ات 6 هست ؟ و ممکنه بیاد یا نه ؟
آره قربونش، بوگو كه چيزي كه واسه من مونده فقط همين Stunt هاي كوفتيه.

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
منم روی 4 تا Stunt اخری موندم ... خیلی سخته نمیشه ردش کرد

فعلا که criterion داره پشت سرهم برای این بازی update و DLC میزنه و خبری هم از شماره جدید نیست

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
اقا بالاخره قلق این stunt run ها اومد دستم کسی سوالی داره بگه چون خیلی ها تو استانت ران مشکل دارن
من چند تا مونده که به اخرین درجه الیت برسم . به دوستان توصیم اینه که حتما بازیرو تا اخر الیت برن
بزرگی این بازی جای بحث نداره میتونست از gs بیشتر از این هم بگیره چون نقصی به اون صورت تو بازی وجود نداره

اگر قلقت رو بگی ممنون میشم:love:
چون منم رو همین استانتها موندم 15 تا موندم تا الیت دیگه نا امید شدم

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
آره قربونش، بوگو كه چيزي كه واسه من مونده فقط همين Stunt هاي كوفتيه
اگر قلقت رو بگی ممنون میشم:love:
چون منم رو همین استانتها موندم 15 تا موندم تا الیت دیگه نا امید شدم
باید رانندگیتون خیلی خوب باشه که بتونین کارهایی که میگمو چند بار انجام بدین

باید یکی از اون پرتگاهها پیدا کنید نزدیک جایی که مرحله شروع میشه و گیر بدید به یکی از اون پرتگاه ها که نصفیش پرتگاهه و نصفیش نصف پرتگاه (اونا که

کنار جاده هست و وقتی میرید روش ماشین دور خودش میچرخه معمولا کنارشون چراغ های کوچیک زرد رنگ هست و روی پرتگاه هم یه نوار زرد رنگ هست ) و 5-6

بار یا بیشتر (هرچقدر جلو تر برید سختر تر میشه و باید دفعات بیشتری از دو طرف اون پرتگاه سالم بدون اینکه ماشین خراب شه بپیرید که ماشینتون یه بار کامل دور

خودش بچرخه )یشترین امتیاز همین پرتگاه های کنار جاده میدن(دقت کنید که کنار جاده دونوع پرتگاه وجد داره و اونهایی که بالا قرمز کردم

باعث میشن ماشین دور
خودش بچرخه.

باید وقتی وقت تموم میشه با پیچیدن و بوتست زدن و با چرخیدن دوباره با کمک اون پرتگاههای دولبه ای نذارید که اون دایره قرمز رنگ بالای تصویر پر بشه و بازیرو ببیازید چو ن پیچیدن باعث میشه اون دایره پر نشه
بهترین ماشنها هم برای استانت ماشینهای مخصوص استانت هست که اول بازی قدرتشون با رنگ سبز مشخصه و نوشته استانت
باز هم اگه سوالی بود در خدمتم

آخرین ویرایش:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
اقا من درجه الیت هم تموم کردم بازی دیگه چیزی برای بازی کردن نداره :laughing:

آفرین
نمیدونم شما تموم کردی باید ببینی چیزی داره یا نه

راستی منظورت از پرتگاه همون سکوهایه پرش که کنار خیابون هست هستش دیگه؟:confused:
چون معمولا پرتگاه به دره یا جایی که توش پرت بشی میگن
در کل ممنون;)

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
راستی منظورت از پرتگاه همون سکوهایه پرش که کنار خیابون هست هستش دیگه؟:confused:
چون معمولا پرتگاه به دره یا جایی که توش پرت بشی میگن
دقیقا منظورم هموناست البته همونجور که بالا گفتم پرتگاههایی که کنار جاده هست و باعث میشن ماشین دور خودش بچرخه (تو اینجور پرتگاه هها هم پرت میشی دیگه:))
اگه اون پستی که بالا دادم (پست 379 ) رو خوب بخونی قشنگ متوجه میشی :)

نمیدونم شما تموم کردی باید ببینی چیزی داره یا نه
نه نداره :) ولی جایزه ای که بعد از تموم کردن درجه الیت میده اینه :
همه ی ماشینها رنگشون طلایی میشه و الیت لایسنس رو میگیرید

آخرین ویرایش:

UNT

کاربر سایت
Jul 19, 2007
24
سلام . من تازه این بازی گرفتم بازی جالبی ..آقایون چطور میتونم زبان بازی از فرانسوی به انگلیسی تغییر بدم .. :confused: ممنون

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
سلام . من تازه این بازی گرفتم بازی جالبی ..آقایون چطور میتونم زبان بازی از فرانسوی به انگلیسی تغییر بدم .. :confused: ممنون
خوب بازی رو که pause کردی RB رو بزن یه لیست ازتنطیمات میاد که یکی از اونها باید زبان باشه

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
سلام آقايون
تاريخ انتشار اين بازي واسه pc كيه؟

دوست عزیز این سوال رو باید تو تاپیکه خودش مطرح کنی ولی من چون تازه واردی ایندفه جواب میدم
دفعه بعد سوالاتت رو تو جایه خودش مطرح کن;)
این بازی برایه PC در Q1 2009 عرضه میشه

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
من چند تا عکس گرفتم بعد از گرفتن لایسنس الیت و جایزه یی که ماشینها طلایی میشن:

23kq420.jpg

s4p16o.jpg
302qq9w.jpg

با این ماشینها بازی خیلی حال میده :)

اقا یه سوال من 70 تا ماشین گرفتم اون 5 تای دیگرو باید چجوری بگیرم ؟ اخریش هم فرمول 1 پلیس بود که گرفتم:confused:

آخرین ویرایش:

vocian

کاربر سایت
Sep 7, 2008
38
منم این بازی رو به 40% رسیدم . تازه تو بازیهای قدیمی پیداش کردم:D. خیلی حیف شد . بازی خیلی خوبیه اما برن آوت نیست ! دیگه از اون حس سرعت خبری نیست . همش ترس از تصادف و اشتباه رفتن . نمیدونم حوصله ام میکشه همش رو تموم کنم یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر