Brothers in Arms جدید دیگری در دست ساخت است !

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
biaf4.jpg

درود

اگر یادتان باشد یوبی سافت در جریان نمایشگاه E3 یک Spin-Off را از سری عنوان Brothers in Arms با نام Furious 4 معرفی کرد.
اما امروز Randy Pitchford رئیس استودیو ی بازی سازی Gearbox در نمایشگاه PAX اعلام کرد که عنوان دیگری از این سری در دست ساخت است . گفته شده که داستان این عنوان بر اساس شخصیت اصلی بازی یعنی Sgt Matt Baker ساخته خواهد شد. هنوز اطلاعات کاملی در مورد این عنوان گفته نشده است.
عنوان Brothers in Arms: Furious 4 در سال 2012 برای PC,XBOX,PS3 عرضه خواهد شد.

منبع

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
اگه عناوین موبایلش رو هم به حساب بیاریم تا الان 11ــهمین قسمت از این بازی داره میاد . این نازیها نسلشون منقرض نشد ؟!!! گروهبان Matt Baker چه میکنه

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
خبر خوبیه . BIA مخصوصا نسخه ی HH خیلی عالی بود و باید همونو ادامه بدن . این که تو E3 نشون دادن بیشتر شبیه به DMC بود تا BIA !
ما که امیدواریم ...

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Alians: Colonial Marines ، Borderlands 2 ، BIA Furious 4 ، حالا هم BIA جدید!! چیزه دیگه ای نبود!!؟این Gearbox چند تا کارمند داره!؟:D

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دمشون گرم. این استدیو محبوب منه:D کلا حال میکنم باهاش.
acti و ea که بی خیال جنگ جهانی شدن،بهتر

ولی g b میترک.نه

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
Brothers in Arms: Furious 4 با توجه به اون CG که نشون دادن ، و تصاویری که دیدم ، نابود شده بود !! اصلا یه عنوان دیگه شده بود !!:|
من که دلم برای یه جنگ جهانی لک زده !! امیدوارم این خوب از آب در بیاد !!

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
نسخه ی قبلیش خیلی باحال بود مخصوصا هدشات ها و انفجار نارنجک(کسایی که بازی کردن میدونن چی میگم)امیدوارم این 2 نسخه هم که میدن خوب باشه فقط یه چیزی(سنگ بزرگ نشانه ی نزدنه)نکنه در مورد اینا هم صدق کنه:-s

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
چه خبر خوبی! من واقعا خوش حال شدم.سری BIA برای من بازی های خاطره انگیزی بودند،مخصوصا نسخه آخرش
واقعا زیبا بود،داستان پردازی و طراحی شخصیت های بازی که به راحتی میشد با هاشون رابطه برقرار کرد.
به شخصه تو E3 این بازی مجهول به نام Brothers in Arms: Furious 4 رو دیدم کلی حالم گرفته شد،خدا رو شکر که میشه باز پوتین
سروان بیکر رو پوشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر