Bungie و جزئيات جديدي از Halo:reach beta

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
Halo-Reach-4.jpg

Bungie جزئيات جديدي از Halo:reach beta رو اعلام كرده .

تستر ارشد بازي Brian Jarrard گفته : "اين يك نمونه گيري خوب از بازي اصليه"

"اين يك نماينده از تقريبا همه چيزهايي است كه در بازي اصلي ميبينيم , براي مثال ما چند تا توانايي جديد براي Armor داريم كه ميگفتيم اين چيزاي جديد با گيم پلي هم خواني داره و خوب پياده سازي شده . پس چندتا از اين چيزا اونجاست , چندتا اسلحه هم اونجاس , چند زير مجموعه از نقشه ها اونجاس, چند زير مجموعه از مود هايه بازي كه چند تاشون مثل قديم خوبن و چند تا جديد هم كه مردم چيزي ازش نميدونن."

وي افزود:
" اين يك نماينده خوب از بازي اصلي است , البته ما چيزايي داريم كه نميتونيم نشون بديم و تا پاييز بايد رديفشون كنيم و ميخوايم ملت چيزي كه نميدونن چيه رو دنبالش باشن."

نسخه بتا may 3 عرضه ميشه.

منبع:
http://www.vg247.com/2010/02/20/bungie-hands-out-a-few-more-details-on-halo-reach-beta/

Hedi360

کاربر سایت
Aug 3, 2008
116
نام
Hedayat Daneshmand
ميخوايم ملت چيزي كه نميدونن چيه رو دنبالش باشن
[/QUOTE]

این ازون حرفا بود :laughing: ولی من که شدیدا به کارشون ایمان دارم :love:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
نمیدونم تریلر ریل تایم Alpha رو دیدین یا نه؟ اگه ندیدین حتما پیشنهاد میکنم ببینین. منکه زیاد با هیلو نمیتونم کنار بیام با دیدن این یکی مو به تنم سیخ شد :D

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
نمیدونم تریلر ریل تایم Alpha رو دیدین یا نه؟ اگه ندیدین حتما پیشنهاد میکنم ببینین. منکه زیاد با هیلو نمیتونم کنار بیام با دیدن این یکی مو به تنم سیخ شد :D
منم خیلی هیلو بهم نمی چسبه.امیدوارم بتونم به کمک شماره ی جدید با این بازی آشتی کنم
می شه لینک تریلر رو بذارید.
ممنون

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,988
نام
نـــــــویـــــــــد

آفرين فردين ! هيچ وقت براي بازگشت و توبه كردن دير نيست . :biggrin1:

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی

فردین چطور دلت میاد با هیلو تا نکنی پسر؟!! بشین دو دست مولتی بزن میری فضا... این یکی دمو رو هم دیدم واقعا خارق العاده بود..

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,766
نام
وحید
hallo یکی از جذاب ترین گیم پلی ها توی کل بازی ها رو داره وفقط میشه گفت گیم پلی اون فوق العاده عالیه مخصوصا شماره سوم که واقعا لذت بخش بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر